WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Janek

Re: Robert Janowski o "Gra Muzyka": To zupełnie inny program

Janek Nie Sie 25, 2019 11:15 am

W Jaka to Melodia nie zmienil sie format tylko prowadzacy, a to spora roznica.
Awatar użytkownika
Ania z Góry

Ania z Góry Nie Sie 25, 2019 11:21 am

pan Robert ma ból tylnej części ciała, bo w Pulsie nikt mu nie zaplaci tyle co dostawal na Woronicza 17
Awatar użytkownika
Pelvis

Pelvis Nie Sie 25, 2019 12:04 pm

TV Puls ma w porywach 0,3% oglądalności.
Ile będzie miał program R. Janowskiego?
Awatar użytkownika
Jatoja

Jatoja Nie Sie 25, 2019 5:53 pm

Wymijanie sie od odpowiedzi...prawda taka, ze Pani ktora robila w JtM castingi, robi je teraz w Pulsie i publicznie namawiala zwodnikow do udzialu w nowym formacie. Co wiecej ci ludzie podzieli sie na takich, co juz nigdy do JtM nie pojda i zaczeli sie obrazac na tych, ktorzy do nowej wersji poszli. Takze na pulsie na pewno beda znajome twarze
Awatar użytkownika
wredny

wredny Pon Sie 26, 2019 9:10 am

Muszę przyznać że,od roku 2005 program Jaka to melodia bardzo mnie nudził powtarzający się repertuar, wykonawcy zredukowani do dwóch trzech najpopularniejszych piosenek,zamknięta pula utworów bez żadnych zmian o braku mniej znanych piosenek szkoda gadać.
Nowa formuła jest jeszcze gorsza i nie pomorze tu podmianka prowadzącego program powinien być zdjęty.
W wypowiedzi Pana Janowskiego pobrzmiewa fałsz no cóż ma prawo iść tam,gdzie mu więcej zapłacą.
Awatar użytkownika
wredny

wredny Pon Sie 26, 2019 9:14 am

"widz" napisał(a): Panie Robercie, proszę się zdecydować. Najpierw mówi Pan, że po 20 latach naciskanie przycisku i zgadywanie piosenki było nudne dla widzów, a później uważa, że format został zdewastowany i to już nie ten sam program. To jak w końcu jest? Poza tym proszę nie narzekać na profesjonalizm w TVP, bo program produkowała zewnętrzna firma, więc to najwyżej u niej mogły być "przypadkowe osoby" na planie.
Zgadzam się
Awatar użytkownika
I piętro

I piętro Pon Sie 26, 2019 11:43 am

Mnie najbardziej bawi jego żonko-menagerka specjalistka od zakupów na Florydzie, której wpisy na fb budzą żałosne politowanie , kobiecina ewidentnie nie umie pisać, a usiłuje robić z siebie wielką felietonistkę. A słoma aż z butów wyłazi.
Awatar użytkownika
Norbiii

Norbiii Pon Sie 26, 2019 5:50 pm

jaki mądry.... w Jakiej to melodii najważniejszy jest format ... NIE prowadzący ...
Awatar użytkownika
pilot

pilot Wto Wrz 10, 2019 7:49 pm

"Grażynka" napisał(a): Byłam na nagraniu powiem Wam, że zupełnie bez szału. Zero emocji. Pan Robert już się wypalił. Raczej nie będę oglądać wole iść na spacer i oglądać gołębie w parku niż ten program

Nie ściemniaj trolu - nie byłaś!!! Jakiego kolru są drzwi wejściowe do studia?
Awatar użytkownika
Rysiek

Rysiek Sob Wrz 21, 2019 8:50 pm

Program bardzo mi się podoba. Fajnie, że część Ekipy z "Melodii" jest z Panem, bo są rewelacyjni. Zwłaszcza Magda Tul. Proszę wymyślić jakiś program rozrywkowy w TV Puls z udziałem tylko zespołu "Gra Muzyka". Chętnie bym obejrzał
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości