WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
2w3

Re: Roman Dziewoński w niedzielne popołudnia w Trójce zamiast „Siesty” Marcina Kydryńskiego

2w3 Pią Cze 12, 2020 7:35 pm

Tak jak już tu wspomniano ja też pamiętam go z audycji bezpośrednio po Tomku Beksińskim.Podobał mi się jego szacunek i autentyczne zainteresowanie tym co prezentował Tomasz,duża kultura osobista i czasami zdarzało mi się przynajmniej fragmentu jego audycji posłuchać a były naprawdę niezłe.
Awatar użytkownika
3cityBOY

Re: Roman Dziewoński w niedzielne popołudnia w Trójce zamiast „Siesty” Marcina Kydryńskiego

3cityBOY Pią Cze 12, 2020 10:25 pm

Zapamiętałem taką zapowiedź pana Dziewońskiego, a teraz Metallica .......... I Nothing else matters ... Tutututumtumtum ......... Oczywiście z obowiązkowymi pauzami.
Awatar użytkownika
GregF

GregF Pią Cze 12, 2020 10:40 pm

"2w3" napisał(a): Tak jak już tu wspomniano ja też pamiętam go z audycji bezpośrednio po Tomku Beksińskim.Podobał mi się jego szacunek i autentyczne zainteresowanie tym co prezentował Tomasz,duża kultura osobista i czasami zdarzało mi się przynajmniej fragmentu jego audycji posłuchać a były naprawdę niezłe.

Tyle że czasowo było to spore wyzwanie, bo Beksa kończył audycję o 4:00 ;).
Awatar użytkownika
GregF

GregF Pią Cze 12, 2020 10:49 pm

Czegokolwiek by nie powiedzieć o dobrej zmianie, w ostatnich kilku latach wróciło do Trójki kilka postaci, które współtworzyły ją mniej więcej do początku lat 2000., a później padło ofiarą nowych porządków firmowanych przez wiceprezesa Eugeniusza Smolara: Pacuda, Wiernik, Sztompke (już nieobecny), no a teraz Cichoński i Dziewoński. Niestety nie wrócą już z zaświatów Semkowicz i Ejsmond, ale warto by jeszcze ściągnąć z powrotem Hannę Marię Gizę i reaktywować okienko dla muzyki klasycznej (jeszcze kilka lat temu przez jakiś czas prezentował ją Przemek Psikuta, a do czerwca 2000 Małgorzata Pęcińska).
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Pią Cze 12, 2020 11:22 pm

Jeśli jest z rodziny Edwarda Dziewońskiego to mały nawet przyzwoity ród.
Taka namiastka "Sjesty" będzie.
Awatar użytkownika
orion2

orion2 Sob Cze 13, 2020 5:00 am

Brawo! Świetnie! Doskonały wybór!
Awatar użytkownika
PanS

PanS Sob Cze 13, 2020 8:41 am

Widać że tłumnie wcale wszyscy nie wracają. Jeżeli Pan bo to tak świetny , to dlaczego od tak dawna nie było go słychać. Druga "osobowość radiowa " Pani Rusowicz. Lipne to radyjko....szkoda.
Awatar użytkownika
Vat

Vat Nie Cze 14, 2020 9:39 am

Z rodziny porządnej, na pewno da sobie radę.
Awatar użytkownika
Bartos

Bartos Nie Cze 14, 2020 3:32 pm

"empe" napisał(a): Pojawiał się m.in. w nocy z soboty na niedzielę w Trójce pod księżycem tuż po śp. Tomaszu Beksińskim.

11.12.1999
"Komentarz Romana Dziewońskiego
Trochę jak rytm bicia serca... Tomasz Beksiński tym stuknięciem - bo to podobno zwykłe stukanie, które powołuje nas do życia, albo coś przerywa - pożegnał Państwa, powróci... niedługo..."
Awatar użytkownika
Dariusz

Dariusz Nie Cze 14, 2020 4:00 pm

Bardzo dobra pierwsza godzina! Byle tak dalej :)
Awatar użytkownika
Wojtek

Wojtek Nie Cze 14, 2020 9:45 pm

Świetna wiadomość!!!
Awatar użytkownika
PiSarro

PiSarro Pon Cze 15, 2020 11:14 am

Dobre granie, niezłe prowadzenie, ale słuchalności od tego nie przybędzie.
Awatar użytkownika
GregF

GregF Pon Cze 15, 2020 2:55 pm

"PanS" napisał(a): Jeżeli Pan bo to tak świetny , to dlaczego od tak dawna nie było go słychać.

To pytanie między innymi do tych, którzy podziękowali mu za współpracę w 2002 r.
Awatar użytkownika
sisi

sisi Pon Cze 15, 2020 7:53 pm

Powinni zaproponować audycję synowi Zenka Martyniuka.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości