[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Ruszyło Radio Nowy Świat

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
etan

Re: Ruszyło Radio Nowy Świat (szczegółowa ramówka)

etan Pią Lip 10, 2020 1:17 pm

"Edmund" napisał(a): Tu Radio Pryk, posapiemy i poseplenimy

:-)))))))))))))

Próbowałem słuchać starego Wagla, ale ten 70-latek ma już kłopoty z dykcją. Jeden z jego synków - też robi za radiowca - jest jeszcze gorszy w tym względzie - prawdziwe wyzwanie dla logopedy.
Awatar użytkownika
były trójkowicz

były trójkowicz Pią Lip 10, 2020 1:29 pm

jest pięknie ,tak trzymać ,zostaję z Wami .
słucham bez przerwy od 6 rano i jestem szczęśliwy.
okazuje się ,że może być radio bez przewodniej siły narodu ,oby tak dalej
Awatar użytkownika
nickKAWE

nickKAWE Pią Lip 10, 2020 1:40 pm

"słuchacz" napisał(a): "Tzw. Gwiazdy Trójki" wyciągały 4% słuchalności, tutaj pewnie będzie 0,00000000000000004%. Fajnie się przepala wyżebrany kesz?

Lepiej chyba przepalać wyżebrany od świadomych darczyńców kesz, niż za publiczne pieniądze robić tubę propagandową bandzie nieudaczników.
Awatar użytkownika
errata

errata Pią Lip 10, 2020 1:49 pm

Jeszcze nowa pozycja w ramówce - 00:00-02:00 chrapenie Manna na dobranoc...
Awatar użytkownika
waldi

waldi Pią Lip 10, 2020 1:52 pm

"Lawa" napisał(a):
"Greg" napisał(a): Fajnie się słucha. Nie straszy Duda i nie trzeba pędzić z kuchni, aby o pełnej godzinie ściszać w pokoju wiadomości wielbiące nachalnie jedynie słuszną partię.

W tej "bezstronnie politycznie" trójce dziś od rana (przed Duda już nadawał... Więc nie tylko o pełnych trzeba wyłączać.
Tuba propagandy za publiczne pieniądze jedzie dalej. Podejrzewam, że tak było / jest dziś we wszystkich pisowskich stacjach...

Chwilę potem nadawał tam Budka. Taka propaganda za publiczne pieniądze...
Awatar użytkownika
A ja jestem zadowolony

A ja jestem zadowolony Pią Lip 10, 2020 2:34 pm

Na Open FM nic nie zrywa , słucham i jest okey , Zbyszek Zamachowski super , czaruje głosem i znakomita muzyka.
Awatar użytkownika
:)

:) Pią Lip 10, 2020 2:40 pm

Wszystko fajnie, ale... ma ktoś pomysł, o co chodzi z hasłem "pion i poziom" w jinglach RNŚ? Jaką błyskotliwą myśl ma ono wyrażać?

Poważnie pytam.
Awatar użytkownika
JW

JW Pią Lip 10, 2020 2:59 pm

":)" napisał(a): Wszystko fajnie, ale... ma ktoś pomysł, o co chodzi z hasłem "pion i poziom" w jinglach RNŚ? Jaką błyskotliwą myśl ma ono wyrażać?

Poważnie pytam.

To takie radio, które trzyma pion i poziom. Ot i cała myśl. Prosta i oczywista.
Awatar użytkownika
amoże by

amoże by Pią Lip 10, 2020 3:28 pm

a może by tak BIG Brother -Radio NS każda sekunda z życia radia, redaktorzy mieli by zadania do wykonania, można by zawiesić duże ekrany w dużych miastach , kamerki w domkach redaktorów żeby nam nie umknęła żadna sekunda z życia tego radia?
Awatar użytkownika
Tommy_F

Tommy_F Pią Lip 10, 2020 4:14 pm

"byleś...widziałeś...słuchasz ?" napisał(a): no i jaki jest Pana problem ? Ludzie cieszcie się życiem zmiast siać nienawiść.. Z tego co wiem,to nie ma obowiązku słuchania tego radia.

Na miły Bóg, od kiedy stwierdzenie faktu to już "problem"? Dalej - stwierdzenie faktu jest "sianiem nienawiści"?
Awatar użytkownika
Lubię dobre radio

Lubię dobre radio Pią Lip 10, 2020 4:45 pm

- To nie jest stara Trójka, to nie jest nowa Trójka, to jest po prostu radio Nowy Świat - powiedział na początku swojej audycji Mann

A jednak brzmi jak Trójka. W tej chwili leci... zapraszamy do Trójki, tylko pod inna nazwą. Nazwiska, sposób robienia radia, potrzeba trochę czasu żeby skojarzenia nie były oczywiste.
PS The Grand Tour, jedynych w swoim rodzaju dziennikarzy z BBC też przypominał i nawiązywał do prowadzonego przez nich wcześniej Top Gear
Awatar użytkownika
niski poziom wiadomosci

niski poziom wiadomosci Pią Lip 10, 2020 6:42 pm

rezygnujcie z serwisow. nudne..niczego nie wnosza. chyba nie macie wykupionej agencji bo tylko newsy o tym ze radio ruszylo i ewentualnie jakis alert rcb. tragedia newsowa. ps. pan ktory rano czytal robil to jakby opowiadal jakis dowcip. ciezko bylo rozpoznac ze to sa jakies newsy. Mysle ze trzeba robic je porzadnie albo w ogole. lepiej w ogole
Awatar użytkownika
dddddddddddd

dddddddddddd Pią Lip 10, 2020 7:35 pm

Oj słyszę tam-tamy na tle wiadomości. Zupełnie jak "Pakiet Mszczonowski"... Wyłączcie to proszę!
Awatar użytkownika
Krzysiek

Krzysiek Pią Lip 10, 2020 8:12 pm

Te poranki to raczej średnio się zapowiadają jak ja widzę Grzegorza Markowskiego czy podobnych ludzi którzy nigdy audycji w radiu nigdy życiu nie prowadzili. Może się to rozkręci, ale spodziewałam się bardziej doświadczonego zespołu.
Awatar użytkownika
Ewa

Ewa Pią Lip 10, 2020 8:40 pm

Chyba część tu komentujących zapomniała że za czasów platformy tej od ośmiorniczek z trójki odszedł Krzysztof Skowroński i grupa dziennikarzy, którzy później stworzyli Radio Wnet, Jakoś wtedy nie było takiego wielkiego haloo.... trochę więcej ..........
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości