WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Zuza90

Re: Robert Lewandowski zrywa umowę z Huawei. "Ogromny cios"

Zuza90 Wto Mar 08, 2022 5:56 pm

Muzeum Narodowemu jakoś nie przeszkadza taki partner. W ubiegłym roku z dumą dyrekcja MNW zorganizowała evenet za nasze pieniądze z okazji nawiązania współpracy z H....łej, hej!
Awatar użytkownika
dj

dj Wto Mar 08, 2022 6:11 pm

A pamiętacie, że kilka lat temu, kiedy Trump wywalił Huawei z USA, Bracia Kremlowscy drukowali w swoim szmatławcu niepodpisane "artykuły" wychwalające tę firmę?
Awatar użytkownika
Artur

Artur Wto Mar 08, 2022 8:24 pm

Właśnie zwróciłem telefon chińczykom. Skorzystałem z 2 tygodnkowego terminu od zakupu przez internet. Nigdy więcej chińczyków i ruskich.
Awatar użytkownika
Artur

Artur Wto Mar 08, 2022 8:24 pm

Właśnie zwróciłem telefon chińczykom. Skorzystałem z 2 tygodnkowego terminu od zakupu przez internet. Nigdy więcej chińczyków i ruskich.
Awatar użytkownika
non-pasaran

non-pasaran Wto Mar 08, 2022 11:09 pm

Lewandowski nie jest samodzielny w swoich decyzjach. nawet jak chcce isc do latryny to sie musi zapytac napierw czy wolno.,,to jest czlowiek maszyna do strzelania bramek a robi to tak dobrze,ze to jest po prostu nudne ogladanie,bo wiadomo ze strzeli.
Lewy jest tak uwiklany w rozne uklady i to powazne,ze ,.. musi robic co mu kaza ,a jakby sprobowal fiknac ,to sie mu zamknie konta a kariera skonczy sie w ciagu 24 godzin...i nikt sie nie bedzie z nim obcyndalal. On to dobrze wie,ze musi byc grzeczny..to sa koszty robienia kariery...sport na pewnym poziomie profesjonalizmu,te uklady,zaleznosci.... jest bardziej cuchnacy niz latryny.
Awatar użytkownika
ania28

ania28 Czw Mar 10, 2022 6:21 pm

Lewandowski wielką łaskę zrobił że kontrakt zerwał ,a dlaczego wcześniej nie zarwał .W Chinach bezprawie ludobójstwo Ugurów i największe od II wojny światowej obozy ,dziwne że to Lewandowskiemu nie przeszkadzało ważne żeby tylko pieniążki zapłacili - teraz zrobił się "wielki obrońca uciśnionych"
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 4 gości