[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - RMF FM startuje z kampanią reklamową "Radio nr 1 w Polsce"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Jacek

Re: RMF FM startuje z kampanią reklamową "Radio nr 1 w Polsce"

Jacek Czw Wrz 16, 2021 9:16 am

Odkąd "odszedłem" z eReMeFu, wtedy mniej więcej jak zrobił to Piotr Metz to jestem z Trójką do dziś. Oczywiście chodzi mi o FM, a nie Internet, bo to inna para kaloszy. Różna "pogoda" bywała przez ten czas w Trójce, teraz też jest wiadomo jaka, ale na FM-ie nie mam czego szukać na ogólnopolskim zasięgu. Przetrwam to wszystko.
Awatar użytkownika
Anty RMF

Anty RMF Czw Wrz 16, 2021 10:47 am

"Bpx" napisał(a): Malo maja reklam na antenie ze jeszcze sami siebie musza reklamowac? Mango fm sie powinni nazywac.

Zaraz KRRiT i poseł Suski z wnioskiem o odebranie koncesji... oj by sie działo lepiej jak z LEX TVN
Awatar użytkownika
Ewa R

Ewa R Czw Wrz 16, 2021 12:02 pm

"Dawny słuchacz radia Rfn fm" napisał(a): No to kochani zaczynamy słuchać Zetki tyle ile się da. Koniec z erą rmf fm. Powinni się wstydzić. Taki post wypuszczać a na antenie robić sieczke z mózgu

do roboty się weź a nie siedzisz w internecie. budżety się same nie zrobią!
Awatar użytkownika
.

. Czw Wrz 16, 2021 1:31 pm

jeszcze im reklama potrzebna?
Awatar użytkownika
.

. Czw Wrz 16, 2021 6:58 pm

Szkoda uszu na te nr 1
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Czw Wrz 16, 2021 7:34 pm

Ja słucham RMFu wtedy i tylko wtedy jak chcę posłuchać Faktów od nich. Jest tak nieraz, że gadają na TYM radiu co słucham, podczas wiadomości co godzinę to samo. Zatem daję na RMF... Po jakimś czasie się zapominam i tak z 10 do 15 minut po pełnej godzinie "sypią się" ku***", że niby kto mi to radio przestawił, bo leci taka SIECZKA(!) w muzyce, że mi głowę rozsadza. Tyle mam z tym "liderem" do czynienia.
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Czw Wrz 16, 2021 7:34 pm

Ja słucham RMFu wtedy i tylko wtedy jak chcę posłuchać Faktów od nich. Jest tak nieraz, że gadają na TYM radiu co słucham, podczas wiadomości co godzinę to samo. Zatem daję na RMF... Po jakimś czasie się zapominam i tak z 10 do 15 minut po pełnej godzinie "sypią się" ku***", że niby kto mi to radio przestawił, bo leci taka SIECZKA(!) w muzyce, że mi głowę rozsadza. Tyle mam z tym "liderem" do czynienia.
Awatar użytkownika
Czuj czuj

Czuj czuj Czw Wrz 16, 2021 8:31 pm

To nie jest radio. To szafa grająca z reklamami. Radio to jest 357, Nowy Świat i TOKfm. Czuwaj.
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Czw Wrz 16, 2021 8:38 pm

A idźcie się utopcie. Nie słucham tego pseudoradia. Polacy mają jakiegoś jobla na punkcie RMF FM. Wolę radio publiczne.
Awatar użytkownika
hhhh

hhhh Czw Wrz 16, 2021 11:01 pm

"Zenek" napisał(a): Jaki numer 1, co za brednie, to radio to totalne dno. Czyżby boją się Zetki, bo chodzą słuchy że chce odbudowywać słuchalność po tylu latach spadku. Nowy naczelny podobno ostro bierze się do roboty.

"Chce" - ha ha ha. Oj, Smolo, weź się za robotę zamiast komentować na forach.
Awatar użytkownika
kin

kin Czw Wrz 16, 2021 11:06 pm

PIKnij się w głowę.
"Pawel" napisał(a): Moje top Radio PiK,PR1 i PR24.
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Czw Wrz 16, 2021 11:39 pm

Jawna kpina.
Numerem 1 jest 357.
Awatar użytkownika
Sipa

Sipa Pią Wrz 17, 2021 6:40 am

Najlepsza muzyka, inteligentni i zabawni prowadzący, rozmaite audycje i zawsze aktualne fakty. Taki jest Rmf. Wyniki mówią same za siebie.
Awatar użytkownika
Sipa

Sipa Pią Wrz 17, 2021 9:11 am

Po 9 audycja Byle do piątku Daniela Dyka.
Awatar użytkownika
Radiofil

Radiofil Pią Wrz 17, 2021 2:54 pm

Dobrze, że jest różnorodność. Każdy wybiera jaką chce słuchać stację i niech tak będzie 🙂
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości