WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Stefan

Re: RMF FM liderem w godzinach porannych w I kwartale. Jedynka najbardziej w dół

Stefan Sob Kwi 23, 2022 12:22 pm

Tak, problemem jest jedynka, nie trójka. Jedynka to strategiczna stacja, reszta jest tylko do ozdoby portfolio. Ale jeśli dyrektorem jest pan x, nie ma szans na zmianę. Tu potrzebny ktoś z silną osobowością i wiedzą, a nie człowiek bierny, mierny i na uwięzi prezesa.
Awatar użytkownika
Yego

Re: RMF FM liderem w godzinach porannych w I kwartale. Jedynka najbardziej w dół

Yego Sob Kwi 23, 2022 12:37 pm

"Cześć12" napisał(a):
"Jakiprowadzacytacysluchacze" napisał(a):
"Iwo" napisał(a):
"..." napisał(a): A przy Siezieniwskim zablokowali komentarze, bo pewnie niezgodne z linią partii.
Komentarze były obrzydliwe zgodnie z linią aktualnie wiodącej partii. Wylewanie pomyj, poniżanie, obrażanie, brak szacunku dla zmarłego, rodziny i przyjaciół. Fobia na komunę i ciężka hipokryzja. Kompletny brak kultury osobistej.
Oj to identycznie jak paróweczki smoleńskie Pana Ciechanskiego, z resztą jaka gwiazda taki słuchacze. Na FB Trójki obrońcy listy łamiący regulamin, bluzgający, leci kloaka niczym na jutubach Ciechana.
Umknęło im, że przeciwko temu paskudnemu, niesmacznemu i pozbawionemu kultury, popisowi protestowali przedstawiciele rodzin smoleńskich. Były oświadczenia i wypowiedzi medialne. Umknęło im także, że tysiące słuchaczy protestowało przeciw zatrudnieniu w Polskim Radiu osoby naruszającej zasady pożycia społecznego, obrażającej pamięć ofiar i okazującej brak szacunku do pamięci o nich. Jeszcze do nich nie dotarło, że przez 1,5 roku nie mogą ruszyć i mają falę krytyki i ciągły odpływ słuchaczy. Tylko czekać po oświadczeniu PR vs Kozińskiej kiedy słuchacze, partyjni oponenci i prasa przypomni. I pytanie, które z wielkiej kontrolującej trójki weźmie odpowiedzialność za wspieranie pana od parówek.
Porażka, Ciechan z Listą przebojów Trójki, porażka całkowita, mogli już wziąć Brzozowskiego...
Awatar użytkownika
Usmy

Usmy Sob Kwi 23, 2022 12:41 pm

Prezesem Polskiego Radia jest człowiek Czabańskiego. Bawi mnie to, jak nawet sami dziennikarze krytykują Kamińską, a nie dostrzegają prawdziwego problemu, tymbardziej, że znakomita większość miała do czynienia z Czabańskim w 2006 roku. Będe to powtarzał jak mantre, dopóki Czabańskiego nie oddadzą do domu starców ta patologia będzie trwała w najlepsze, bo za Kamińską wstawić mogą inną marionetkę, a Czabański otacza się wyłącznie miernotami i sytuacja będzie sie powtarzać.
Awatar użytkownika
Obserwator

Obserwator Sob Kwi 23, 2022 12:52 pm

"Usmy" napisał(a): Prezesem Polskiego Radia jest człowiek Czabańskiego. Bawi mnie to, jak nawet sami dziennikarze krytykują Kamińską, a nie dostrzegają prawdziwego problemu, tymbardziej, że znakomita większość miała do czynienia z Czabańskim w 2006 roku. Będe to powtarzał jak mantre, dopóki Czabańskiego nie oddadzą do domu starców ta patologia będzie trwała w najlepsze, bo za Kamińską wstawić mogą inną marionetkę, a Czabański otacza się wyłącznie miernotami i sytuacja będzie sie powtarzać.
Jestem zdania, że będą teraz "naprawiać" by zdobyć krytyczny elektorat. Spora część wyborców PiS jest negatywnie nastawiona do złego zarządzania i niewłaściwego dysponowania pieniędzmi z publicznej puli. Nie bez powodu wypowiedź wicemarszałek sejmu Gosiewskiej czy Suskiego i pozostałych kolegów z obozu. Przypadek PR i Trójki obnaża całkowitą demoralizację. To świetny przykład pod wybory. Kaminska lub Czabanski zrobili fantastyczny prezent oponentom. Poslanka L poplynela z Ciechanem. Opinia publiczna nie wybaczy jej pupila targającego świętej pamięci prezydenta i ofiar tragedii.
Awatar użytkownika
Tad65

Tad65 Sob Kwi 23, 2022 1:03 pm

Jedynka tylko z nazwy. Smutne. Kiedyś słuchało się całymi dniami. Teraz nie ma po co włączać.
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Sob Kwi 23, 2022 1:55 pm

To ja moze to wszystko zkonkluduje.POLSKIE RADIO niech trwa i nadaje bez zaklocen.Pozdrawiam nadajacych i odbierajacych.
Awatar użytkownika
O!!!

O!!! Sob Kwi 23, 2022 2:02 pm

"Pawel" napisał(a): To ja moze to wszystko zkonkluduje.POLSKIE RADIO niech trwa i nadaje bez zaklocen.Pozdrawiam nadajacych i odbierajacych.
Jest i Paweł, aktualny odbiorca PR, poznasz po błędach ortograficznych i małym móżdżku.
Awatar użytkownika
były słuchacz

były słuchacz Sob Kwi 23, 2022 4:04 pm

Przez wiele lat słuchałem Jedynki z rana jadąc do pracy ale odkąd pojawiła się tam Gójska i Gociek to przestałem bo się nie da słuchać tego bełkotu wychwalającego PiS i krytykującego opozycję.
Awatar użytkownika
dobrze

dobrze Nie Kwi 24, 2022 2:20 am

"Hipokrytes" napisał(a):
"Iwo" napisał(a):
"..." napisał(a): A przy Siezieniwskim zablokowali komentarze, bo pewnie niezgodne z linią partii.
Komentarze były obrzydliwe zgodnie z linią aktualnie wiodącej partii. Wylewanie pomyj, poniżanie, obrażanie, brak szacunku dla zmarłego, rodziny i przyjaciół. Fobia na komunę i ciężka hipokryzja. Kompletny brak kultury osobistej.

Komentarze obrzydliwe to tu są codziennie, ale na pisiorów. Szkoda, że tego też w takim razie nie blokujecie.
Cóż, teraz dobrze widać co to za miejsce...

Zgadza się.
Awatar użytkownika
bs

bs Nie Kwi 24, 2022 6:42 am

"dobrze" napisał(a):
"Hipokrytes" napisał(a):
"Iwo" napisał(a):

Komentarze obrzydliwe to tu są codziennie, ale na pisiorów. Szkoda, że tego też w takim razie nie blokujecie.

Zgadza się.
tak, tak, bidulki, szloch, szloch, filozofia skrzywdzonego kata
Awatar użytkownika
dobrze

dobrze Nie Kwi 24, 2022 1:51 pm

"Obserwator" napisał(a):
"Usmy" napisał(a): Prezesem Polskiego Radia jest człowiek Czabańskiego. Bawi mnie to, jak nawet sami dziennikarze krytykują Kamińską, a nie dostrzegają prawdziwego problemu, tymbardziej, że znakomita większość miała do czynienia z Czabańskim w 2006 roku. Będe to powtarzał jak mantre, dopóki Czabańskiego nie oddadzą do domu starców ta patologia będzie trwała w najlepsze, bo za Kamińską wstawić mogą inną marionetkę, a Czabański otacza się wyłącznie miernotami i sytuacja będzie sie powtarzać.
Jestem zdania, że będą teraz "naprawiać" by zdobyć krytyczny elektorat. Spora część wyborców PiS jest negatywnie nastawiona do złego zarządzania i niewłaściwego dysponowania pieniędzmi z publicznej puli. Nie bez powodu wypowiedź wicemarszałek sejmu Gosiewskiej czy Suskiego i pozostałych kolegów z obozu. Przypadek PR i Trójki obnaża całkowitą demoralizację. To świetny przykład pod wybory. Kaminska lub Czabanski zrobili fantastyczny prezent oponentom. Poslanka L poplynela z Ciechanem. Opinia publiczna nie wybaczy jej pupila targającego świętej pamięci prezydenta i ofiar tragedii.
Naprawiać? Kiedy? Chyba przed wyborami pod publiczkę.........
Awatar użytkownika
Dobrze

Dobrze Nie Kwi 24, 2022 1:52 pm

"dobrze" napisał(a):
"Hipokrytes" napisał(a):
"Iwo" napisał(a):

Zgadza się.
Nie podszywaj się pode mnie! To ja jestem oryginalny dobrze
Awatar użytkownika
Leszek😅

Leszek😅 Nie Kwi 24, 2022 5:25 pm

Masakra aż tyle ludzi tego słucha rano, jakoś w to wątpie.
Awatar użytkownika
Romek

Romek Nie Kwi 24, 2022 7:07 pm

Muzo FM miałoby szansę przy jakiejkolwiek promocji. Szkoda, że to radio jej nie ma. Słuchaczy byłoby więcej.
Awatar użytkownika
Lolo

Lolo Nie Kwi 24, 2022 9:11 pm

Niech mnie kule biją ! Piękności onegdaj były na eteru falach. Dziś nicość, Waszmosciowie.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości