WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Barry Kent

Re: RMF FM liderem w godzinach porannych, Radio ZET i Eska na podium. PR3 najbardziej w dół

Barry Kent Pon Wrz 13, 2021 12:24 pm

"lk069" napisał(a):
"PZ" napisał(a): Jedynym ratunkiem dla Polskiego Radia to stacje muzyczne jazz rock disco . Bo obojętnie która partia będzie rządzić to będzie siać propagande .
Ja lubię PR za sporą ilość audycji sportowych i np. kulturalnych których nie oszukujmy się nie ma gdzie indziej ,zawsze ich za to lubiłem i też dlatego ich słucham ,wcale nie chciałbym żeby cały czas leciała muzyka jak w RMF ,a Polskie Radio to nie tylko polityka ja tu się niektórym wydaje ,więcej tam na pewno wartościowych rzeczy niż w RMF którego słucham czasem dla Faktów i publicystyki która jest tam na wysokim jak dla mnie poziomie

audycje kulturalne w PR3 - Piasecka która myli Witkacego ze Stanisławem Witkiewiczem i Ciechan, który twierdzi że Finlandia należy do Skandynawii
Awatar użytkownika
Marcel

Re: RMF FM liderem w godzinach porannych, Radio ZET i Eska na podium. PR3 najbardziej w dół

Marcel Pon Wrz 13, 2021 12:27 pm

"Xyz" napisał(a): Ciechan przebija słuchalność Olę Budkę w 357 i Manna w RNŚ. O porankach w 357 i w RNŚ respondenci nie wspominają, a ponoć tylu patronów. Czy badani wstydzą się przyznać do słuchania 357 i RNŚ?

Ciechan nikogo nie przebija, zalicza coraz większy zjazd, nie znam gorszego redaktora, a porównanie do Oli Budki i Manna akurat bardzo słabiutkie, bo oni prowadzą poranki w piątki, więc Ciechan w piątki zrezygnował - bał się bezpośredniej konkurencji. Lepszy od Ciechana jest nawet młodziak Fusiarz i Antek Grudniewski, bo przekazuje skromnie, ale kompetentnie wiedzę i fakty a nie opinie, Ciekawe jak Ciechan sobie poradzi po zakończeniu swojej nieudanej przygody z Trójką
Awatar użytkownika
Słuchacz Trójki

Słuchacz Trójki Pon Wrz 13, 2021 12:29 pm

Ciechan szanowany? Ciekawe przez kogo, w środowisku jest spalony, trzyma się polityki jak brzytwy, wciska się gdzie się da, bo wie że to już ostatnie chwile - ostatnio nawet w Opolu występował, to pozer i cienias, bardzo dobrze, ze przyszedł do Trójki, więcej ludzi miało okazję się przekonać jaki to burak i cienias
Awatar użytkownika
fido

fido Pon Wrz 13, 2021 12:31 pm

"Słuchacz" napisał(a): Ciechan ma gdzieś wasze niezadowolenie.
Robi swoje, jedzie po tępakach równo. Najlepszy prowadzący. Figur i Piotrowska mogą mu czyścić samochód.

Nie może jechać po tępakach, bo sam jest tępakiem
Awatar użytkownika
Ula

Ula Pon Wrz 13, 2021 12:33 pm

Rzeczywiście atrybuty Ciechna - Mustang i dziary... najsłabszy prowadzący z wielkim ego, każdy z kim pracował Wam to powie, rockman który puszcza w Trójce Dr Albana, można się bardziej zeszmacić?
Awatar użytkownika
Andrzej Zakrzewski

Andrzej Zakrzewski Wto Wrz 14, 2021 9:07 am

Ciechan jest jak kiedyś Jola Rutowicz, dno, o którym wszyscy mówią, więc sama o sobie piała jaka to jest kontrowersyjna… można przyciągać słuchacza inteligencją, błyskotliwym dowcipem albo głupotą, Ciechan wybrał opcję numer 2, ok ma prawo… tylko czemu ja mam mu za to płacić wynagrodzenie
Awatar użytkownika
Tomasz Wybranowski

Tomasz Wybranowski Wto Wrz 14, 2021 9:18 am

"Sluchacz " napisał(a): Niby gardzicie Trójką, ale wciaz jej sluchacie. Śmiejecie sie z Ciechanskiego, ale w glebi duszy podziwiacie go Mial jaja aby wyrwac sie z lewoskretnego, poprawnego politycznie przybytku na Czerskiej. Koleś jest jednym z najlepszych prowadzacych w eterze. Was nie stac na nowego mustanga, saaby etc. On to wszystko wypracowal. Cale zycie bedziecie tyrać na hipoteczny. Robic za popychadla, a jedynym waszym sukcesem bedzie nocne pasmo w podrzednej stacyjce.

Ciechan, pozdrawiam. Paróweczkę z serkiem w poprzek?
Awatar użytkownika
miŚiu

miŚiu Czw Wrz 16, 2021 6:17 pm

cały czas nie rozumiem, JAK MOŻNA słuchać stacji, w której opinie wygłasza reżimowy Ziemiec?!?!?!?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości