WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
woytek

Samuel Pereira odpiera teorie dot. koszulki „88” na meczu z Izraelem, RDC usunęło „pogrom” z relacji

woytek Wto Cze 11, 2019 11:52 am

Normalnie selfie się robi samemu.
A tu koleś daje komuś telefon do ręki, żeby celowo zrobił fotkę od tyłu z widocznymi numerami.
Zrobił to świadomie i celowo
Awatar użytkownika
mario

Re: Samuel Pereira odpiera teorie dot. koszulki „88” na meczu z Izraelem, RDC usunęło „pogrom” z relacji

mario Wto Cze 11, 2019 11:53 am

Pereira to umysłowa ameba, więc trudno powiedzieć, o co mu tak naprawdę chodziło.
Awatar użytkownika
As

Re: Samuel Pereira odpiera teorie dot. koszulki „88” na meczu z Izraelem, RDC usunęło „pogrom” z relacji

As Wto Cze 11, 2019 11:58 am

Wszystko, co napisze Wyborcza, można od razu wrzucić do kosza.
Awatar użytkownika
gg

gg Wto Cze 11, 2019 12:03 pm

Kubica ur. 1984 pismaku tępy
Awatar użytkownika
Uczeń

Uczeń Wto Cze 11, 2019 12:11 pm

Tacy ludzie jak ten nie mają chyba świadomości, że rewolucja zjada swoje dzieci. Koszulkę pewnie dostał na jakieś urodziny, ale założenie jej na mecz i, co ważniejsze, ujęcie na zdjęciu jest nieprzypadkowe. Oczywiście całe późniejsze rżnięcie głupa również jest nieprzypadkowe.

Boje się tego, co się dzieje z Polską. Nawet jeśli to tylko próba trzymania w ryzach pewnych grup, to się boję... Czas uciekać.
Awatar użytkownika
Ignorant

Ignorant Wto Cze 11, 2019 12:28 pm

Przyznaję, nie miałem pojęcia, że liczba 88 jest jakimś symbolem. Jedyne, które coś mi mówią to "szczęśliwa" 7 oraz "pechowa" 13. Krótko mówiąc, "aferka" dla nielicznych pasjonatów.
Awatar użytkownika
a

a Wto Cze 11, 2019 1:33 pm

jeszcze trzeba sprawdzić dzień i miesiąc, bo mógł się urodzić dokładnie w terminie tego "ważkiego wydarzenia".
Awatar użytkownika
hehe

hehe Wto Cze 11, 2019 1:36 pm

takie indywidua zlazły się do twittera, że ten serwis powinien zostać zamknięty za szerzenie nienawiści między ludźmi. Toxicology lever EXTRA HARD...
Awatar użytkownika
kornick

kornick Wto Cze 11, 2019 1:36 pm

Pereira dobrze wiedzial, ze wywola afere. I teraz jak najbardziej jest zadowolony ze sie nie pomylil...

A co do pogromu: mysle ze uzyto w emocjach, normalne slowo przy wysokich wynikach. Ale tutaj akurat bylo to niefortunne.
Awatar użytkownika
a

a Wto Cze 11, 2019 1:37 pm

"Ignorant " napisał(a): Przyznaję, nie miałem pojęcia, że liczba 88 jest jakimś symbolem. Jedyne, które coś mi mówią to "szczęśliwa" 7 oraz "pechowa" 13. Krótko mówiąc, "aferka" dla nielicznych pasjonatów.

dla ekstremalnie wtajemniczonych i wybranych...
Awatar użytkownika
wlad

wlad Wto Cze 11, 2019 1:42 pm

czy ktoś ma wątpliwości że tzw. "postępowy świat" to po prostu banda paranoików ?
Awatar użytkownika
wlad

wlad Wto Cze 11, 2019 1:44 pm

"gg" napisał(a): Kubica ur. 1984 pismaku tępy
Ciekawe kto tu jest naprawdę tępy :)))?
Awatar użytkownika
AS

AS Wto Cze 11, 2019 1:53 pm

Im mniej energii i uwagi poświęca się temu megalomanowi, przez niektórych nazywanemu dziennikarzem, tym lepiej dla dziennikarstwa.
Awatar użytkownika
o nie

o nie Wto Cze 11, 2019 1:56 pm

Jestem totalnym oponentem tego typa, ale WIEM, że o antysemityzmie tu nie może być mowy. Wiem, bo widziałem brzegowe sytuacje w redakcjach i to nie jest typ antysemicki. Kropka.
Awatar użytkownika
ot pomorek

ot pomorek Wto Cze 11, 2019 2:06 pm

"o nie" napisał(a): Jestem totalnym oponentem tego typa, ale WIEM, że o antysemityzmie tu nie może być mowy. Wiem, bo widziałem brzegowe sytuacje w redakcjach i to nie jest typ antysemicki. Kropka.

niby ciekawe tylko problem w tym, że twoje inne zdanie już czyni cię antysemitą...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość