WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ER

Robert Kozyra: jeśli Czesi chcą odzyskać swoje pieniądze muszą wymienić całe kierownictwo nie tylko Eurozetu

ER Śro Kwi 18, 2018 3:06 am

W Polsce są tylko dwie ogólnopolskie stacje radiowe? Zamknęli inne?
Awatar użytkownika
ton nadaje

Re: Robert Kozyra: jeśli Czesi chcą odzyskać swoje pieniądze muszą wymienić całe kierownictwo nie tylko Eurozetu

ton nadaje Śro Kwi 18, 2018 4:04 am

Odpowiedź na pytanie o dalsze losy EZ jest prosta. Jeżeli 'Czech' po finalizacji przejęcia, zacznie z kopyta radykalne zmiany personalne w EZ i stacjach oznaczać będzie, że zamierza u nas zapuścić korzenie. W przypadku braku zmian personalnych w ciągu pół roku stanie się jasne, że jest tylko 'pośrednikiem', a porządki będzie robił dopiero docelowy właściciel.
Awatar użytkownika
Neo

Re: Robert Kozyra: jeśli Czesi chcą odzyskać swoje pieniądze muszą wymienić całe kierownictwo nie tylko Eurozetu

Neo Śro Kwi 18, 2018 6:46 am

Stanisław Tyczyński gdy sprzedawał RMF, to stacja była na fali i Bauer mógł tylko podziękować, bo dzisiaj RMF nadal konkurencja pozostała daleko w tyle. Pan Robert wypowiada się o kondycji Eurozetu i Zetki. To niech przypomni sobie gdy jemu dziękowali za współpracę w jakim położeniu zostawił Zet.
Awatar użytkownika
maario97

maario97 Śro Kwi 18, 2018 7:20 am

"ER" napisał(a): W Polsce są tylko dwie ogólnopolskie stacje radiowe? Zamknęli inne?

Wydaje mi się, że redaktor zastosował skrót myślowy i chodziło o 2 największe stacje komercyjne radiowe, ale mogę się mylić :)
Awatar użytkownika
Taktyka

Taktyka Śro Kwi 18, 2018 8:19 am

Czyli co? Kozyra wraca, a to zapowiedź zmian, które zrobi? byłoby ciekawie :D
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Śro Kwi 18, 2018 8:40 am

Menedżerowie stacji radiowych, tych prywatnych i tych państwowych, nie rozumieją, że najważniejsza w radiu jest STABILNOŚĆ i NIEZMIENNOŚĆ. Słuchacze przyzwyczajają się do audycji, do głosów, do formuły programu. Dopóki ich coś nie zirytuje to nie poszukują nowej stacji. Za to każde gwałtowne przemeblowanie wywołuje frustrację słuchaczy i skłania ich do poszukiwań. Jak znajdą coś nowego, co im bardziej odpowiada, to NIE WRÓCĄ, nawet jak ta stara stacja się ze zmian wycofa.
Ja tak migruję. Kiedyś była tylko trójka, 10 lat temu irytacja osiągnęła taki poziom, że znalazłem swój nowy azyl - radio PIN. Solorz kupił i skasował PIN - znalazłem sobie Chillizet, wróciłem do niektórych muzycznych audycji trójki. Pół roku temu Chillizet pozbawiło mnie moich ulubionych głosów - teraz poranną audycje prowadzi jakaś blondynka (przynajmniej mentalnie), zniknęły ciekawe rozmowy... zmigrowałem do Muzo.fm. Tu infantylizm prowadzących jest porażający, ale muzyka niezła.
Podsumowując - macie słuchaczy - NIE MIESZAJCIE. Możecie tylko stracić. Chyba, że sięgnęliście dna i nie macie nic do stracenia.
Awatar użytkownika
Do pana Kozyry

Do pana Kozyry Śro Kwi 18, 2018 9:37 am

Panie Kozyra. Pan zabiera głos conajmniej jakby zapomniał ze ma swój duży wkład w zaoranie radia Zet. O, a kampanie czule granie, pamiętasz Pan?;) byla na miare garnituru, który pan nosisz. Także tego... panie ekspercie nie od radia.
Awatar użytkownika
Paula

Paula Śro Kwi 18, 2018 9:55 am

Wracaj na swoje stoisko z badziewiem a nie do zarządzania. Miałeś szczęście trafić na moment że wszystko samo się kręciło a jak trzeba było podjąć wlsne decyzje to radio zet tylko spadało j spadało. Przecież to twoja wina Robercik. Wstydu nie masz!
Awatar użytkownika
Monika

Monika Śro Kwi 18, 2018 11:03 am

Robcio proponuje żeby wrócili wszyscy specjaliści z Macro, synek jego dentysty i tym podobni. Oni się znają na robocie.
Awatar użytkownika
Radiowiec

Radiowiec Śro Kwi 18, 2018 11:14 am

Nie mam dobrego zdania o Panu Robercie ze względu na cechy jego charakteru ale w tym wypadku pełna zgoda. Eurozet jest rozrywany wewnętrznymi gierkami, bez żadnej wizji, z menadżerami odcinającymi kupony. Jeśli mają powalczyć to zmiany muszą być głębokie i dotyczące całej organizacji.
Awatar użytkownika
Havranek

Havranek Śro Kwi 18, 2018 1:11 pm

Pane Kozyra, my was weznim na prezesa, dobrzi?
Awatar użytkownika
Counce

Counce Śro Kwi 18, 2018 1:13 pm

Kozyra nie popełnił nawet promila tych blędów, które popełniołno w ostatnim roku. Zresztą chyba nikt nikt nie narobił takiej kaszany, jak SA i przyboczni
Awatar użytkownika
Babcia Mówi

Babcia Mówi Śro Kwi 18, 2018 1:27 pm

Ależ to przecież Kozyra wprowadził Zetkę na drogę konkurowania z RMF praktycznie identyczną ofertą. Przez chwilę grało a potem grać przestało. I ten stan okazał się trwały.
A pomysł wymiany w mniejszych antenach eurozetu, czy on nie czyta wyników słuchalności? Dopiero po zmianach coś drgnęło w dobrym kierunku. To tak się teraz rządzi, że jak coś drgnie na plus to trzeba to natychmiast zmienić?
Awatar użytkownika
Kolega

Kolega Śro Kwi 18, 2018 2:32 pm

Wróci Jagielski :)
Awatar użytkownika
CC

CC Śro Kwi 18, 2018 3:37 pm

"ER" napisał(a): W Polsce są tylko dwie ogólnopolskie stacje radiowe? Zamknęli inne?
Komercyjne powiedział. I tak jest. Ogólnopolskie KOMERCYJNE są tylko dwie.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: eazurekdene oraz 2 gości