WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Marysia

Re: Robert Lewandowski jest teraz w tak wielu reklamach, że marki na tym nie zyskają (opinie)

Marysia Czw Cze 02, 2016 6:30 pm

Na przesyt tymi reklamami narzekają chyba ludzie siedzący cały dzień przed telewizorem. Wyjdźcie na świeże powietrze! Sama reklama natomiast zrealizowana bardzo ciekawie i mega wyluzowana!
Awatar użytkownika
Anonimus

Re: Robert Lewandowski jest teraz w tak wielu reklamach, że marki na tym nie zyskają (opinie)

Anonimus Czw Cze 02, 2016 9:53 pm

Kto kupuje te badziewia ktore lewy i jego lala reklamują? To źe on z tego korzysta, a czemu nie? Kto za występ w durnej reklamie nie wziąłby kasy?
Awatar użytkownika
kolo

kolo Pią Cze 03, 2016 10:04 am

Nie mam TV, więc nie widziałem żadnej z tych reklam, choć zauważam przesyt R.L. na szmatach w mieście. Rozbawił mnie natomiast artykuł. Każdemu ekspertowi podoba się inna reklama z Lewym, i każdy ma na to racjonalne uzasadnienie. Brawo eksperci.
Awatar użytkownika
zielnik

zielnik Pią Cze 03, 2016 11:57 am

Lewandowski jest wszędzie, chyba sami się już gubimy w tym wszystkim. Ale że dla tmobile śpiewa, raczej w pamięć się wryje ;) a najgorszym pomysłem moim zdaniem ever było, kiedy nasza reprezentacja przez mistrzostwami w Korei reklamowała zupki w torebkach...to był dopiero abstrakcyjny pomysł
Awatar użytkownika
Jolka

Jolka Pią Cze 03, 2016 1:45 pm

czy ja wiem czy tak dużo tego Lewadnowskiego? lubię, go i nie przeszkadza mi to jakoś bardzo. fakt najbardziej wyróżnia sie reklama t-mobile ale w sumie to moja sieć i mam ten ich abonament bez dodatkowych opłat więc tym bardziej narzekać nie mogę a że się popularną osobą reklamują to dla mnie plusik :P
Awatar użytkownika
zazdrosny

zazdrosny Pią Cze 03, 2016 7:29 pm

będzie pożywka: Fanpage Reklamy w których mógł wystąpić Lewandowski
Awatar użytkownika
Ola

Ola Nie Cze 12, 2016 1:50 pm

Zarabia tyle kasy a i tak się sprzedaje. Inna sprawa, że trzeba współczuć ludziom, którzy coś kupują dlatego, że on to reklamuje. Gdyby jakiś mój idol reklamował któryś produkt, to wpłynęło by na mnie to tylko tak, że straciłabym do niego szacunek. Zresztą taka sytuacja zdarzyła mi się już kiedyś z moim ulubionym muzykiem. Osoby, które się sprzedają są niefajni i tyle. Ale większość ludzi jest jak małpy, zobaczą coś i muszą to mieć. Myślą, że jak sobie kupią jakiś tam pakiet to będą jak Lewandowski. Żałosne, a na tym się opiera cały handel/
Awatar użytkownika
Krzysztof

Krzysztof Wto Cze 21, 2016 5:26 pm

Moim zdaniem Lewandowski się ośmieszył występując w tych reklamach. Niedługo wystąpi w reklamie papieru toaletowego byle zarobić więcej pieniędzy. Jakby miał za mało. Żenada..
Awatar użytkownika
Zenek

Zenek Wto Cze 21, 2016 5:37 pm

Każdy zazdrosny tak mówi. Gdybyś ty miał szansę zarobić na tych reklamach tyle co on, z pewnością byś nie odmówił. A papier toaletowy to Ciebie reprezentuje. Żałosne...
Awatar użytkownika
Prosiaczek

Prosiaczek Wto Cze 21, 2016 6:29 pm

Panie Krzysztofie, jak ktoś się nie zna, to się nie wypowiada :)
Awatar użytkownika
Filzof

Filzof Wto Cze 21, 2016 6:55 pm

To pokazuje tylko jakim beznadziejnym bytem jest człowiek i jak nisko może upaść byle tylko mieć więcej zer na koncie. Lewandowski na tych reklamach w pół roku zarobił kilka milionów. Sprzedał się jak większość gwiazd, dla mnie jest już skreślony.
Awatar użytkownika
Pan Inteligentny

Pan Inteligentny Wto Cze 21, 2016 7:05 pm

Szanowny panie Filozofie, myślę że jest Pan tą samą osobą co Pan Krzysztof, i chcesz tylko narobić szumu.
Lewy potrafi bardzo wiele w zakresie piłki nożnej, a to co robi ze swoim nazwiskiem to jego sprawa.
Zresztą zapewne nie jest pan żadnym filozofem, lecz równo o 7 rano, opróżnia Pan kosze na śmieci, z których korzystają normalni ludzie, nie tacy jak Pan.
Awatar użytkownika
Pan Inteligentny

Pan Inteligentny Wto Cze 21, 2016 7:06 pm

P.S. Raczej panie Filzofie :)
Awatar użytkownika
Filozof

Filozof Wto Cze 21, 2016 7:34 pm

Otóż żadna egzystencja człowieka, która była by inteligenta nie musiała by tego zaznaczać. To iż pan nazwał się inteligentnym świadczy tylko o przeciwieństwie tejże cechy. Opróżniając kosze na śmieci zachowuje więcej godności i honoru niż ktoś kto robi z siebie kretyna w reklamach..
Awatar użytkownika
Pan Inteligentny

Pan Inteligentny Wto Cze 21, 2016 7:44 pm

Ależ wręcz przeciwnie. Każda osoba która była by inteligentna musiałaby to zaznaczać.
A o tym świadczy fakt, że właśnie poprawił Pan swój pseudonim, zwracając na to uwagę.
Występowanie w reklamach a gra w reprezentacji nie powinny być ze sobą związane.
Pan zaś nie lubi po prostu tego piłkarza, i robi wielką awanturę, że jemu w życiu powiodło się bardziej niż panu. Każdy w życiu ma inne role. Pan opróżnia kosze, ja je zapełniam.
Żegnam :)
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości