[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Robert Mazurek: Skazany na masakrowanie

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gal

Re: Robert Mazurek: Skazany na masakrowanie

Gal Sob Wrz 25, 2021 2:58 pm

"Hubal" napisał(a): Dobrzy dziennikarze muszą pić. Czasem w towarzystwie. To raczej zaleta w tym zawodzie niż wada

I później taki dziennikarz zada publicznie na antenie kumplowi od kieliszka kompromitujące czy chociaż kłopotliwe pytanie, prawda?
Awatar użytkownika
romelk

romelk Sob Wrz 25, 2021 3:03 pm

A to jakieś wspomnienie pośmiertne ten cały elaborat?
Awatar użytkownika
Fgr

Fgr Sob Wrz 25, 2021 3:27 pm

A kto mu zapłacił za te imprezę na 100 osób? Oto jest pytanie...
Żałosny redaktorzyna wygląda na to że td jego wywiady to zwykle ustawki z kolesiami od kielicha
Awatar użytkownika
ojciec dyrektor matka dziewica

ojciec dyrektor matka dziewica Sob Wrz 25, 2021 3:32 pm

"co sie stefan dziwisz" napisał(a): Mazurek zdemaskowal czesc legendarnego ukladu, o ktorym czesto mowil pierwszy prezes Jaroslaw, jak byl jeszcze w opozycji.

Zbigi zero widzi i nie grzmi
Awatar użytkownika
Igor

Igor Sob Wrz 25, 2021 4:07 pm

Koleś jest denny, jaki z niego,dziennikarz masakra. Jest tak denny jak cała ta przy głupia stacja, ja bym im odebrał koncesję. I ten gniot ma taką słuchalność.
Awatar użytkownika
Lis

Lis Sob Wrz 25, 2021 4:23 pm

Pan Mazurek robi sobie teraz heheszki ,ale cóż może innego jest przecież pajacem.
Niech sobie zaprasza swoich koleżków z wiejskiej i zadaje „niewygodne” pytania jednocześnie łaskocze ich po brzuszkach.
Wielki dziennikarz, śmiechu warte 🤨
Awatar użytkownika
Koko

Koko Sob Wrz 25, 2021 5:02 pm

Co okazało się ze p Mazuek sprzedaje medialna kile
Awatar użytkownika
lufa

lufa Sob Wrz 25, 2021 7:25 pm

Donek powinien postawić Mazurkowi dużą 12-letnią szkocką whisky. Dzięki niemu przeczołgał Budkę i Siemoniaka medialnie (nawet przy użyciu słynnego SMS-a od swojej teściowej).
Awatar użytkownika
Tom

Tom Sob Wrz 25, 2021 7:46 pm

Niezła laudacja.
Awatar użytkownika
Hubert

Hubert Nie Wrz 26, 2021 10:07 am

Nawet, jeśli red. Mazurek miał jakąkolwiek charyzmę, to po ostatnich urodzinach, roztrwonił ją, jak gimbaza na lizaki.
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Nie Wrz 26, 2021 3:09 pm

Będąc niewiarygodnym chce wiarygodnie odpytywać polityków?
Awatar użytkownika
///

/// Nie Wrz 26, 2021 5:29 pm

Wyszło na jaw, że politycy i dziennikarze to republika kolesi. Odgrywają przed widzami tani teatrzyk, a w rzeczywistości żrą z jednego koryta.
Awatar użytkownika
Nie wiem

Nie wiem Nie Wrz 26, 2021 7:20 pm

Nie wiem czy Mazurek ma większe ego czy większy zadok.
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Nie Wrz 26, 2021 8:08 pm

Nie podobają mi się podwójne standardy w tej sprawie. Gdyby sprawa dotyczyła dziennikarza Polskiego Radia czy TVP, w RMF i TVN na pewno by go zlinczowano.
Awatar użytkownika
Fan serialu "Komisarz Mama"

Fan serialu "Komisarz Mama" Nie Wrz 26, 2021 8:44 pm

"dlaczego RMF MF go nie zwolni?"

Gdyż nic złego nie zrobił. Gdy mój kolega zostanie politykiem to nagle mam mu powiedzieć "nie stary, już się nie znamy bo zostałeś politykiem"?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości