WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Melissa

Rośnie słuchalność RMF FM i Radia ZET, Jedynka i Trójka w dół. SuperNova najbardziej w dół

Melissa Śro Sty 12, 2022 7:13 am

Czekamy na komentarze lichockiej że niska słuchalność trójki jest niezgodna z konstytucją więc trzeba anulować
Awatar użytkownika
Mirek

Re: Rośnie słuchalność RMF FM i Radia ZET, Jedynka i Trójka w dół. SuperNova straciła najwięcej

Mirek Śro Sty 12, 2022 7:56 am

I że wszyscy oszukują, bo PR jest takie fajne. A PR mówi prawdę, nie to co te niemieckie prywatne media, które chcą by Polska nie istniała, z mapy świata wymazała ;)))) Dobra beka! ;)))
Awatar użytkownika
Zagubiony

Re: Rośnie słuchalność RMF FM i Radia ZET, Jedynka i Trójka w dół. SuperNova straciła najwięcej

Zagubiony Śro Sty 12, 2022 7:59 am

Słuchalność Jedynki i Programu 3 spada ale za to rośnie PR24. To ja już teraz nie wiem czy chwalić się słuchalnością czy wręcz przeciwnie: mówić, że badania są złe
Proszę propagandystów o wyjaśnienie mi tej kwestii.
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Śro Sty 12, 2022 8:06 am

PR24,PIK,PR1 to stacje,które najczęściej słucham.
Awatar użytkownika
Ister

Ister Śro Sty 12, 2022 8:44 am

MUZO już bardziej nie urośnie.
Awatar użytkownika
Bymbenek

Bymbenek Śro Sty 12, 2022 8:49 am

Trza zmienić kolejny raz nazwę Wawie na jeszcze bardziej beznadziejną. Proponuje Radio Twoja Stara.
Awatar użytkownika
Perkusista

Perkusista Śro Sty 12, 2022 9:03 am

Drogi bogusiu zapocońcu, wielkie gratulacje dla ciebie, pierwszego sekretarza zbigniewa, brudnego palucha i jego podnóżka wiszni!
Awatar użytkownika
Melchior

Melchior Śro Sty 12, 2022 9:11 am

Chyba się już przegrzało, ja już na przykład w ogóle nie słucham Trójki, kiedy jeszcze próbowałem słuchać natychmiast wywoływało to u mnie potrzebę dwójki. Bałem się, że się odwodnię. Teraz żyję sobie spokojnie, problemy trawienne odeszły w zapomnienie tak samo jak Trójka
Awatar użytkownika
Nie słucham

Nie słucham Śro Sty 12, 2022 9:13 am

O to to, miałam napisać, że trójka to mi się kojarzy z jakimś strasznym odchodem… bardzo trafne…
Awatar użytkownika
Xyz

Xyz Śro Sty 12, 2022 9:36 am

Słuchając Trójki wolicie Dwójkę? Myślałem, że transmisja konkursu chopinowskiego podniesie słuchalność do 1%, a tu ledwo o 0,2% poszło do góry. Muzyka klasyczna zbyt ambitna dla rzeszy niewymagających słuchaczy.
ZPR może jeszcze spróbować zmienić SuperNovę na Polo FM i grać Disco Polo 24h, jak kiedyś w mutacjach Wawy w kilku miastach. Zenek chętniej słuchany niż Mozart.
Awatar użytkownika
Lachocka

Lachocka Śro Sty 12, 2022 10:02 am

Jeśli spada co jest fucktem wcale nie musi być prawdą bo on wymiata , a Agnieszka ma dwóch kierowców w Bangladesz i ja słucham, a oni źle liczą ,że jak kiedyś to nie bo teraz inne cyfry i Jarasowi powiem! i co mi zrobicie? Co ja gupia jakaś? a pocałujcie mnie w palec
Awatar użytkownika
Marek

Marek Śro Sty 12, 2022 10:45 am

Dzisiaj w Polskim Radiu ktoś bardzo inteligentny wymyślił hasło - jakie czeskie słowo śmieszy nas najbardziej. Można sprawdzic na fb PR3 - a już myślałem, że większym idiotą nie można być, na Agę zawsze można liczyć. Gratuluję poziomu w publicznym radiu
Awatar użytkownika
qba

qba Śro Sty 12, 2022 10:52 am

"Marek" napisał(a): Dzisiaj w Polskim Radiu ktoś bardzo inteligentny wymyślił hasło - jakie czeskie słowo śmieszy nas najbardziej. Można sprawdzic na fb PR3 - a już myślałem, że większym idiotą nie można być, na Agę zawsze można liczyć. Gratuluję poziomu w publicznym radiu

Odpowiedź w stylu fanpejdża Trójki:
Dziękujemy za opinię. A Pana jakie czeskie słowo śmieszy najbardziej? ;)
Awatar użytkownika
Ciechan

Ciechan Śro Sty 12, 2022 11:27 am

1,7? Za dobry. Mialem orać to oram. Walczę o 0,7.

Pozdro

Wasz ciechan
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Śro Sty 12, 2022 11:56 am

W poprzedniej fali wrzesień-listopad 2021 Audytorium 17 miało 4,5%, w w kolejnej - październik-grudzień już 5,1 ? Co się stało, że taki wzrost w skali miesiąca ? A przecież rozgłośnie regionalne też są pod kierownictwem tzw. "dobrej zmiany", która zaszkodziła już min. Jedynce i Trójce... Dziwne trochę te wyniki, no chyba, że słuchacze Jedynki i Trójki mieli już tak dosyć PR, że postanowili przejść na rozgłośnie regionalne, gdzie jest propaganda, ale może trochę lżejsza i trochę bardziej strawny program...
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości