[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Ruch i Orlen uruchomią usługę Orlen Paczka. We wrześniu w 200 lokalizacjach automaty do odbioru przesyłek

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Olga

Re: Ruch i Orlen uruchomią usługę Orlen Paczka. We wrześniu w 200 lokalizacjach automaty do odbioru przesyłek

Olga Pią Wrz 03, 2021 11:29 am

Ja jako fanatyk paczkomatów jestem ZA! Super, że ktoś myśli o tym aby rozwijać ten pomysł.
Awatar użytkownika
Polo

Re: Ruch i Orlen uruchomią usługę Orlen Paczka. We wrześniu w 200 lokalizacjach automaty do odbioru przesyłek

Polo Pią Wrz 03, 2021 11:30 am

Mnie tam rybka w sumie co robią, ale ostatnim czasem naprawdę się starają. Sądząc po zadowoleniu niektórych osób fajnie, że coś takiego powstaje.
Awatar użytkownika
Cezary

Cezary Pią Wrz 03, 2021 11:31 am

Mega ilość, na moje oko jednak wciąż ich brakuje w niektórych lokalizacjach także trzymam kciuki aby trafiły w odpowiednie miejsca!
Awatar użytkownika
Iza

Iza Pią Wrz 03, 2021 6:52 pm

Im wiecej paczkomatów tym lepiej, zresztą to jest konkurencja, więc dobrze.
Awatar użytkownika
Mirosława

Mirosława Pią Wrz 03, 2021 7:13 pm

Zawsze wiedziałam ze Orlen jest dobrze zarządzany, dzięki temu potrafi sie rozwijać w każdym kierunku i to jest piękne :)
Awatar użytkownika
Redka

Redka Pią Wrz 03, 2021 7:26 pm

Najbardziej i rytuje mnie to ,ze większość osób narzeka i hejtuje w necie, a jak będą mieli pod nosem te paczkomaty, to pierwsi polecą zeby z nich skorzystać.
Awatar użytkownika
roman

roman Sob Wrz 04, 2021 9:52 pm

Tak właśnie wygląda skuteczne zarządzanie I dobry pomysł na przyszłość marki, bo Obajtek wie co robi, wchodzi w kolejne biznesy z Orlenem, a spółka na tym zarabia
Awatar użytkownika
nika

nika Sob Wrz 04, 2021 10:07 pm

No i super. W końcu coś z czego będę mogła w pełni korzystać. Akurat z tym pomysłem Obajtek mnie pozytywnie zaskoczył
Awatar użytkownika
maczunga

maczunga Pon Wrz 06, 2021 1:03 pm

Super! W koncu ktos godny konkurowania z inpostem ktory mnie wnerwia od dawna
Awatar użytkownika
Sonia

Sonia Pon Wrz 06, 2021 1:08 pm

Paczkomatów nigdy za wiele. Sama nie lubie kurierów ani tym bardziej poczty ale paczkomaty są super. Pod warunkiem ze nie sa przepełnione co czesto sie zdarza
Awatar użytkownika
Wanda

Wanda Pon Wrz 06, 2021 7:24 pm

To dobrze, po pierwsze paczkomatów nigdy dosyć, a dwa dobre ze jest konkurencja.
Awatar użytkownika
Janina B

Janina B Pon Wrz 06, 2021 7:43 pm

Całkiem fajny pomysł, wiadomo ze to teraz najbardziej popularna forma wysyłania i zamawiania przesyłek, więc Orlen jest na czasie chcąc własnie w tym kierunku rozwinąć swój biznes, to na pewno przyniesie zamierzony skutek.
Awatar użytkownika
ewelina

ewelina Pon Wrz 06, 2021 7:55 pm

ja mam blisko mega orlen wiec fajnie jakby tam byl odbior paczek, bardzo by mi to pasowało
Awatar użytkownika
patryk

patryk Pon Wrz 06, 2021 8:05 pm

bardzo dobra informacja, mega mnie to cieszy, w końcu będzie jeszcze więcej punktów do obioru paczek
Awatar użytkownika
Sylwek

Sylwek Wto Wrz 07, 2021 10:04 am

to prawda, ciekawa jestem tylko jaka bedzie cena :) bo nie ukrywam, ze zawsze wybieram najkorzystniejsza dla siebie opcje
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości