WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Najnowsze reklamy telewizyjne

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Poil

Poil Wto Lip 31, 2007 10:23 am

Fajna ta reklama :D;D

-----
Link do komentowanego artykułu:<br /><a href="http://www.wirtualnemedia.pl/multimedia.htm?media_id=174072">Samsung F300 z Beyonce</a>
Awatar użytkownika
Nick_Dick

Nick_Dick Śro Sie 01, 2007 8:20 am

Fajna? Kończy się na dobrym wyglądzie Beyonce. Reszty nawet nie można określić mianem nudy.
Awatar użytkownika
Miki

Miki Pią Sie 17, 2007 10:50 am

Taki dzwonek to sobie spreparowałem już pół roku temu - miałem czuja
Awatar użytkownika
sav

sav Sob Sie 25, 2007 8:07 am

fajna ale w telewizji - bo tu jest tylko polowa..
Awatar użytkownika
Gość

Gość Sob Wrz 01, 2007 4:07 pm

szukam oprogramowania bo mój tel nie chce pobierać plików z komputera co robić :)
Awatar użytkownika
Gość

Gość Sob Wrz 01, 2007 4:14 pm

co zrobić żeby f 300 współgrał z komputerem nie działa usb i ciągle woła programu ale jakiego? co robić może ktoś się zna.proszę o pomoc
Awatar użytkownika
Gość

Gość Sob Wrz 01, 2007 4:26 pm

jaki program jest potrzebny żeby działał z usb w komputerze samsung f 300 :?
Awatar użytkownika
Gość

Gość Wto Paź 09, 2007 7:49 pm

Moj F300 synchronizuje sie bez zarzutu z dolączonym orginalnym programem Samsung PC Studio3! Niestety odtwarzacz sie totalnie zawiesil. Nie widzi zadnych plikow MP3, nie rozpoznaje zdjec, nawet tych zrobionych wbudowanym aparatem, dyktafon nienagrywa ("blad"), kamera nie nagrywa (tez"blad"). Dziala tylko radio! Jestem fanem Samsungow ale po tej zabawce spodziewalem sie czegos lepszego...
Awatar użytkownika
Gość

Gość Pon Paź 22, 2007 3:22 pm

Pozostając w tej klasie telefonów, jak się sprawuje ta nowa RAZR V8? Czy ktoś miał to już w rękach?
Awatar użytkownika
Gość

Gość Śro Paź 31, 2007 12:24 am

nie wiem, czy tnie ubrania tak świetnie jak zwykła brzytwa, ale w roli telefonu sprowadza sie do jednego zdania: chcę ją mieć. kropka.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Śro Paź 31, 2007 5:12 pm

aleś się zapalił/a

telefon rzeczywiście ładny, tyle o nim mogę powiedzieć. ciekawe, czy czyms oprócz urody się wyróznia, nie mam pojęcia:)

swoją drogą, o co chodzi z tym cięciem jak brzytwa? nie lapie jakiejś aluzji?
Awatar użytkownika
slomka

slomka Pon Kwi 14, 2008 9:16 pm

Reklama była super,zreszta tak samo jak telefonik.moja przyjaciólka miala od samego poczatku jak tylko się pojawił,ja natomiast kupiłam go niedawnow Vobies i to juz za 350zł.
Wróć do Multimedia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość