WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
walter

RMF FM nadaje od 30 lat. "Prezes Tyczyński jak nikt inny inwestował w markę"

walter Śro Sty 15, 2020 8:05 am

prawdziwie RMF FM to było za czasów Staszka Tyczyńskiego.

Teraz to niestety mizeria i zwykła przeciętność.

I te zarobki ... .
Awatar użytkownika
Swordfish

Re: RMF FM nadaje od 30 lat. "Prezes Tyczyński jak nikt inny inwestował w markę"

Swordfish Śro Sty 15, 2020 8:41 am

Fakty i Rozmowy Mazurka jeszcze się bronią. Reszty nie da się słuchać. Playlista z 20 utworami powtarzanymi do znudzenia i nieustanne prośby o kasę dla radia ("wyślij w końcu ten sms, kosztuje tak niewiele, a tyle możesz wygrać.").
Awatar użytkownika
krzychu

Re: RMF FM nadaje od 30 lat. "Prezes Tyczyński jak nikt inny inwestował w markę"

krzychu Śro Sty 15, 2020 9:12 am

Jak dla mnie stare dobre RMF skończyło się wraz z odejściem z tej stacji Piotra Metza. W latach 90tych nałogowo słuchałem, teraz to jedynie czasem na fakty wlączę
Awatar użytkownika
ddb

ddb Śro Sty 15, 2020 9:31 am

Miałem plakat z tamtego czasu. Nad dziką puszczą leci satelita, obok hasło: "Na początku było radio RMF FM". To było radio!
Awatar użytkownika
kici-kici

kici-kici Śro Sty 15, 2020 9:49 am

Dzięks Redakcji za podlinkowanie tekstu z 2006 roku. Prognozy Ekspertów, zgodnie wieszczących schyłek RMF, poprawiają humor przy porannej kawie ;)
Awatar użytkownika
Kuba

Kuba Śro Sty 15, 2020 9:56 am

Szkoda, że przedstawiciele obecnej Lewicy (pan Czarzasty i Kwiatkowski), tak ochoczo broniący wolności mediów, tak skutecznie zniechęcili pana Tyczyńskiego do dalszego inwestowania w media. RMF za Tyczyńskiego był czymś wizjonerskim, ten obecny to Radio Reklama. Siła marki jest wielka, ale sam program coraz słabszy.
Awatar użytkownika
mike

mike Śro Sty 15, 2020 9:56 am

Poza Faktami w RMF nie ma już nic co by się chciało i dało słuchać. Skończyli się gdzieś w okolicach 2005-2008 roku.
Awatar użytkownika
38latek

38latek Śro Sty 15, 2020 10:02 am

Technikum Mechanizacji Muzyki - audycja przez którą niedosypiałem. Ale z niecierpliwością na nią czekałem. Pewnie odnalazłbym gdzieś w kartonach parę kaset z audycjami red. Zalewskiego. Jedna z nielicznych stacji z którą mogę napisać, że się identyfikuje. Rzetelne dziennikarstwo, z pazurem, pomysł na siebie, staż na rynku - to wszystko sprawia, że są dziś liderem. Najlepsze życzenia!
PS. Dziś radia praktycznie nie słucham. Ale Was zawsze w aucie ;)
Awatar użytkownika
grey

grey Śro Sty 15, 2020 10:03 am

Pamietam poczatki, chyba zaczelo sie tylko od Krakowa, dobra muzyka na okraglo.
Awatar użytkownika
mati

mati Śro Sty 15, 2020 10:03 am

A ja kocham te radio! 🤩 100lat
Awatar użytkownika
marketer

marketer Śro Sty 15, 2020 10:04 am

Dla mnie największą kampanią RMF FM będzie Inwazja Mocy 😉
Awatar użytkownika
K2101

K2101 Śro Sty 15, 2020 10:11 am

RMF odpowiada na potrzeby rynku, więc to świadczy o słuchaczach, że wolą słuchać ciągle tego samego. Radio ,odkąd ma niemiecki kapitał, staje się coraz gorsze. Dziś osoby stojące za tymi starymi dobrymi czasami, zniknęły.
Awatar użytkownika
K.

K. Śro Sty 15, 2020 10:20 am

U****bała Misia Pszczoła Er Emm Eefff efff Eeeemmm
Awatar użytkownika
Szymon

Szymon Śro Sty 15, 2020 10:51 am

Mogliby z tej okazji wskrzesić listę hop bęc i na jeden raz gościnnie zaprosić Michała Figurskiego ;)
Awatar użytkownika
Krakus

Krakus Śro Sty 15, 2020 10:51 am

"K." napisał(a): U****bała Misia Pszczoła Er Emm Eefff efff Eeeemmm

Zawsze po jakże wymownym orędziu noworocznym Staszka Tyczyńskiego :)
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość