[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - RMF FM liderem słuchalności wśród osób z wykształceniem wyższym, ogromny spadek Trójki

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Komen

RMF FM liderem słuchalności wśród osób z wykształceniem wyższym, ogromny spadek Trójki

Komen Sob Gru 05, 2020 10:41 am

Jakie radio, taka elyta.
Awatar użytkownika
zwiadowca

Re: RMF FM liderem słuchalności wśród osób z wykształceniem wyższym, ogromny spadek Trójki

zwiadowca Sob Gru 05, 2020 12:10 pm

I gdzie jest ta "konserwatywna inteligencja" i ta mityczna "kadra kierownicza", która miała zacząć słuchać trUjki?

Towarzyszu Czabański, rozwaliliście (żeby nie napisać dosadniej) Trójkę, historia wam tego nie wybaczy!

***** ***!!!
Awatar użytkownika
krzyś cz.

Re: RMF FM liderem słuchalności wśród osób z wykształceniem wyższym, ogromny spadek Trójki

krzyś cz. Sob Gru 05, 2020 12:49 pm

Joasiu, ty paluszku koło ocząt, zobacz jak pięknie powymiatałaś.
Awatar użytkownika
Mam dyplom RMFu

Mam dyplom RMFu Sob Gru 05, 2020 2:12 pm

Szkolnictwo widać coraz gorsze, podobnie jak poziom Trójki. Ją też tworzą ludzie z jakimś wykształceniem, a zdania poprawnie złożyć z paru wyrazów nie potrafią.
Awatar użytkownika
Gal

Gal Sob Gru 05, 2020 4:08 pm

"Udział RMF FM pod względem słuchania wśród osób z wykształceniem wyższym w okresie od sierpnia do października 2020 roku w grupie wiekowej 15-75 lat wyniósł 27 proc".
Piętnastolatek z wykształceniem wyższym? No, no, mamy bardzo uzdolnioną młodzież.
Awatar użytkownika
asdf

asdf Sob Gru 05, 2020 5:48 pm

A ja od Mikołaja dostałem radio internetowe, wiedział co będzie mi lada chwila potrzebne.
Awatar użytkownika
Dalej3

Dalej3 Sob Gru 05, 2020 7:44 pm

"Ja mam wyższe wykształcenie, chociaż studiów nie skończyłem..."

Normalnie katastrofa! "Zdegradowali" mnie taką informacją..
Awatar użytkownika
Kolo

Kolo Sob Gru 05, 2020 9:19 pm

Jeśli poziom wykształcenia ,,tych z wyższym" jest adekwatny do poziomu RMF-u to moje gratulacje.
Awatar użytkownika
ludwik

ludwik Sob Gru 05, 2020 9:41 pm

wykształcenie wyższe a badanie w grupie od 15
Awatar użytkownika
Juhas1969

Juhas1969 Sob Gru 05, 2020 9:49 pm

Wykształcenie nie świadczy o inteligencji!
Awatar użytkownika
patronuję

patronuję Sob Gru 05, 2020 11:15 pm

"asdf" napisał(a): A ja od Mikołaja dostałem radio internetowe, wiedział co będzie mi lada chwila potrzebne.
Awatar użytkownika
patrone

patrone Sob Gru 05, 2020 11:16 pm

"patronuję " napisał(a):
"asdf" napisał(a): A ja od Mikołaja dostałem radio internetowe, wiedział co będzie mi lada chwila potrzebne.
Mikołaj wie co dobre ;))
Awatar użytkownika
max

max Nie Gru 06, 2020 12:18 am

Żenada.
Awatar użytkownika
Andrzej

Andrzej Nie Gru 06, 2020 1:08 am

"max" napisał(a): Żenada.

Cześć! A Jo Andrzej i tyż ze wsi.
Awatar użytkownika
Yapi

Yapi Nie Gru 06, 2020 11:23 am

Takie się tworzą elyty. Na ustach je... i wy................. A jeśli chodzi o gust, to muzyczny kicz i smsowy pan - katarynka.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości