[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Rewolucja w TVP Info. Znika część prezenterów, pojawią się twarze TVP1 i TVP2

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ja

Rewolucja w TVP Info. Znika część prezenterów, pojawią się twarze TVP1 i TVP2

ja Wto Lip 16, 2013 12:04 am

wreszcie!
Awatar użytkownika
SANEPiD

Re: Rewolucja w TVP Info. Znika część prezenterów, pojawią się twarze TVP1 i TVP2

SANEPiD Wto Lip 16, 2013 12:27 am

odświeżenie formuły i wizerunku stacji informacyjnej.. odświeżanie nieświeżych produktów jest w Polsce karalne. co tu odświeżać? nieświeżych politruków Komorowskiego?
Awatar użytkownika
ooo

Re: Rewolucja w TVP Info. Znika część prezenterów, pojawią się twarze TVP1 i TVP2

ooo Wto Lip 16, 2013 12:28 am

TVN 24 ...to NAJLEPSZA stacja informacyjna....Nikt jej nie przebije.
Awatar użytkownika
ooo

ooo Wto Lip 16, 2013 12:34 am

A jaka tam znowu rewolucja .??....znowu będą naśladować TVN 24..jak zwykle. -to widać na ekranie.
Awatar użytkownika
Widz - znawca

Widz - znawca Wto Lip 16, 2013 12:41 am

Niedawno pisałem na łamach portalu wirtualnemedia.pl, że w TVP Info zaszły pozytywne zmiany ( szczególnie w "Info Poranku" ). Niestety zamiast zająć się rozwojem merytorycznym i ramówkowym, nowy zarząd idzie w nowe twarze. OK - ja mam wprawdzie dopiero 18 lat, ale starsi widzowie to nie wiem czy przyjmą "te nowe twarze", wraz z tak nagłym "zejściem" starych. Jedyna decyzja z którą się zgadzam w 100% to "usunięcie" Żochowskiej z "Poranka", choć Pietrasik nie jest wcale lepszy.

Tradycyjnie pozdrowienia dla Czytelników i Redakcji wirtualnemedia.pl
Awatar użytkownika
Tata

Tata Wto Lip 16, 2013 12:42 am

Ludzie... Jacy wy jestescie nudni i przewidywalni od lat w tych komentarzach. Politruki... Tylko TVN 24... Wyrazy wspolczucia, żadnej radości w źyciu, tylko jad, żal i gorycz? Smutne
Awatar użytkownika
Do TATA

Do TATA Wto Lip 16, 2013 12:48 am

Święte słowa! Jezeli wyznacznikiem jakosci mają byc twarze Tvn 24 : Kuźniar, Igor Sokołowski, Dorota Gardias i Omena to naprawdę wolę Info
Awatar użytkownika
rzecznik Brauna z Superstacji

rzecznik Brauna z Superstacji Wto Lip 16, 2013 12:57 am

Info to część Dworakowo-Braunowej czerwonej propagandy. Obecnie w wersji trzeciorzędnych spadów po TVNie.
Awatar użytkownika
krakowska jajecznica

krakowska jajecznica Wto Lip 16, 2013 2:45 am

Mieli robić misję, a robią... co mogą. Czyli propagandę WŁADZUCHNY. Jak w PRLu.
Awatar użytkownika
000

000 Wto Lip 16, 2013 3:06 am

ojjj dobrze, niech wywalą te stare prukwy z tvp info, beztalencia od krecenia lodów i palenia fajek na korytarzu...
Awatar użytkownika
bbb

bbb Wto Lip 16, 2013 6:11 am

To kto teraz będzie robił wywiady na kolanach z Jarosławem jak nie Danusia Holecka??
Awatar użytkownika
kopawryj

kopawryj Wto Lip 16, 2013 6:15 am

nie będziecie miały Tomasze spokoju jak nie przywrócicie Edzi na ekran
Awatar użytkownika
kamil

kamil Wto Lip 16, 2013 6:21 am

Ja jestem zadowolony że Żochowska nie będzie prowadzić poranka.Jeszcze trzeba wyrzucić Rudnik co ma bardzo brzydkie zęby.
Awatar użytkownika
lila

lila Wto Lip 16, 2013 7:42 am

Sandak to ten dyrektor z zaczętym, ale nie ukończonym, pierwszy rokiem studiów na AWF? Gość jest aroganckim, butnym kolesiem z problemem alkoholowym. Nie czuje klimatu medium publicznego. Zrobił dno z Wiadomości, papkę, które nie da się oglądać. A teraz wziął się za Info. Powie mi ktoś czemu dyrektor z TVP czyta rano informacje w Polskim radiu?
Awatar użytkownika
niko

niko Wto Lip 16, 2013 7:53 am

Wielka szkoda Pani Holeckiej. Świetnie prowadziła programy. Ale oczywiscie trzeba było usunac doswiadczone i lubiane twarze, by zrobic miejsce dla pupilków nowego kierownictwa. Poza tym wioelkie zmiany opieraja sie wyłaczenie na zmianach kadrowych, bardzo to merytoryczne...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości