[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - RMF FM na czele w największych miastach, Trójka straciła połowę słuchalności

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Dno

RMF FM na czele w największych miastach, Trójka straciła połowę słuchalności

Dno Sob Wrz 18, 2021 7:31 am

Godzina 5.45 włączam 3 z ciekawości lecą reklamy następnie wiadomości pogoda i znów reklamy godzina 6.15 zmieniam stację żegnam.
Awatar użytkownika
Dawny słuchacz radia Rfn fm

Re: RMF FM na czele w największych miastach, Trójka straciła połowę słuchalności

Dawny słuchacz radia Rfn fm Sob Wrz 18, 2021 7:47 am

Zetki przemiło się słucha ostatnio. Nie dziwią mnie wzrosty słuchalności. Rmf w obawie wypuszcza słaby spot ale to słuchacze wybierają. To nasz wybór. A moje zdanie na temat rmf jest jedno: wyślij swoje imię, zero audycji tematycznych jak np Zet jak związki Beata Tadla rozmawia z gośćmi ostatnio było o dominacji : ) no a oprócz tego dużo reklam słabych żartów o poranku i tyle w temacie
Awatar użytkownika
Utb

Re: RMF FM na czele w największych miastach, Trójka straciła połowę słuchalności

Utb Sob Wrz 18, 2021 8:14 am

RMF czy Zet to jest jedno i to samo... Muzyka w stylu sieczki, umpa umpa i reklamy. W sumie to radio z jednym dużym blokiem reklamowym z małymi przerwami na płytką muzyczkę. A gdzie tam prowadzący? Który powie trzy słowa i ludzie myślą że prowadzi audycję. Przecież tam nie ma co prowadzić. Prowadzący to zapowiadacze utworów i żywe zegarki czytające godzinę. Fucha jak diabli. To naprawdę extra robota.. .
A w Trójce nic się nie zmienia k chyba nie ma na to szans. Jesiennej ramówki brak. Playlista praktycznie ta sama co w RMF. Oprawy muzycznej brak. Ciekawych audycji brak. Totalna klapa
Awatar użytkownika
Paweł

Paweł Sob Wrz 18, 2021 8:18 am

TOK FM + Kampus + Chilli. Mam 44 lata i tylko taka kombinacja nie niszczy mojego elementarnego poczucia dźwiękowej estetyki. Reszta stacji to jakby głowę w melakser włożyć, ciągła sieczką.
Awatar użytkownika
Igor Bat

Igor Bat Sob Wrz 18, 2021 8:20 am

A gdzie jest radio WNET? Po tym jak dostali wszystkie możliwe częstotliwości w ostatnich przetargach to chyba można ich nazwać radiem dużych miast?
Awatar użytkownika
Aaa

Aaa Sob Wrz 18, 2021 8:33 am

Dziwi mnie, że Antyradio po przejęciu części słuchaczy PR3 wciąż tak dobrze się trzyma. Dla mnie to taki RMF w wersji rockowej, a mogli by dużo więcej.
Awatar użytkownika
Woland

Woland Sob Wrz 18, 2021 9:11 am

Potwierdzam pozytywne opinie o zetce, bardzo się zmienia na korzyść, trójce to już dajmy spokój, bo nieustannie jest w tytułach i tylko to powoduje jeszcze jakiekolwiek zainteresowanie tą stacją, nikt już nie słucha trójki, bardziej emocjonujące są losy rmf classic, a tu też dzieje się dużo dobrego, a jaka dobra muzyka …
Awatar użytkownika
Magda

Magda Sob Wrz 18, 2021 9:14 am

A moje Meloradio rośnie i super. Polecam
Awatar użytkownika
Berek

Berek Sob Wrz 18, 2021 9:18 am

Zetka bardzo dobrze sobie radzi i idzie w dobrą stronę, kibicuję i słucham, a swoją drogą potwierdza się odklejenie od rzeczywistości pani prezes Kamińskiej, która twierdzi, że PR3 jest słuchane głównie w dużych miastach… no chyba, że postanowiła to zmienić - no to jej się udało
Awatar użytkownika
Zulu gula

Zulu gula Sob Wrz 18, 2021 9:20 am

A po jakiego grzyba mam słuchać Trójki? Muza taka jak wszędzie a publicystyka ocenzurowana i przekaz połowy prawdy i i tak żeby ciś wiedzieć to muszę posłuchać czegoś innego dla potwierdzenia… szkoda czasu
Awatar użytkownika
Szef

Szef Sob Wrz 18, 2021 9:25 am

Czy ktoś może mi powiedzieć po co istnieje Polskie Radio? Kosztuje podatników prawie pół miliarda rocznie a wszystkie stacje mają łącznie niecałe 7% słuchalności, nożna pozostawić tylko stacje regionalne, ogólnopolskie nie mają ani sensu ani potrzeby istnieć, stosunek jakości do ceny fatalny
Awatar użytkownika
Słuchacz

Słuchacz Sob Wrz 18, 2021 9:27 am

Rmf po przebudowie popołudniówki też jest lepszy, teraz razem z Zetką to są dwa bardzo dobre i coraz lepsze radia
Awatar użytkownika
Michał

Michał Sob Wrz 18, 2021 9:33 am

Na całym świecie, cywilizowanym, istnieją media publiczne finansowane z abonamentu, Polska jest jak republika bananowa, gdzie media publiczne utrzymuje się z dotacji państwowej przyznawanej w zależności od stopnia zadowolenia władzy z funkcjonowania jej pionu propagandowego, a gdyby władzy naprawdę zależało na mediach publicznych to w 5 minut przegłosowaliby rozwiązanie systemowe - opłata w rachunku za prąd, jak w większości krajów, a tak media publiczne wiszą na pasku rządzących z góry skazane na nieobiektywny przekaz i likwidację, bo brak finansowania po zmianie władzy załatwi temat w jeden rok i ostatni zgasi światło, ale to może i lepiej
Awatar użytkownika
Słuchacz

Słuchacz Sob Wrz 18, 2021 9:38 am

PiS potrafi tylko niszczyć, nawet Polskie Radio zniszczyli a zaraz będą krzyczeć, że RMF niemiecki, tylko jak przychodzili do władzy to stacje Polskiego Radia miały łącznie największą słuchalność, większą niż RMF, teraz nie mają łącznie nawet połowy, to jest polityka proPolska ?
Awatar użytkownika
Do Michała

Do Michała Sob Wrz 18, 2021 9:44 am

W punkt 10/10, ja bym dodał tylko, że można zamiast utrzymywać radio, infrastrukturę, drogich dziennikarzy, obecnie bardziej dziennikarzyny w PR wykupić z budżetu czas antenowy w radiach komercyjnych jak przy wyborach i nadawać wartościowe, misyjne programy, byłoby taniej i dotarłoby do większej ilości ludzi.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości