WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Rafał

Rzecznik rządu: Dostawcy telewizji nie będą zmuszać abonentów do wykupywania pakietów

Rafał Wto Gru 06, 2022 11:27 am

Gdyby to nie miało znaczenia jaki kanał jest na 1,2 itd to po co to ta cała szopka ;)
Awatar użytkownika
widz

Re: Rzecznik rządu: Dostawcy telewizji nie będą zmuszać abonentów do wykupywania pakietów

widz Wto Gru 06, 2022 11:34 am

Gdyby można było wykupić tylko TVN24, wiele osób zrezygnuje z płatnych pakietów telewizyjnych. Ten kanał jest dostępny w najdroższych abonamentach, tak samo jak Polsat News.
Awatar użytkownika
Klient

Re: Rzecznik rządu: Dostawcy telewizji nie będą zmuszać abonentów do wykupywania pakietów

Klient Wto Gru 06, 2022 11:34 am

Pomysł bardzo dobry ale wybierając pojedyncze kanały pewnie zapłacimy więcej
Awatar użytkownika
2PaC

2PaC Wto Gru 06, 2022 12:57 pm

I elegancko skoro oglądam 30 kanałów dlaczego mam płacić za 200?
Awatar użytkownika
Gość

Gość Wto Gru 06, 2022 1:12 pm

Wybór pojedyńczych programów to dobry pomysł.
Ale... jeżeli za to zabiera się rząd, (mam nadzieje że nie będzie to Sasin) to nie wiem czy będzie tak dobrze jak życzą sobie tego widzowie. Oni każdy projekt potrafią ...
Awatar użytkownika
rzułta morda z żymu

rzułta morda z żymu Wto Gru 06, 2022 3:57 pm

Dziwię się operatorom satelitarnym. Niech nadają na koncesjach zagranicznych (np holenderskiej) i wtedy pisowskie pomysły mogą im skoczyć na pompkę
Awatar użytkownika
Jakub

Jakub Wto Gru 06, 2022 4:36 pm

Nowelizacji o najważniejszych wydarzeniach sportowych jak nie ma tak nie ma.
Awatar użytkownika
michelangelo

michelangelo Wto Gru 06, 2022 8:29 pm

Uważam że ten model sie nie sprawdzi podobnie jak to było w Kanadzie.
Awatar użytkownika
miłosz

miłosz Wto Gru 06, 2022 11:57 pm

"widz" napisał(a): Gdyby można było wykupić tylko TVN24, wiele osób zrezygnuje z płatnych pakietów telewizyjnych. Ten kanał jest dostępny w najdroższych abonamentach, tak samo jak Polsat News.

U mnie w kablowce jest w tanim pakiecie za okolo 37 zl. Dodatkowo oba kanaly sa dostepne systemie analogowym, ktory posiada jeszcze.moja oablowka o ogladam na malym telewizorze w kuchni przy sniadaniu.
Awatar użytkownika
Kablarz

Kablarz Pon Gru 12, 2022 1:12 pm

"2PaC" napisał(a): I elegancko skoro oglądam 30 kanałów dlaczego mam płacić za 200?
i elegancko cyk i każdy z tych 30 kanałów będzie np. po 5 zł netto ile wtedy zapłacisz? Pojęcia nie masz jak ten niedorzecznik pisowski.
Awatar użytkownika
Edzio

Edzio Pon Gru 12, 2022 1:13 pm

Kolejny pisowski zamach na wolne media! ***** ***!!!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości