WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kierownik

RMF FM liderem słuchalności wśród kadry zarządzającej, udział Radia SuperNova spadł do zaledwie 0,3 proc.

Kierownik Sob Wrz 24, 2022 10:53 am

Jestem kierownikiem, rmfbzdet kijem z trzech metrów nie tykam. Widać jestem ujowym kierownikiem.
Awatar użytkownika
Hubert

Re: RMF FM liderem słuchalności wśród kadry zarządzającej, udział Radia SuperNova spadł do zaledwie 0,3 proc.

Hubert Sob Wrz 24, 2022 10:57 am

Kto nie darzy uczuciem do SuperNovej ja muszę zostać dyrektorem muzycznym a nie Paweł Wiszniewski i ja będę odpowiadać za format muzyczny SuperNovej w mojej kadencji to ma być polska muzyka ( ale piosenki disco polo to zakaz puszczania )
Awatar użytkownika
Robol

Re: RMF FM liderem słuchalności wśród kadry zarządzającej, udział Radia SuperNova spadł do zaledwie 0,3 proc.

Robol Sob Wrz 24, 2022 11:01 am

Jezdem kierownikiem łopaty, nie słucham eremefbzdet.
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Sob Wrz 24, 2022 12:57 pm

Biedna Polska , kadra kierownicza słucha RMF.
Szafa grająca z niskimi lotami żartami.
Awatar użytkownika
j7nk

j7nk Nie Wrz 25, 2022 10:24 am

Poważnie zapytam: po co komu takie dane? Kadra zarządzająca to jaki promil populacji?
Awatar użytkownika
Gilu wirusujemy!

Gilu wirusujemy! Nie Wrz 25, 2022 10:50 am

A liderem wirusowania jest Marek Wirus z 357. Ten, który rozpieprzył Trójkę.
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Nie Wrz 25, 2022 2:53 pm

Śmieszy mnie jak czytam, że RMF jest najchętniej słuchaną stacją zarówno przez dobrze zarabiającą inteligencję z dużych miast, jak i przez osoby z wykształceniem podstawowym z małych miejscowości. Ktoś to wyrównał do czyjegoś poziomu? A ja eremefu nie słucham - czy to znaczy, że mnie nie ma?
Awatar użytkownika
Bis

Bis Nie Wrz 25, 2022 9:25 pm

"miś społeczny" napisał(a): Śmieszy mnie jak czytam, że RMF jest najchętniej słuchaną stacją zarówno przez dobrze zarabiającą inteligencję z dużych miast, jak i przez osoby z wykształceniem podstawowym z małych miejscowości. Ktoś to wyrównał do czyjegoś poziomu? A ja eremefu nie słucham - czy to znaczy, że mnie nie ma?
Są jeszcze inne grupy ćwierćinteligencie.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 38 gości