WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
marketer

Robert Mazurek poprowadzi poranne rozmowy w RMF FM, zastąpi Konrada Piaseckiego

marketer Śro Sie 17, 2016 1:24 am

no to RMF FM też będzie dobrze robić pisowi

żenada,
Awatar użytkownika
kora

Re: Robert Mazurek poprowadzi poranne rozmowy w RMF FM, zastąpi Konrada Piaseckiego

kora Śro Sie 17, 2016 1:36 am

Rmf się boi o koncesję chyba i daltego tego pisowca instalują
Awatar użytkownika
gocha

Re: Robert Mazurek poprowadzi poranne rozmowy w RMF FM, zastąpi Konrada Piaseckiego

gocha Śro Sie 17, 2016 1:40 am

troche mindfuck bo jak to pisowiec będzie pracował w medium o niemieckim kapitale ?
pieniązki nie smierdzą?
ciekawe co na to koledzy z wsmieci dorzeszy itd.
Awatar użytkownika
Dziennikarz

Dziennikarz Śro Sie 17, 2016 1:49 am

Masakra... Wyłączam rano RMF
Awatar użytkownika
xm

xm Śro Sie 17, 2016 1:50 am

Dno, żenada i kompromitacja RMFu. Instalują tego pisowskiego sługusa. Liczyłem, że znakomitego Piaseckiego zastąpi Marcin Zaborski. Żegnaj RMFie, witaj ZETko!
Awatar użytkownika
Oberek

Oberek Śro Sie 17, 2016 1:54 am

Nie lepiej od razu zatrudnić Karnowskich, Semkę albo Lisickiego? Po co się ograniczać?
Awatar użytkownika
politykier

politykier Śro Sie 17, 2016 1:59 am

Prognozuję od września gigantyczny spadek słuchalności RMF-u.
Awatar użytkownika
ck

ck Śro Sie 17, 2016 2:35 am

Brawo RMF! Dobry ruch i jestem przekonany, że świetnie się będzie słuchało. No i dodatkowo zabierze się trochę słuchaczy mediom narodowym. Mnie kupiliście, bo dawno nie słuchałem publicystyki w RMF.
Awatar użytkownika
pol

pol Śro Sie 17, 2016 2:48 am

Do tej pory nie słuchałem RMF-ki bo serwują muzyczną sieczkę. Ale lubiłem poranne rozmowy Piaseckiego. Mazurek? Trudno, macie o jednego słuchacza mniej.
Awatar użytkownika
Neo

Neo Śro Sie 17, 2016 7:11 am

A to zdjęcie to przypadek czy może Mazurka będzie sponsorować firma Winiary ;).
Co do prowadzącego, to ja mam to gdzieś- RMF-u nie słucham od momentu gdy Tyczyński sprzedał radio.
Awatar użytkownika
Jam Wam

Jam Wam Śro Sie 17, 2016 7:12 am

Czy wy jesteście debilami? Robert to jednak przede wszystkim znakomity dziennikarz a dopiero potembpoglądy. Kompletna ignorancja!
Awatar użytkownika
Jak

Jak Śro Sie 17, 2016 7:17 am

A to Zetce zarzucano polityczną strategię... Żenada.
Awatar użytkownika
rozbawiony piSSem

rozbawiony piSSem Śro Sie 17, 2016 7:32 am

Znów PiSior w mediach ?
Szambo wybiło na Kopcu Kościuszki :( :( :(
Awatar użytkownika
Igor

Igor Śro Sie 17, 2016 7:49 am

Facet, który nie ma nic wspólnego z radiem, nie potrafi mówić, ma problemy z dykcją i jest przyklejony do PiS? Marność.
Awatar użytkownika
Nina

Nina Śro Sie 17, 2016 8:03 am

Ktoś, kto mówi, że Mazurek jest PiS-wcem, nigdy nie czytał jego wywiadów w Rzepie.
RMF zyska super dziennikarza!
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości