[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Robert Mazurek po nominacji do Nagrody im. A. Woyciechowskiego przypomina, że nie przyjmuje wyróżnień dziennikarskich

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Bobby

Re: Robert Mazurek po nominacji do Nagrody im. A. Woyciechowskiego przypomina, że nie przyjmuje wyróżnień dziennikarskich

Bobby Pią Paź 16, 2020 12:58 pm

Ten lizus by i tak nie wygrał a nie umie przegrywać dlatego się tłumaczy... A to taka nominacja z ..litości i potrzeby odmienności. RM nieobiektywny, nie słuchający rozmówcy a tylko udowadniający założoną tezę z przekazu dnia... przez 8 ostatnich lat...
Awatar użytkownika
Kuba

Re: Robert Mazurek po nominacji do Nagrody im. A. Woyciechowskiego przypomina, że nie przyjmuje wyróżnień dziennikarskich

Kuba Pią Paź 16, 2020 1:42 pm

Być nominowanym razem z Czuchnowskim - też bym odpuścił i nie przyjął.
Awatar użytkownika
Klara

Klara Pią Paź 16, 2020 4:36 pm

Jestem za Ewą Siedlecką.
Awatar użytkownika
Jacek

Jacek Pią Paź 16, 2020 6:10 pm

Nagrody coraz częściej trafiają do lansiarzy, gremia przyznające nie mają w dorobku żadnych większych dziennikarskich osiągnięć, głosowania to gierki. Szacun dla Mazurka, choć fanem nie jestem.
Awatar użytkownika
czajka

czajka Pią Paź 16, 2020 6:29 pm

Nie mogę kupić, to nominuję? ;) Jeszcze rok temu może nie byłoby wtopy, bo Mazurek wtedy nie zaliczył tylu wpadek co teraz. No, ale do tego trzeba mieć jakiekolwiek pojęcie o mediach. I poza wszystkim, współczuję Pani Beacie.
Ciekawe czy tak samo decenia się dziennikarzy w Zecie, bo jakoś w ostatnich miesiącach kilkunastu samo odeszło?
Awatar użytkownika
Zyga

Zyga Pią Paź 16, 2020 7:10 pm

Uwaga !
Zbigniew Jakubas
Jutro kupię + - ?
Awatar użytkownika
afterlife

afterlife Pią Paź 16, 2020 9:56 pm

Czy można jeszcze bardziej skompromitować Zetkę, która z obecnym poziomem newsów jest skompromitowana na najwyższym lewelu? Nie wydaje mi się. A nie sorry, pani szefowa newsow zasiada w kapitule.
Awatar użytkownika
Castro

Castro Sob Paź 17, 2020 2:03 am

Trzymam kciuki za DGP. To jedyna gazeta, którą da się czytać bez zastanawiania się, jakie interesiki ugrywa wydawca albo dziennikarze.
Dobry był też materiał Korusa, ale nagroda dla Newsweeka by podchodziła pod zasłonięcie się klauzulą sumienia.
Awatar użytkownika
Agata S.

Agata S. Sob Paź 17, 2020 3:13 pm

Pamietam jego "występy" w Dwójce przed laty. Oto ja, Mazurek i mój rozmówca. Gadał, gadał, gadał i cieszył się sobą. Sprawiał wrażenie człowieka , który nadużył. Pamiętam również niezwykłe rozmowy Jerzego Kisielewskiego.... Mazurek wie gdzie konfitury. Nie na darmo staje się osobą publiczną zawsze gdy rządzi partia prawa i sprawiedliwa.
Awatar użytkownika
Little Big Horn

Little Big Horn Pon Paź 19, 2020 3:11 pm

dobry dziennikarz, fajny, inteligentny, choć bardzo mocno pisowski to czasem i w swoich walnie. Takich się ceni.
Awatar użytkownika
normalny

normalny Pon Paź 19, 2020 5:17 pm

"swordfish" napisał(a): Gdzie Mazurek lansuje się? Przeprowadza tylko poranne wywiady w najchętniej słuchanej stacji w Polsce. Bardzo inteligentnie dociska swoich rozmówców, aby powiedzieli coś więcej od siebie po za powtarzanymi banałami i sloganami. Na pewno nie robi tak jak Olejnik czy Kolenda-Zaleska, że obezwładnia swoje ofiary setkami pytań bez ładu i składu. On zawsze jest bardzo dobrze przygotowany i robi to z uśmiechem na twarzy - bez krzyków i zbędnej agresji.
Jemu rzeczywiście nie są potrzebne nagrody. Jest klasą samą w sobie. Jeśli RMF FM przedłuża z nim kontrakt na kolejne lata, to kierownictwo stacji jest zadowolone z jego pracy.
Jest ogladalnosc, jest robota. To sie nazywa dziennikarstwo. Brawo P.Mazurek tak trzymac.
Awatar użytkownika
Jacko

Jacko Wto Paź 20, 2020 8:59 am

Nagroda za mijanie się z prawdą? oto początek wywiadu z dnia 20 poaździernika:

Pytanie Mazurka: Ksiądz Michał Woźnicki, były salezjanin zawieszony i…właściwie zamieszkujący w domu Ojców Salezjanów został wczoraj wyprowadzony przez policję w czasie mszy świętej którą sprawował bo nie miał maseczki….Czy to jest sprawa Kościoła?
Odpowiedź ks.Gęsiaka: …po pierwsze ja tam nie widziałem, żeby była Msza Św. Celebrowana, przynajmniej na tym filmie, który widziałem …
Mazurek się wtrąca: …Rzeczywiście miała być msza, na razie miał być różaniec miał być różaniec przed mszą, no w każdym razie …

To wyprowadzali go w trakcie mszy czy przed różańcem?

Panu Mazurkowi wystarczyło 60 sekund by zaprzeczyć samemu sobie.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości