WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
DW

Robert Lewandowski jest teraz w tak wielu reklamach, że marki na tym nie zyskają (opinie)

DW Czw Cze 02, 2016 12:54 am

Dla marek będzie dużym problemem jeśli Lewandowski na EURO nie strzeli żadnej bramki. W meczu z Holandią wypadł bardzo słabo. A inna kwestia to poziom tych reklam i przesyt Lewandowskim...
Awatar użytkownika
Paweł

Re: Robert Lewandowski jest teraz w tak wielu reklamach, że marki na tym nie zyskają (opinie)

Paweł Czw Cze 02, 2016 2:10 am

Jest już w lodówce, bo jego twarz zdobi puszki czerwonej Coca-Coli :)
Awatar użytkownika
Fahóra

Re: Robert Lewandowski jest teraz w tak wielu reklamach, że marki na tym nie zyskają (opinie)

Fahóra Czw Cze 02, 2016 8:30 am

Dajcie spokój z tą Lewandowską ( za słodki cukier) i z tym Lewandowskim. Przesyt. To delikatnie powiedziane. Poszaleli z tymi reklamami. A pilkarze jak nie umieli w piłke grac tak nie umieją.
Awatar użytkownika
Mateusz

Mateusz Czw Cze 02, 2016 10:38 am

Niech teraz się wszyscy piłkarze, a w szczególności Lewandowski zastanowią co będzie gdy nawet nie wyjdą z grupy na Mistrzostwach Europy. Mają się na tych sznurówkach powiesić?
Awatar użytkownika
Barun

Barun Czw Cze 02, 2016 11:20 am

Lotos ma świetną reklamę! Akcja ze sznurówkami bombowa!
Awatar użytkownika
humus

humus Czw Cze 02, 2016 11:25 am

z tego natłoku reklam, ta t-mobile najbardziej zapada w pamięć, bo po prostu jest zupełnie inna od pozostałych z udziałem Lewandowskiego. A chyba o to najbardziej chodzi.
Awatar użytkownika
bonar

bonar Czw Cze 02, 2016 11:35 am

"Barun" napisał(a): Lotos ma świetną reklamę! Akcja ze sznurówkami bombowa!

W czym ta akcja jest bombowa? Sznurówki zawieszone na antenie samochodu są bombowe?
Awatar użytkownika
stiven

stiven Czw Cze 02, 2016 11:36 am

Lewy jest na tyle zdyscyplinowanym człowiekiem, że o żadnej sodówce nie może być mowy! Wczoraj harował za trzech, bo widoczny był brak Krychowiaka, więc występowanie w reklamach nie odbiera mu chęci do gry! A ta reklama t-mobile mega zabawna i na luzie :) Chyba pierwsza taka z Lewym ;)
Awatar użytkownika
Gorky Park

Gorky Park Czw Cze 02, 2016 12:20 pm

Aż strach pomyśłecm jak w rodzinie L. pojawi sie dziecię... :-) Będa relacje na żywo we wsyztskich kanałach telewizyjnych i i nterntowycyh jak z palacu BAKING CHAM, a to , że nie wyjdą z grupy, przecież mamy w zanadrzu piosenke ; Polacy nic sie nie stało.
Awatar użytkownika
Problem ogladaczy telewizora.

Problem ogladaczy telewizora. Czw Cze 02, 2016 12:45 pm

Przesyt maja zazwyczaj ci ktorzy spedzaja zbyt duzo czasu wieczorem przed telewizorem. Z artykulu wynika, ze kazdy ma inne zdanie ale kilka razy padly nazwy marek ktore zapamietam. Z racji tego ze mieszkam za granica widzialem tylko przypadkiem reklame T-mobile. Natomiast z perspektywy ilkarza, no coz kto by nie wykorzystal swoich pieciu minut do zarobienia kilku milionow.
Awatar użytkownika
copy

copy Czw Cze 02, 2016 1:25 pm

Wizerunek i pozycją Lewandowskiego jest tak silna, że powinien być związany z jedną marką, dlatego, że przy obecnym rozproszeniu pamięta się tylko Lewandowskiego, a nie to, co reklamuje. Oczywiście dla niego to idealne rozwiązanie, ale dla marek to wyrzucone pieniądze. Jestem pewien, że badania nie potwierdzają drastycznego wzrostu sprzedaży żadnej z reklamowanych przez niego marek, i tylko z wielkim trudem badani są w stanie skojarzyć go z jakąś jedną marką. Czy to sie w jakikolwiek przekłada na sam wizerunek marki. Nikt nigdy tego się nie dowie, ponieważ to proces na tyle długotrwały, że zanim poznamy efekty, na bilboardach zobaczymy inną twarz :)
Awatar użytkownika
melon

melon Czw Cze 02, 2016 1:40 pm

Moim zdaniem akurat spot tmobile to najlepsza reklama w jakiej wziął udział Robert ;)
Mi to nie przeszkadza, że jest wszędzie, ma swoje 5 minut i tyle. Tmobile znalazło na niego oryginalny sposób, mi się podoba, nie wiem skad takie skrajne emocje ;)
Awatar użytkownika
TeMa

TeMa Czw Cze 02, 2016 1:49 pm

Reklama , nie zwracam uwagi bo to dodatkowe pieniądze za reklamowany towary. Czy on najlepszy , lubię obejrzeć , porównać marki.
Awatar użytkownika
basienka

basienka Czw Cze 02, 2016 2:02 pm

Totalny przesyt Lewandowskiego w mediach reklamach i na boisku, nie mówią o niczym innym tylko o kopaczach na czele z ... wiadomo ... ci co płacą mu miliony za byle reklamę myślą że zarobią nie wiadomo ile dzięki niemu ... totalna przesada to tylko pranie brudnych i wziętych ... niby skąd? ... wszyscy wiemy o co chodzi
Awatar użytkownika
PS34

PS34 Czw Cze 02, 2016 2:02 pm

a ja nie lubię Lewandowskiego i jego żony wiec na mnie te reklamy działają odwrotnie. Piłki nie oglądam dla mnie to para celebrytów którzy nic nie mają do zaoferowania.
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości