[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Robert Mazurek coraz lepszy w wywiadach w RMF FM, braki warsztatowe nadrabia doświadczeniem (opinie)

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
GG

Re: Robert Mazurek coraz lepszy w wywiadach w RMF FM, braki warsztatowe nadrabia doświadczeniem (opinie)

GG Wto Wrz 27, 2016 9:54 pm

Mazurek w RMF masakra,masakra
Awatar użytkownika
MP

Re: Robert Mazurek coraz lepszy w wywiadach w RMF FM, braki warsztatowe nadrabia doświadczeniem (opinie)

MP Śro Wrz 28, 2016 9:44 am

No cóż, od przyjścia Pana Mazurka do RMF zacząłem słuchać Radia ZET.
Awatar użytkownika
mika

mika Śro Wrz 28, 2016 10:34 am

Pan Mazurek to prawdziwy dziennikarz. Jego wywiad z Budką - rewelacja!!!
Awatar użytkownika
rets

rets Śro Paź 05, 2016 2:20 pm

Niestety podzielam zdanie wielu osób, które słuchają rmf i porannych wywiadów. Nie da się w tej chwili tego słuchać. Parę razy się zmusiłem, ale po prostu mam wrażenie, że media narodowe dotarły i tu. Wywiady są stronnicze, warsztat fatalny, Pan Mazurek sam narzuca tezy i wnioski (jak np. dziś w wywiadzie z Kukizem na temat Tuska), wyraźnie sprzyja obecnej władzy, a jest dużo ostrzejszy dla oponentów PISu. Przy tym, mam wrażenie, łagodnie mówiąc jest niegrzeczny (częste przerywania odpowiedzi i przekrzykiwanie gościa - np wywiad z Panem Petru). Pan Mazurek pod rękę z Panem Ziemcem zaczynają w rmf tworzyć tubę propagandową, która zmusza mnie do zaprzestaniu słuchania radia rmf po prawie 20 latach wiernego związku. Bardzo mi przykro... zróbcie coś z tym bo to jest wbrew rzetelnemu dziennikarstwu i będziecie tylko tracić słuchaczy.
Awatar użytkownika
słuchaczy rmffmu

słuchaczy rmffmu Czw Paź 06, 2016 8:36 am

Wywiady Pana Roberta Mazurka są poprostu tragiczne nie da się tego słuchać
Awatar użytkownika
Ola

Ola Pią Paź 14, 2016 8:40 pm

Ja juz się przyzwyczaiłam do R.Mazurka i stwierdzilam, że on coraz bardziej się wprawił w te rozmowy i lubię go sluchać, bo jest to dziennikarz opanowany potrafi sluchać i nie przerywać rozmowy tak jak to robił K.Piasecki. Jeżeli zapraszam gości do domu to ja slucham co mają do powiedzenia, a póżniej ja mówię, a nie tak jak Piasecki przekrzykiwal zaproszonego gościa.
Awatar użytkownika
lila

lila Sob Paź 15, 2016 8:35 pm

Konrad Piasecki zapraszał gości i zadawał pytania, a potem nie dopuszczał ich do głosu, co było bardzo nie kulturalne. Robert Mazurek potrafi słuchać odpowiedzi na zadane pytanie gościowi, a potem dalej prowadzi rozmowę.Jest on ok. i coraz lepiej prowadzi te rozmowy.
Awatar użytkownika
lila

lila Sob Paź 15, 2016 8:37 pm

Konrad Piasecki zapraszał gości i zadawał pytania, a potem nie dopuszczał ich do głosu, co było bardzo nie kulturalne. Robert Mazurek potrafi słuchać odpowiedzi na zadane pytanie gościowi, a potem dalej prowadzi rozmowę.Jest on ok. i coraz lepiej prowadzi te rozmowy.
Awatar użytkownika
góral

góral Pią Paź 21, 2016 2:32 pm

przez tego Mazurka przestałem słuchać RMF FM
Awatar użytkownika
jajko

jajko Śro Lis 09, 2016 11:15 am

Mazurek, opanuj się.Myslałeś że zgasisz Zibiego? ale jesteś "ooo &$! cienki bolek"
Zepsuć,opluć,wygarnąć błędy.Prostota pytań.
Awatar użytkownika
Venus

Venus Czw Lis 24, 2016 10:20 pm

Doskonały ...
Awatar użytkownika
Wojtek

Wojtek Śro Sty 04, 2017 11:51 am

Świetne wywiady bije Piseckiego na głowę Brawo Panie Robercie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
kol

kol Pią Sty 13, 2017 9:34 am

"Karolex " napisał(a): Co by nie powiedzieć to wywiady są bardzo słabe....:/
Awatar użytkownika
rmf

rmf Pią Mar 03, 2017 5:27 pm

chyba jednak sie przekonuje do Mazurka, a byłam fanką Piaseckiego
Awatar użytkownika
Agga

Agga Sob Maj 06, 2017 8:47 am

Początkowo nie zachwycił, ale teraz z przyjemnością słucham! Ten głos, luz, poczucie humoru, samokrytyka., kultura. Tak trzymać!
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości