WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
YKK

RPO chce wyjaśnień od Kurskiego ws. zakazu wypowiedzi dla Michała Olszańskiego po wywiadzie z Kaczyńskim

YKK Wto Lip 09, 2019 9:08 am

Zaraz pewnie w sukurs Olszańskiemu ruszą obrońcy wyklętego biblisty z IKEA - im tak przecież zależy na wolności słowa.
Awatar użytkownika
Koko

Re: RPO chce wyjaśnień od Kurskiego ws. zakazu wypowiedzi dla Michała Olszańskiego po wywiadzie z Kaczyńskim

Koko Wto Lip 09, 2019 9:32 am

Ciekawe czy PRowcy Pisu zapłacili za ten ustawiony wywiad. Jak dla mnie sprawa dla prokuratury
Awatar użytkownika
Kolu

Re: RPO chce wyjaśnień od Kurskiego ws. zakazu wypowiedzi dla Michała Olszańskiego po wywiadzie z Kaczyńskim

Kolu Wto Lip 09, 2019 9:54 am

26 maja wybory samorządowe?! To żart????
Awatar użytkownika
koriolan

koriolan Wto Lip 09, 2019 10:01 am

Bodnar to już naprawdę nie ma się czym zajmować. Ludzi poddawanych presji przez pracodawców są tysiące - czy RPO będzie pochylał się nad każdym przypadkiem, czy tylko nad tym, który gwarantuje antypisowską jazdę w mediach?
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Wto Lip 09, 2019 10:47 am

Ja bym pozwolił się wypowiadać Olszańskiemu. Nic złego nie zrobił. Należy się jemu nakaz wypowiedzi, a Kurskiego wyrzucić.
Awatar użytkownika
Sandzi

Sandzi Wto Lip 09, 2019 2:20 pm

TERAZ wiem co znaczy TEN skrót RPO rzecznik PO 😁
Awatar użytkownika
Mosek

Mosek Wto Lip 09, 2019 5:43 pm

Nakaz wypowiedzi dla Olszańskiego ? Ktoś tu chyba się naćpał. A ty Bodnar nie pomagaj tak Misiowi bo w końcu wywalą go z PnŚ.
Awatar użytkownika
Jaro

Jaro Wto Lip 09, 2019 6:02 pm

Iluminata Bodnar rzecznik PO. (:
Awatar użytkownika
Wiktor

Wiktor Wto Lip 09, 2019 8:12 pm

Lepiej by Dyktator Bodnar nie zajął się spawami politycznymi i krytykowaniem skutecznej polityki rządu, a zajął się sprawami społeczno-obywatelskimi.

Jeżeli tego nie zrobi, to najlepiej go od razu odwołać!

Czekamy na lepszego Rzecznika praw obywatelskich niż Dyktator Bodnar!
Awatar użytkownika
Pelikany majo takie małe rozumki

Pelikany majo takie małe rozumki Wto Lip 09, 2019 9:31 pm

"Wiktor" napisał(a): Lepiej by Dyktator Bodnar nie zajął się spawami politycznymi i krytykowaniem skutecznej polityki rządu, a zajął się sprawami społeczno-obywatelskimi.

Jeżeli tego nie zrobi, to najlepiej go od razu odwołać!

Czekamy na lepszego Rzecznika praw obywatelskich niż Dyktator Bodnar!

Słychać wycie? Znakomicie :)
Awatar użytkownika
danielos77

danielos77 Wto Lip 09, 2019 10:11 pm

ten gosc niech sie zajmie powaznymi sprawami dno i noic wiecej
Awatar użytkownika
q

q Wto Lip 09, 2019 11:10 pm

Studenci do nauki,
literaci do piór,
rzecznicy na Madagaskar!

Ale się Społeczeństwa Obywatelskiego dożyło, tylko czekać jak ORMO reaktywują.........
Awatar użytkownika
Ja

Ja Śro Lip 10, 2019 7:56 am

Wyslacbonda do kacapow i szfabow zabrać mu wszelkie środki finansowe i niech rzecznik zarabia pedalowaniem bo tylko do tego się nadaje
Awatar użytkownika
widz

widz Czw Lip 11, 2019 12:34 pm

Komu te bajki? Przecież cały wywiad dostali na kartce i tyle. Jakieś opowiadanie, że coś było "aranżowane" itd. Bzdury, jak wszystkie programy informacyjne i publicystyczne TVP - wszystko przychodzi z Nowogrodzkiej i tyle. Wide ostatnia wpadka z Arłukowiczem, którego tak bezczelnie zmanipulowali..
Awatar użytkownika
a ja chcę wyjaśnienia

a ja chcę wyjaśnienia Nie Sie 18, 2019 7:16 pm

dlaczego nie można przerwać kadencji tego człowieka;coś co było wielkim +eem stało się wielkim -em jak zwykle,zależy jaki człowiek na danym stanowisku.Ile razy jeszcze ten urząd do końca kadencji zostanie ośmieszony zhańbiony?Ile razy jeszcze jedynąintencją będzie dowalenie pisowi?No nic,aby do końca kadencji;a pamiętam te zapewnienia,zresztą i to czyimi sprawami potrafił się zajmować przed zostaniem rzecznikiem czy jeszcze czasami tuż po.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości