WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Mkm

Re: Ruszyła nowa ramówka Superstacji, zmieniona oprawa i prowadzący. "Pierwszy polski telewizyjny tabloid"

Mkm Wto Paź 01, 2019 11:55 am

Tego nie da się oglądać, strasznie tandetne i prostackie.
Awatar użytkownika
supergniot

Re: Ruszyła nowa ramówka Superstacji, zmieniona oprawa i prowadzący. "Pierwszy polski telewizyjny tabloid"

supergniot Wto Paź 01, 2019 12:30 pm

Wcześniejsza wersja tej telewizorni była bardzo, ale to bardzo prostacka politycznie, obecnie to ...no właśnie o co chodzi? Aha, a te okulary na podstarzałym frontmenem to - O CO KAMAN :P
Awatar użytkownika
wesołek

wesołek Wto Paź 01, 2019 1:05 pm

da się zrobić taką telewizję ale trzeba mieć na to dużo pieniędzy i ogarnięte kierownictwo. a tutaj...cóż. parę miesięcy się pomęczą, potem przyjdą zrzuty z tvp i się zrobi kolejna przechowalnia dla prawicowych talentów.
Awatar użytkownika
Piotr D

Piotr D Wto Paź 01, 2019 1:53 pm

Tyle pieniędzy wyrzuconych za nędzna grafikę na poziomie przedszkolaka
Awatar użytkownika
norm@ln@

norm@ln@ Wto Paź 01, 2019 1:55 pm

nie ogladam badziewia..a ten Jankowski czy jak mu tam to paj@c do cyrku..jego maniery zachow@nie typowego pisowv@..szkoda tamtej super,tam wszystko dowiedzialam sie o politykach sama prawda byla.a ta zrobila sie pisowska caly polsat i to nie dla mnie
Awatar użytkownika
Piotr D.

Piotr D. Wto Paź 01, 2019 1:58 pm

Niedościgniony wzór dawnego Wicherka, ehh te czasy kiedy był jeden słuszny czarnobiały kanał, ale Wicherek był najlepszy, i wtedy telewizja miała misję, praca w telewizji była zaszczytem, a teraz szorujemy z oglądalnością po dnie oceanu...

"token" napisał(a):
"Virtu" napisał(a):
Pogodynek ukrywa się za ciemnymi okularami. Wstydzi się przed sąsiadami. Prognoza pogody dot. trzech miast. Widzialem: Swiebodzin, Mrągowo i Pulawy. Nawet mapy kraju nie było. Reszta prezenterów ciągle używa słów: szok, niedowierzani, zaskoczenie. Telewizja o niczym i dla nikogo. Najgorszy jest lektor, który czyta żenujące, seksistowskie teksty i używa mowy potocznej

wieloletni reporter sejmowy. boje sie o jego zdrowie psychiczne....
Awatar użytkownika
GABRIEL

GABRIEL Wto Paź 01, 2019 2:46 pm

Kompletna porażka poprzedna ramówka była super Prognoza pogody porażka nic nie widać,ciekaw jestem jak bedzie tęgi mróz koleś też będzie taki wesoły Jak rozumiem z końcem wrzesnia zwolnili Magde Michniak i pozostałe pogodynki Tak samo serwis sportowy z fajną Kasią poszedł do kosza oraz raport którty zapraszał ciekawych gosci i miał ładne prowadzące Panie Jankowski za takie popsucie ramówki powinien Pan zostać zwolniony dyscyplinarnie Ale myśle że nowa ramówka okaże sier niewypałem i powróci stara
Awatar użytkownika
Urszula

Urszula Wto Paź 01, 2019 4:12 pm

Amatorszczyzna. Jestem zawiedziona. I te ciemne okulary!
Awatar użytkownika
kuku

kuku Wto Paź 01, 2019 4:21 pm

Panu szefowi polecam jakiś kurs wieczorowy z produkcji telewizyjnej, bo to co widać na antenie powoduje ból zębów. Gazetowe leady, gazetowe teksty... Jak mawiał klasyk ...Tak się nie robi telewizji ;D
Awatar użytkownika
ddd

ddd Wto Paź 01, 2019 4:32 pm

Fajne!
Awatar użytkownika
smutny

smutny Wto Paź 01, 2019 5:14 pm

Tego co obecnie oferuje SUPERSTACJA nie da się oglądać. Ze smutkiem wspominam programy pani Elizy Michalik i pana Jakuba Wątłego. Można się było z nimi nie zgadzać czy polemizować ale było to szczere i prawdziwe. A teraz żenada.
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Wto Paź 01, 2019 10:46 pm

Porażka. Oglądałem kawałek i w mojej ocenie najgorsza realizacja jaką widziałem w moim życiu. Wolałem poprzednią wersję Superstacji
Awatar użytkownika
Rychu

Rychu Śro Paź 02, 2019 8:28 am

"kuku" napisał(a): Panu szefowi polecam jakiś kurs wieczorowy z produkcji telewizyjnej, bo to co widać na antenie powoduje ból zębów. Gazetowe leady, gazetowe teksty... Jak mawiał klasyk ...Tak się nie robi telewizji ;D

ooo, stara gwardia z Inżynierskiej? ;)
Awatar użytkownika
OKOP

OKOP Czw Paź 03, 2019 9:52 pm

wroccie do poprzedniej ramowki iporzadnych dziennikarzy albo znikajcie
Awatar użytkownika
Aga

Aga Pią Paź 04, 2019 3:59 pm

Nie da się oglądać!Nie mogę odżałować,że nie ma takich programów jak "Widzi mi się"Krzywe zwierciadło ,czy programu P.Michalik,można było poznać tylu mądrych ,ciekawych ludzi! Pozostaje tylko TVN 24!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości