WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
kinga

Re: Rząd przyspiesza pracę nad abonamentem rtv. Zapłaci każdy klient płatnej telewizji

kinga Wto Maj 16, 2017 1:44 pm

"miś społeczny" napisał(a): Powinno być tak jak w Niemczech: WSZYSCY płacą JEDEN RAZ abonament państwowy, za to WSZYSTKIE programy TV publicznej są niekodowane na satelicie. A nie jak teraz, że trzeba płacić dwa razy (a właściwie trzy razy - plus ceny reklamowanych towarów). Ogólnie projekt popieram, bo jestem uczciwy, poza tym chcę by w Polsce były silne i bogate media publiczne z małą ilością reklam.
stuknij sie w glowę. Gdzie w polsce są media publiczne skoro na ich czele jest partyjniak z rzadu. To sa zwykle media rzadowe z ich wlasną propagandą slużace do dojenia kasy, wlasnie dlatego potrzebny im abonament, żeby doić wiecej.
Awatar użytkownika
wiola

Re: Rząd przyspiesza pracę nad abonamentem rtv. Zapłaci każdy klient płatnej telewizji

wiola Wto Maj 16, 2017 1:46 pm

"tomaszczecin" napisał(a): A PO marudziło, że ludzie nie płacą na abonament, ale bali się coś z tym zrobić, by nie przegrac wyborów.
Pis sie nie boi, bo myśli, że 500+ wystarzy do ich wygrania?
ja nie dostalam 500+ wiec mnie nie kupili haha
Awatar użytkownika
Tadeusz

Tadeusz Wto Maj 16, 2017 8:57 pm

Znowu nieudacznik Bulterier vel Kurski kombinuje jak tu zrobić w konia,, Ciemny lud,,,który na pewno tym razem tego nie kupi.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości