WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Vectra

Re: Rząd przyspiesza pracę nad abonamentem rtv. Zapłaci każdy klient płatnej telewizji

Vectra Pią Maj 12, 2017 4:01 pm

Wlasnie zrezygnowalem w vectrze z tv i ncplus. Vectra ma dobry internet i wystarczy mi. Stop pisiorom i kurskim
Awatar użytkownika
Jagodzianek

Re: Rząd przyspiesza pracę nad abonamentem rtv. Zapłaci każdy klient płatnej telewizji

Jagodzianek Pią Maj 12, 2017 6:39 pm

A co w sytuacji gdy domownik A placi abonament rtv a umowa z telewizja cyfrowa jest na domownika B? Trzeba za jeden tv zaplacic dwa abonamenty rtv?
Awatar użytkownika
gość

gość Pią Maj 12, 2017 10:24 pm

"lisidło" napisał(a):
"Sumire" napisał(a): TVP jest obecnie spółką akcyjną i jako taka nie ma prawa pobierać opłat, o ile nie zawrze umowy z każdym z konsumentów. Ja na przykład niczego nie podpisywałam...

Aż kapie głupotą niektórych komentarzy.
Skad sie biorą tacy "miszcze intelektu"...
Abonament rtv jest daniną publiczną...a nie zapłatą za dmożliwość oglądania TVP czy słuchania radia.
To, że towarzysze z poprzednich ekip rzadzących nic z tym nie zrobili...NIC nie zmienia.
Nie podpisywałeś g...e także żadnych kontraktów na korzystanie z dróg, szpitali itp....to czy one powstana i gdzie tez nie zależy od ciebie...
Zakłada się, ze reprezentanci Narodu zadecydują rzetelnie i zbudują je gospodarnie i we właściwym miejscu.
Ale dlaczego tak nie jest?
Bo mamy społeczeństwo pokroju powyższego cytatu.
Potupać, potupać i nic nie zrobić...uszy po sobie.

Drogi, szpitale nie mają w nazwie S.A. , to po pierwsze, a po drugie Państwo bez nich nie może funkcjonować, ale bez zabawy w media może i to nawet znacznie lepiej niż obecnie. Gdyby zamiast całych tych mediów państwowych pozostawić jeden kanał TV Parlament z minimalnymi kosztami obsługi politykom zniknęły by narzędzia manipulacji i świat stałby się lepszy.
Awatar użytkownika
nie oglądam TVP

nie oglądam TVP Pią Maj 12, 2017 10:37 pm

TVP jest spółką państwową i powinna być dotowana przez Państwo a nie przez Obywateli. Podatek od posiadania radia czy telewizora jest niczym innym jak podatkiem od luksusu. Jak dalej tak pójdzie to niedługo będziemy płacić podatek od posiadania pralki automatycznej, lodówki czy odkurzacza itd. Jeśli kablówki będą przekazywać poczcie dane swoich klientów to będzie to naruszenie ochrony danych osobowych. Swoją drogą to dawanie sobie tak wysokich nagród w sytuacji gdy TVP nie ma kasy to co najmniej lekceważenie suwerena.
Awatar użytkownika
Qba

Qba Sob Maj 13, 2017 9:56 am

Mam płatną telewizję wyłącznie dla internetu i nie zapłacę nawet grosza na ten chłam i przydupasów. Prędzej będę sięłączył przez telefon
Awatar użytkownika
aga

aga Nie Maj 14, 2017 1:10 pm

W sumie to nawet dobrze bo nareszcie rozwiążę umowę z operatorem cyfrowej i będzie spokój , idzie lato więc jest dużo innych ciekawszych zajęć niż oglądanie telewizji , ja zaoszczędzę a czy TVP zarobi tego nie wiem , wiem jedno ,że zmuszanie do płacenia za partyjną telewizję skończy się bojkotem i masowymi próbami obejścia przepisów.
Awatar użytkownika
Twój nick

Twój nick Nie Maj 14, 2017 7:22 pm

Nie życzę sobie żadnego abonamentu.
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Pon Maj 15, 2017 12:34 am

Powinno być tak jak w Niemczech: WSZYSCY płacą JEDEN RAZ abonament państwowy, za to WSZYSTKIE programy TV publicznej są niekodowane na satelicie. A nie jak teraz, że trzeba płacić dwa razy (a właściwie trzy razy - plus ceny reklamowanych towarów). Ogólnie projekt popieram, bo jestem uczciwy, poza tym chcę by w Polsce były silne i bogate media publiczne z małą ilością reklam.
Awatar użytkownika
opsad

opsad Pon Maj 15, 2017 9:10 am

Na TVPiS powinni płacić tylko wyznawcy kaczymu i kaczyzolodzy oglądający media narodowe w ramach pracy naukowej !
Awatar użytkownika
Krystyna

Krystyna Pon Maj 15, 2017 9:13 am

My placic a Kurski wydawac. WSTYD
Awatar użytkownika
Janusz I

Janusz I Pon Maj 15, 2017 9:38 am

Zacznijmy wreszcie płacić do chol...ry! Kurski nie będzie harował za marne 50.000 PLN!!!!
Awatar użytkownika
tomaszczecin

tomaszczecin Pon Maj 15, 2017 1:44 pm

Niech nas spisują. Za kilka lat to telewizje będą płacic telewidzom za ich oglądanie. Jest tyle reklam, że w głowie się to nie mieści
Awatar użytkownika
tomaszczecin

tomaszczecin Pon Maj 15, 2017 1:49 pm

A PO marudziło, że ludzie nie płacą na abonament, ale bali się coś z tym zrobić, by nie przegrac wyborów.
Pis sie nie boi, bo myśli, że 500+ wystarzy do ich wygrania?
Awatar użytkownika
G33

G33 Pon Maj 15, 2017 7:25 pm

A o demie nie wezmą a ni złotówki i to całkiem legalnie
Awatar użytkownika
Adam

Adam Pon Maj 15, 2017 8:25 pm

zapytuję dlaczego mam płacić podwójny abonament? jezeli przykładowo mam Orange ? czy TVP nie powinna zbierać haracz od platform cyfrowych?Związku z tym poproszę o zablokowanie odbioru TVP bo nie mam zamiaru opłacać czegoś co nie oglądam.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: admin oraz 4 gości