WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
marek

Sąd umorzył sprawę Barbary Kurdej-Szatan, oskarżonej o znieważenie funkcjonariuszy Straży Granicznej

marek Wto Gru 06, 2022 2:11 pm

skandal jak widać można dowolnie lżyć wojsko w Polsce i tym samym wspierać propagandę ze wschodu bez kary
Awatar użytkownika
marek

Re: Sąd umorzył sprawę Barbary Kurdej-Szatan, oskarżonej o znieważenie funkcjonariuszy Straży Granicznej

marek Wto Gru 06, 2022 2:15 pm

wyjaśnię bardziej swoją wcześniejszą szybką wypowiedź, w mojej ocenie było to niedopuszczalne i tak według mnie powinien ocenić to Sąd nawet bez surowej kary, w przyszłości takie wyroki będą szkodliwe jeśli będzie trzeba sądzić wspierających propagandę ze wschodu

"marek" napisał(a): skandal jak widać można dowolnie lżyć wojsko w Polsce i tym samym wspierać propagandę ze wschodu bez kary
Awatar użytkownika
Wdse

Re: Sąd umorzył sprawę Barbary Kurdej-Szatan, oskarżonej o znieważenie funkcjonariuszy Straży Granicznej

Wdse Wto Gru 06, 2022 2:34 pm

Tzw patrioci będą niezadowoleni :lol: :lol:
Awatar użytkownika
qqq

qqq Wto Gru 06, 2022 2:45 pm

Czemu ona salutuje lewą ręką?
Awatar użytkownika
Lea

Lea Wto Gru 06, 2022 2:47 pm

Ta pani nie powinna była tak reagować w social mediach, ponieważ jest osobą publiczną. Nie chcemy, ja i moja RODZINA, w swoim otoczeniu wizualnym czytać takich wulgarnych słów. Mogła to POWIEDZIEĆ swoim bliskim, czy znajomym, jeżeli już musiała uzewnętrznić swój sprzeciw.
Nawet borelioza tego nie tłumaczy. Generalnie czyn jest naganny i chociażby tak powinien to skonstatować sąd. Dobry sąd.
Awatar użytkownika
Kryspin

Kryspin Wto Gru 06, 2022 2:58 pm

Czyli przyznajecie brunatne prawaczki, patrioci z 5 grosików, że sądy nie działają za rządów faszystowskich? Jejku!
Awatar użytkownika
No

No Wto Gru 06, 2022 3:05 pm

Kiedyś Kaczyński lzył poslom opozycji z mównicy sejmowej i sprawa nie trafiła nawet do sądu bo już prokuratura umorzyła sprawę. Albo chamska hołota, też bezkarna. Więc komentarz do wyroku sądu jest zbędny.
Awatar użytkownika
hoho

hoho Wto Gru 06, 2022 3:06 pm

Basia nadaje się tylko do jednego, jej kompetencje sięgają rozporka...
Awatar użytkownika
OW

OW Wto Gru 06, 2022 3:07 pm

Powinienem sąd określić podobnymi słowami, bo to orzeczenie nie mieści się w głowie. No ale wtedy byłbym wyrok jakiś zaliczył. Kasta WON!
Awatar użytkownika
jko

jko Wto Gru 06, 2022 3:12 pm

znowu ta średnio bystra lala
Awatar użytkownika
gwidon

gwidon Wto Gru 06, 2022 3:56 pm

"Lea" napisał(a): Nie chcemy, ja i moja RODZINA, w swoim otoczeniu wizualnym czytać takich wulgarnych słów.d.

Więc po co wchodzisz na jej profile i je czytasz?
Awatar użytkownika
MK44

MK44 Wto Gru 06, 2022 4:10 pm

"qqq" napisał(a): Czemu ona salutuje lewą ręką?

BO JEST LEWACZKĄ :-)
Awatar użytkownika
...

... Wto Gru 06, 2022 4:21 pm

Czyli jest jeszcze jednak trochę wolności słowa...
Awatar użytkownika
bison616

bison616 Wto Gru 06, 2022 4:33 pm

Bo obrażać jedni mogą a drudzy nie. "Jesteś z nami to nikt cie nie ruszy"
Awatar użytkownika
ceznura

ceznura Wto Gru 06, 2022 4:39 pm

Wyrok szkodliwy społecznie, wręcz wzywający do nienawiści
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości