WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ciemny lud

Sąd nakazał dwa sprostowania w TVP Info informacji o Bertoldzie Kittelu z TVN24

Ciemny lud Pią Cze 07, 2019 6:36 am

Kiedyś ogladalem TVP dla beki, ale teraz mnie to przeraża ze tacy perfidni łgarze i manipulatorzy kształtują umysły ludzi nie mających dostępu do innych stacji. Dno totalne.
Awatar użytkownika
Vidz

Re: Sąd nakazał dwa sprostowania w TVP Info informacji o Bertoldzie Kittelu z TVN24

Vidz Pią Cze 07, 2019 6:55 am

Przy takiej polaryzacji, to serwis informacyjny w połowie będzie się składał ze sprostowań i przeprosin
Awatar użytkownika
Spike

Re: Sąd nakazał dwa sprostowania w TVP Info informacji o Bertoldzie Kittelu z TVN24

Spike Pią Cze 07, 2019 7:03 am

Czemu mnie to nie dziwi, nakłamią, zmanipulują, oczernią, a przeprosinach zapomnij.
Awatar użytkownika
Ja

Ja Pią Cze 07, 2019 7:11 am

To jest komedia. Witkowski sam mówi ze zna Kittla od kilkunastu lat - nagranie jest na youtube - a sąd nakazuje sprostowanie tej informacji! Gdzie my żyjemy?! To jest sprawiedliwość?!
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Pią Cze 07, 2019 7:53 am

Kłamać, kłamać i jeszcze raz kłamać.
Partia przyjęła strategię, że kłamstwo trzeba nakryć.....kolejnym kłamstwem.

Najsmutniejsze, że "ciemny lud to kupuje" :(
Awatar użytkownika
wiadomo

wiadomo Pią Cze 07, 2019 8:40 am

Jaki Pan, taki kram...
Awatar użytkownika
Rafalala

Rafalala Pią Cze 07, 2019 8:51 am

"Ja" napisał(a): To jest komedia. Witkowski sam mówi ze zna Kittla od kilkunastu lat - nagranie jest na youtube - a sąd nakazuje sprostowanie tej informacji! Gdzie my żyjemy?! To jest sprawiedliwość?!

Dopóki orzeka nadzwyczajna kasta, zblatowana z PO-mafią, dopóty takie wyroki będą na porządku dziennym.
Awatar użytkownika
JaNeK

JaNeK Pią Cze 07, 2019 10:10 am

Skoro TVP ma przeprosić Tvn24 to widaćże nowe studio wiadomości tvp1 nie podoba się widzom i nie oglądają hahaha
Awatar użytkownika
ZNAWCA

ZNAWCA Pią Cze 07, 2019 10:45 am

"Ja" napisał(a): To jest komedia. Witkowski sam mówi ze zna Kittla od kilkunastu lat - nagranie jest na youtube - a sąd nakazuje sprostowanie tej informacji! Gdzie my żyjemy?! To jest sprawiedliwość?!
No ja też znam Kiitela od kilkunastu lat, bo często oglądam Superwizjer, przypadek?...
Awatar użytkownika
on

on Pią Cze 07, 2019 11:32 am

"Rafalala" napisał(a):

Dopóki orzeka nadzwyczajna kasta, zblatowana z PO-mafią, dopóty takie wyroki będą na porządku dziennym.

Na szczęście wyroki nie są jeszcze pisane na Nowogrodzkiej zanim się proces rozpocznie.
Polska to jeszcze nie Rosja, Węgry, czy Korea Północna.
Awatar użytkownika
Nat

Nat Pią Cze 07, 2019 12:12 pm

Standardy etyczne? Bertold Kittel? A przeprosił Szeremietiewa?
Awatar użytkownika
Polak Mały

Polak Mały Pią Cze 07, 2019 2:50 pm

Bertold Kittel ??? Kto to jest kuźwa Jakąś piąta kolumna czy co?
Awatar użytkownika
Wdse

Wdse Pią Cze 07, 2019 4:37 pm

Ostatnio w TVPIS klęska za klęską. I tak powinno być!
Awatar użytkownika
tez ja

tez ja Pią Cze 07, 2019 10:43 pm

Widocznie jest to nieodwzajemniona znajomość. :-)
Awatar użytkownika
PiSarro

PiSarro Śro Cze 19, 2019 2:14 pm

"Polak Mały" napisał(a): Bertold Kittel ??? Kto to jest kuźwa Jakąś piąta kolumna czy co?

To samo napisałbyś o Andersie, Fieldorfie, Kleebergu, Unrugu?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości