[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Samuel Pereira: Cieszę się, że Sejm będzie miał okazję przyjrzeć się mojej sprawie z Ringier Axel Springer Polska

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
zima

Samuel Pereira: Cieszę się, że Sejm będzie miał okazję przyjrzeć się mojej sprawie z Ringier Axel Springer Polska

zima Czw Sty 21, 2021 9:40 pm

Pracownik mediów cieszy się, że jego sprawą zajmują się politycy. Ok.
Awatar użytkownika
Lekarz

Re: Samuel Pereira: Cieszę się, że Sejm będzie miał okazję przyjrzeć się mojej sprawie z Ringier Axel Springer Polska

Lekarz Czw Sty 21, 2021 10:17 pm

To może jeszcze niezależny trybunał konstytucyjny julii przyłębskiej przyjrzy się tej sprawie?
Awatar użytkownika
Abradacabra

Re: Samuel Pereira: Cieszę się, że Sejm będzie miał okazję przyjrzeć się mojej sprawie z Ringier Axel Springer Polska

Abradacabra Czw Sty 21, 2021 10:45 pm

Posłanka partii rządzącej chce, by komisja sejmowa ingerowała w proces sądowy podmiotów prywatnych.
To jest najbardziej bananowa wersja republiki bananowej jaką można wymyślić.
Awatar użytkownika
Dzien dobry

Dzien dobry Pią Sty 22, 2021 12:21 am

Borat, jak się masz!
Awatar użytkownika
miska ryżu plus

miska ryżu plus Pią Sty 22, 2021 6:08 am

"Liczę na (...) otrzeźwienie wydawcy RASP, który najwidoczniej nie rozumie Polski oraz działalności polskich mediów, naznaczonych walką o wolność" – oznajmił (Samuel p.)

"Dziennikarz" Samuel i jego "walka o wolność"?
Chyba dla partyjnego aparatu i mocodawców.
Awatar użytkownika
miska ryżu plus

miska ryżu plus Pią Sty 22, 2021 6:10 am

"Abradacabra" napisał(a): Posłanka partii rządzącej chce, by komisja sejmowa ingerowała w proces sądowy podmiotów prywatnych.
To jest najbardziej bananowa wersja republiki bananowej jaką można wymyślić.

Kartoflana wersja republiki bananowej.
Awatar użytkownika
Bzduris

Bzduris Pią Sty 22, 2021 7:03 am

A czy szanowna komisja zajmie się też pozwami którymi straszą dziennikarze prawnicy Ordo Iuris?
Bo te też chyba miały wywołać efekt mrożący by przestać źle pisać o Ordo Iuris.
Awatar użytkownika
zenada

zenada Pią Sty 22, 2021 8:41 am

Pereira najbardziej żałosna persona!
Awatar użytkownika
Iza

Iza Pią Sty 22, 2021 8:58 am

Trochę wstyd, co Sammy?
Awatar użytkownika
AS

AS Pią Sty 22, 2021 11:30 am

Pereira to obiekt kpin i beki w całym środowisku. Po wyczynach w USA już wszyscy wiedzą, że dziennikarzem jest marnym, ale za to dla partii i prezesa jest w stanie się dalej ośmieszać (oczywiście za sporą gażę)
Awatar użytkownika
mela

mela Pią Sty 22, 2021 3:49 pm

Biedaczek...
A co jego polityczni mocodawcy wyprawiają z Agorą i "Gazetą Wyborczą"???
Pozwów tam na pęczki.
A ta komisja może sobie "wysłuchać" bo i tak to SĄD wyda wyrok, a nie jakaś Lichocka.
Awatar użytkownika
Co za pycha

Co za pycha Pią Sty 22, 2021 9:39 pm

Może jeszcze na Nowogrodzkiej przyjrzą się temu psuudodziennikarzowi
Awatar użytkownika
Widz

Widz Nie Sty 24, 2021 12:40 pm

Panie Pereira propagando pisowska nie blaznij sie pan .
Awatar użytkownika
Krzysztof

Krzysztof Nie Sty 24, 2021 12:46 pm

Sami, dziękuję za podzielenie się ze społeczeństwem informacją o tym, co inni sądzą o twojej matce.
Awatar użytkownika
Piku

Piku Wto Sty 26, 2021 1:55 am

Samuel, nie daj sie lemingom i wscieklych ratlerkom... 😎
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 666 gości