WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
kędzior

Robert Mazurek skrócił w RMF FM wywiad z posłem Porozumienia i wyszedł przed końcem (wideo)

kędzior Pon Lut 08, 2021 1:38 pm

BRAWO DLA PANA MAZURKA!!!
Awatar użytkownika
ala

Re: Robert Mazurek skrócił w RMF FM wywiad z posłem Porozumienia i wyszedł przed końcem (wideo)

ala Pon Lut 08, 2021 1:38 pm

I zgasił światło ❤
Awatar użytkownika
omd

Re: Robert Mazurek skrócił w RMF FM wywiad z posłem Porozumienia i wyszedł przed końcem (wideo)

omd Pon Lut 08, 2021 1:39 pm

Po co go wogóle zapraszają. Tego gościa nie da się słuchać. Ogólnie ten człowiek dla nikogo niczego dobrego nie zrobił. To zwykły nawiedzony populista.
Awatar użytkownika
michał

michał Pon Lut 08, 2021 1:39 pm

Kamilek jednak jest urzekający 💥
Awatar użytkownika
łukasz

łukasz Pon Lut 08, 2021 1:39 pm

Szacun dla redaktora Mazurka. Tacy powinni być dziennikarze.
Awatar użytkownika
leon

leon Pon Lut 08, 2021 1:41 pm

I to nieprawda, że dach przeciekał, bo w ogóle nie padało, i to nie prawda, że dach przeciekał, bo w ogóle nie padało, i to nie prawda.........
Awatar użytkownika
grey

grey Pon Lut 08, 2021 1:41 pm

Tak należy traktować rasę panów, którym wydaje się, że mogą więcej ***** ***
Awatar użytkownika
łiuu

łiuu Pon Lut 08, 2021 1:42 pm

Nie pierwszy i nie ostatni zapewne raz szacun dla redaktora Mazurka. Tacy powinni być dziennikarze.
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Pon Lut 08, 2021 1:42 pm

Najlepszy dziennikarz jaki jest, z krwi i kości. Wszyscy powinni brać z niego przykład. Pozdrawiam Pana Mazurka gorąco
Awatar użytkownika
tomek

tomek Pon Lut 08, 2021 1:49 pm

To jest dalekowschodni styl rządzenia, w którym wygłasza się oświadczenia, rozmowa jest zbędną ekstrawagancją. RMF powinno im policzyć za czas antenowy.
Awatar użytkownika
Twój nick

Twój nick Pon Lut 08, 2021 2:01 pm

Tzw. nowe pokolenie w polityce
Awatar użytkownika
Michał

Michał Pon Lut 08, 2021 2:37 pm

Panowie z PiSu są przyzwyczajeni do wywiadów przeprowadzanych np. w TVP Info lub w Trójce przez B. Graczaka gdzie ćwiczone są dwa modele wywiadów - 1. Zacięta dyskusja - jeżeli rozmówcą jest przedstawiciel opozycji lub 2. Moderowana prezentacja w przypadku prawdziwego gościa, przedstawiciela jedynej słusznej partii rządzącej, który zaszczyca swoją obecnością pana redaktora. Brawa dla Mazurka i szacun
Awatar użytkownika
Paweł

Paweł Pon Lut 08, 2021 2:38 pm

Lubię wywiady Red.Mazurka jedynie ich słabość postrzegam w ciągłym marudzeniu, ze red. nie może zadać pytania Trochę to uciążliwe w przyjemności słuchania się stało.
Awatar użytkownika
Jadzia

Jadzia Pon Lut 08, 2021 2:59 pm

Kocham Mazurka.
Awatar użytkownika
Kropka

Kropka Pon Lut 08, 2021 4:17 pm

Jak zacięta płyta. Gościowilepiej idzie obrażanie kobiet. Brawo dla Mazurka!
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości