[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - RMF FM liderem, PR3 z największym spadkiem. Rekordowy wynik Polskiego Radia 24

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Uio

RMF FM liderem, PR3 z największym spadkiem. Rekordowy wynik Polskiego Radia 24

Uio Śro Gru 11, 2019 9:17 am

Eska to najlepsze radio w Polsce i na świecie. Eska rządzi. Eska nr 1 w Polsce. Słucham tylko ESKI
Awatar użytkownika
ale jaja

Re: RMF FM liderem, PR3 z największym spadkiem. Rekordowy wynik Polskiego Radia 24

ale jaja Śro Gru 11, 2019 10:02 am

Rekordowy wynik PRL 24 aż 0.7% :P
Awatar użytkownika
Nikc

Re: RMF FM liderem, PR3 z największym spadkiem. Rekordowy wynik Polskiego Radia 24

Nikc Śro Gru 11, 2019 10:16 am

Pisanie w tytule o "rekordowym wyniku PR24" to nieźle naciągana historia. Mieli 0,6, mają 0,7. Ale sukces!
Awatar użytkownika
Tom

Tom Śro Gru 11, 2019 10:19 am

Brawo Eska. W końcu zaczęli powracać do starszych numerów znanych z anteny Eski. Już od dawna pisałem, że powrót do starszych numerów na zmiane z nowymi przyniesie efekt w postaci wzrostu słuchalności.
Awatar użytkownika
mike

mike Śro Gru 11, 2019 10:40 am

Kiedyś z pół roku temu postanowiłem posłuchać tych "liderów". Wytrzymałem 3 dni i za bardzo ich od siebie nie odróżniałem. Ta sama młockarnia powtarzania 3x dziennie, te same drętwe teksty i ci sami nijacy prowadzący. Wybrałem stacje internetowe które mają 1 TB dyski z utworami, a nie 4 GB pendrive.
Awatar użytkownika
Funky Kingston

Funky Kingston Śro Gru 11, 2019 12:07 pm

To juz kwestia czasukiedy A17, regionalne rozglośnie PR przegonbią Trujke. I slusznie, regionalne oddziały Polskiego Rdia nie s a tak przesiąkniete propagandą, a maja bliższe informacje z regionu i lepszą muzyke.
Awatar użytkownika
Dab

Dab Śro Gru 11, 2019 12:46 pm

Ciekawy ranking. Zwłaszcza że wiele z tych stacji jest nie nadawane w poszczególnych miastach. Na przykład we Wrocławiu nie posłuchasz na FM chilli Zet. Rock radio. Radio Plus i RMF Maxx. A więc branie pod uwagę stacji ponad regionalnych do ogólnopolskich jest idiotyzmem. No ale takie mamy sondaże. A wielu bez pomyślenia się podnieca i unosi.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Śro Gru 11, 2019 1:31 pm

Dla mnie Jedynka i Radio PiK wydają się najlepsze. Trójka także ambitna. Gra muzykę niedostępną nigdzie indziej, szczególnie w nocy.
Awatar użytkownika
K2101

K2101 Śro Gru 11, 2019 5:32 pm

Czwórko wracaj na FM
Awatar użytkownika
W

W Śro Gru 11, 2019 6:51 pm

Trójka osiągnęła dno i wgryza się w muł. Kapitalna niegdyś stacja radiowa. Szkoda.
Awatar użytkownika
zwiadowca

zwiadowca Śro Gru 11, 2019 9:00 pm

I tylko Trójki żal... Kiedyś słuchałem praktycznie cały dzień, teraz włączam na wybrane audycje...

Pisiory wszystko zniszczą w imię usiłowania utrzymania władzy.
Awatar użytkownika
Byniu

Byniu Śro Gru 11, 2019 10:52 pm

Eremef efem gro same hity i zdobywo szczyty. U nas na wsi wszyscy go słuchomy
Awatar użytkownika
Bomba

Bomba Śro Gru 11, 2019 11:27 pm

Halu
Pozdrawiam radiosłuchaczy
Awatar użytkownika
Jaco

Jaco Czw Gru 12, 2019 5:45 am

Brawo Trójka. To jest efekt waszej pisiej propagandy. Świetlik Lisicki i paru idiotów z programu Winien Ma pracuje na wasze dołowanie.
Awatar użytkownika
Byku kotek

Byku kotek Czw Gru 12, 2019 4:50 pm

Eref efem najlepsze radio. Rządzi w necie rządzi w świecie. Eremef efem najlepsza muzyka
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 9 gości