[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - RMF FM liderem o poranku, Trójka najbardziej w dół

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Wacik

Re: RMF FM liderem o poranku, Trójka najbardziej w dół

Wacik Śro Wrz 15, 2021 10:22 pm

Trójka będzie tracić dopóki będą w niej te cieniasy z Tvp Info i Ciechan
Awatar użytkownika
Maja G

Maja G Czw Wrz 16, 2021 6:12 am

Słuchałam Trójki przez 30 lat, teraz poranki z 357, bo są zdecydowanie najlepsze, potem do popołudniówki Zetka, popołudnie i wieczór z 357 i w nocy Trójka, bo w nocy w Trójce są najlepsze audycje, i jedyny czas bez Ciechana
Awatar użytkownika
Konrad

Konrad Czw Wrz 16, 2021 8:31 am

Wg mnie obydwa radia - i Zetka i RMF wzorcowo ze sobą konkurują podnosząc regularnie poziom, ostatnio obie stacje naprawdę się zmieniły na korzyść, dalej są to stacje typowo komercyjne, ale są coraz lepsi redaktorzy, ciekawsze tematy, pomimo, że przodują w rankingach cały czas walczą o słuchacza, nijak to się ma to Polskiego Radia, które jest coraz gorsze i o ile jeszcze kilka lat temu słychać było różnicę w poziomie intelektualnym redaktorów, dowcipu, wreszcie w muzyce, to teraz wszelkie różnice jeżeli są to na korzyść RMF i Zetki, muzyka podobna a redaktorzy mądrzejsi, ciekawsze tematy, lepsza dynamika programów i mam nawet wrażenie, że mniej reklam niż w Polskim Radiu, to już szok, za łatwo jest się inteligentnemu słuchaczowi "przesiąść" z takiej Trójki na RMF - kiedyś to było nie do pomyślenia, teraz staje się zupełnie normalne.
Awatar użytkownika
człowiek

człowiek Czw Wrz 16, 2021 8:59 am

"Maja G" napisał(a): Słuchałam Trójki przez 30 lat, teraz poranki z 357, bo są zdecydowanie najlepsze, potem do popołudniówki Zetka, popołudnie i wieczór z 357 i w nocy Trójka, bo w nocy w Trójce są najlepsze audycje, i jedyny czas bez Ciechana

Spoko, tylko się jeszcze wyśpij.
Awatar użytkownika
Radiowy buntownik

Radiowy buntownik Czw Wrz 16, 2021 2:19 pm

Ciechanów ostatnio wygląda na osowiałego. Magia narodowych mediów odcisnęła na nim piętno?
Awatar użytkownika
Radiowy buntownik

Radiowy buntownik Czw Wrz 16, 2021 2:27 pm

"Słuchacz" napisał(a): Trójka nie jest stacją dla pospólstwa, a dla ludzi inteligentnych.
Poranki dają kopa. Ciechan- najlepszy głos i charyzma. Wszystkie tomki, marcinki, michasie, koralinki, anie mogą robić za popielniczkę na Myśliwieckiej.

Nie spinaj się tak dzieciaku. Żyłka ci pęknie, a karetka tak prędko nie przyjedzie.
Jeśli pijesz do Figurskiego, Piotrowskiej, Bisiorka czy Florkiewicza to sugeruję przesłuchać ich audycji, przysłuchać im głosom i porównać ze swoim ukochanym. Nawet w takich Złotych Przebojach prowadzący nie ma problemu z przeczytaniem prognozy pogody.
Awatar użytkownika
genialnywynik

genialnywynik Czw Wrz 16, 2021 3:06 pm

1,5 roku realizowania misji politycznej i zarządzania przez patoprezes i spektakularny wynik 1,8 %. Marnotrawstwo, niszczenie wizerunku PR, nepotyzm. Ale przecież to tylko pieniądze publiczne. Można szaleć. Ojjjj wezmą się za Was w końcu podatnicy i abonenci...
Awatar użytkownika
orion2

orion2 Czw Wrz 16, 2021 3:49 pm

Budowanie Trójki od nowa nie przynosi skutku. Jest kilka dobrych zmian, ale całość nie broni się. Wprowadziłbym stare jingle Trójki (te z lat 90-tych) w nowych odświeżonych aranżacjach. To powinno nieco pomóc w zaproszeniu starych słuchaczy do odwiedzenia częstotliwości radiowej Trójki.
Awatar użytkownika
Ewa

Ewa Sob Wrz 18, 2021 8:22 am

Rozmaite audycje, inteligentni i zabawni prowadzący oraz najbardziej aktualne fakty, taki właśnie jest RMF. Poranki są mocno pobudzające z ogromną dawką humoru. Jak ktoś nie lubi, zawsze może odpalić odbiornik po dziewiątej na audycje "Byle do piątku". Jest mnóstwo ciekawych audycji i każdy znajdzie coś dla siebie. Muzyka najlepsza. Zresztą słuchalność mówi sama za siebie.

Ostatni raz jak przełączyłem, "redaktorzy" RMFu rozmawiali o d***e Cichopek. Naprawdę. Sama nie mogłam uwierzyć. Taki to poziom radia. Rzeczywiście sami inteligentni muszą tego słuchać.
Awatar użytkownika
Ewa

Ewa Sob Wrz 18, 2021 8:23 am

*przełączyłam
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości