WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
aurora

Re: Ruszyła nowa ramówka Superstacji, zmieniona oprawa i prowadzący. "Pierwszy polski telewizyjny tabloid"

aurora Sob Paź 05, 2019 8:34 pm

Straszne... chyba dla ciemnego luda.Nawet prognoza pogody do niczego.Zatem pa pa ,dawniej ulubiona superstacjo.No ale dawniej byli dziennikarze na wysokim poziomie i wiele można się było od nich i od ich gości dowiedzieć. Znalazłam ich już w internecie,zatem żegnam ,sensacyjno-plotkarska badziewna stacjo już nie superstacjo.
Awatar użytkownika
Ona

Re: Ruszyła nowa ramówka Superstacji, zmieniona oprawa i prowadzący. "Pierwszy polski telewizyjny tabloid"

Ona Nie Paź 06, 2019 10:33 am

Koszmar! Stara superstacja była lepsza, to co jest teraz, nie da się oglądać. Prowadzący z machajacymi rękami i pisaliśmy głosem.
Awatar użytkownika
Lew

Lew Nie Paź 06, 2019 8:44 pm

Oglądałem wasze (celowo z małej litery) programy namiętnie. Teraz mam pustkę w godz. 20 45 - 23oo. Chyba Mango jest bardziej konkretne. Kto wam tak namieszał?
Awatar użytkownika
mm

mm Pon Paź 07, 2019 11:56 am

Tego się nie da oglądać. To program dla ograniczonych. Jak brakowało pieniędzy na tą stację to trzeba było ją zlikwidować, a nie puszczać gnioty. Ktoś myśli w tym Polsacie? Polsat schodzi na psy, brak dobrych dziennikarzy, brak profesjonalizmu, kiedyś to była stacja lepsza niż TVN, teraz zero.
Awatar użytkownika
Renn

Renn Pon Paź 07, 2019 12:22 pm

Nie da się tego oglądać. Odkąd zwolnili E. Michalik i Kubę Wątlego ta telewizja stała się nieoglądalna.
Awatar użytkownika
zosia

zosia Pon Paź 07, 2019 5:47 pm

Beznadzieja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Już was nie oglądam.
Awatar użytkownika
babcia z podkarpacia

babcia z podkarpacia Sob Paź 12, 2019 1:54 pm

taką superstację to ja p...........,
ta poprzednia była niedow............ a jednak szkoda
Awatar użytkownika
teresa

teresa Wto Paź 15, 2019 10:56 pm

oglądałam superstację..teraz mi się nie podoba .szkoda
Awatar użytkownika
teresa

teresa Wto Paź 15, 2019 10:59 pm

BEZNADZIEJA
Awatar użytkownika
ania

ania Śro Paź 16, 2019 1:57 pm

hała na maxa zenada w stylu sióstr godlewskich a wokal wszystkich prowadzących faktycznie krzyczący jak jankowski. OOO mam dziecko z kosmita taka to teraz stacja.
Awatar użytkownika
Widz

Widz Czw Paź 17, 2019 10:35 pm

Szkoda ze te plansze nie zasłaniają CAŁEGO EKRANU. Prowadzacy - PORAŻKA. Czy oni przechodzą jakieś szkolenie w machaniu rękami i krzyczeniem !!! Kiedyś oglądałem, teraz rezygnuje.
Awatar użytkownika
malgorzata

malgorzata Sob Paź 26, 2019 7:58 pm

okropna zmiana ,po prostu masakra
Awatar użytkownika
annn

annn Sob Lis 16, 2019 6:37 pm

nowa ramówka jest nie do zniesienia tego nie da sie ogladać
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości