WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Obserwator

Re: Robert Mazurek skrócił w RMF FM wywiad z posłem Porozumienia i wyszedł przed końcem (wideo)

Obserwator Pon Lut 08, 2021 6:39 pm

Treść pytania nie przeszkadza w treści odpowiedzi. Ze nie pasuje, tym gorzej dla pytania. W TV Trwam, Kaczyński gadał przez 11 min i ksiądz - dziennikarz nie śmiał przeszkodzić. Nowy model dziennikarstwa,
Awatar użytkownika
Anna

Re: Robert Mazurek skrócił w RMF FM wywiad z posłem Porozumienia i wyszedł przed końcem (wideo)

Anna Pon Lut 08, 2021 7:20 pm

Uwielbiam wywiady Konrada Piaseckiego z politykami opozycji. Cicho spokojnie życzliwie z uśmiechem pełne zrozumienie życzliwe pomruki, nawet gdy polityk coś plecie od Sasa do sasa.
Awatar użytkownika
Kaczatwamać

Kaczatwamać Pon Lut 08, 2021 8:34 pm

"Obserwator" napisał(a): Treść pytania nie przeszkadza w treści odpowiedzi. Ze nie pasuje, tym gorzej dla pytania. W TV Trwam, Kaczyński gadał przez 11 min i ksiądz - dziennikarz nie śmiał przeszkodzić. Nowy model dziennikarstwa,

"...ksiądz - dziennikarz..."??? ani świnka, ani morska
Awatar użytkownika
JUPI jaja

JUPI jaja Pon Lut 08, 2021 9:32 pm

"Anna" napisał(a): Uwielbiam wywiady Konrada Piaseckiego z politykami opozycji. Cicho spokojnie życzliwie z uśmiechem pełne zrozumienie życzliwe pomruki, nawet gdy polityk coś plecie od Sasa do sasa.

Och, to szkoła Stokrotki z TVN.
Awatar użytkownika
Mariusz

Mariusz Wto Lut 09, 2021 1:46 am

Brawo, Panie Redaktorze!
Awatar użytkownika
Olo

Olo Wto Lut 09, 2021 10:45 am

Mazurek jak zawsze bredzi
Awatar użytkownika
zła

zła Śro Lut 10, 2021 10:46 am

Panie Mazurek, brawo, brawo, brawo
Awatar użytkownika
Lulu

Lulu Sob Lut 13, 2021 8:40 am

BrawoBortniczuk i prof Glinski !
Awatar użytkownika
Jeremi

Jeremi Wto Wrz 14, 2021 6:38 pm

Mazurek! Nie kozacz, nie fikaj i nie cfaniakuj. Oderwany jesteś od rzeczywistości.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości