[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Ruch i Orlen uruchomią usługę Orlen Paczka. We wrześniu w 200 lokalizacjach automaty do odbioru przesyłek

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
iga

Re: Ruch i Orlen uruchomią usługę Orlen Paczka. We wrześniu w 200 lokalizacjach automaty do odbioru przesyłek

iga Wto Wrz 07, 2021 10:09 am

na pluuus! czasami w wakacje albo swieta te paczkomaty przeladowane, czeka sie dlugo, teraz moze bedzie lepiej
Awatar użytkownika
hubert

Re: Ruch i Orlen uruchomią usługę Orlen Paczka. We wrześniu w 200 lokalizacjach automaty do odbioru przesyłek

hubert Śro Wrz 08, 2021 3:02 pm

Oby tylko dali dobrą cenę za przesyłkę to na pewno każdy będzie korzystał. Więcej paczkomatów zawsze się przyda.
Awatar użytkownika
krygier_82

krygier_82 Śro Wrz 08, 2021 4:01 pm

Paczkomatów nigdy dość :D Fajnie, że będzie kolejna firma. Konkurencja to dobra rzecz i może dzięki temu ceny będą bardzo atrakcyjne.
Awatar użytkownika
Szymon33

Szymon33 Śro Wrz 08, 2021 4:53 pm

Ruszajcie, ruszajcie :D Więcej paczkomatów to zawsze lepiej. Więcej punktow, więc może i bliżej będzie i fajnie jakby ceny też były niższe niż w InPost.
Awatar użytkownika
szarak

szarak Pią Wrz 10, 2021 10:12 pm

swietna sprawa, paczkomaty sie przydadza, oby mieli dobre ceny
Awatar użytkownika
lakmusia

lakmusia Sob Wrz 11, 2021 9:29 pm

A myślałam, że obajtek pokazał już możliwości marki, a tu kolejne pomysły, zwiększające siłę i wpływy Orlenu
Awatar użytkownika
Milkaaa

Milkaaa Nie Wrz 12, 2021 9:41 am

No i dobrze, przecież to jest zawsze zdrowa konkurencja, a poza tym świadczy to o dobrej strategii Orlenu w różnych kierunkach.
Awatar użytkownika
Zyta

Zyta Nie Wrz 12, 2021 9:59 am

Fajnie ,przynajmniej będzie więcej paczkomatów. To tylko na plus.
Awatar użytkownika
Joanna

Joanna Śro Wrz 22, 2021 4:22 pm

Nie korzystać raczej - zamówiłam towar, dojechał do punktu odbioru, nie mogę odebrać, bo nie dostałam sms z kodem. Podobno tak jest od 3 dni, Orlen ma problem z wysłaniem kodu do odbioru. Obajtek psuje kolejny dział gospodarki. Na Infolinii wiszę ponad pół godziny - zjadłam spokojnie obiad, wypiłam herbatkę i cały czas komunikat: "proszę się nie rozłączać, twoje połączenie będzie przyjęte tak szybko, jak to będzie możliwe" i oczywiście irytująca muzyczka.
Awatar użytkownika
Issa

Issa Czw Wrz 23, 2021 10:36 am

Do InPostu nawet nie ma porównania - lepiej dopłacić i mieć przesyłkę na czas. Odkąd Paczka w RUCHu zmieniła się w Orlen Paczkę korzystałam z niej kilkukrotnie, za każdym razem dając jej szansę, bo może tym razem będzie inaczej i dostawa rzeczywiście zajmie zapowiadane hucznie 2 dni. Nic z tego, a wręcz się wydłużyła. Przykładowo towar zamówiony 16.09. wciąż do mnie nie dotarł, a mamy 23… czyli minął tydzień. Wracam do InPostu.
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości