WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
D

Satelita Hot Bird 13C zakończył misję. Polskie kanały przeniesione na Hot Birda 13G

D Czw Cze 08, 2023 7:51 am

Z powodu "pandemii" grypy? Niezły wykręt.
Awatar użytkownika
G40

Re: Satelita Hot Bird 13C zakończył misję. Polskie kanały przeniesione na Hot Birda 13G

G40 Czw Cze 08, 2023 1:46 pm

Ja nie widzę róznicy jest jak było polskie platformy powinne miec wlasnego satelite z dostepem do internetu nie jakies starlinki tylko własnego po co komu placic za wynajem jak moglibysmy miec mnówsto kanałow z lepszymi parametrami
Awatar użytkownika
Rychu

Re: Satelita Hot Bird 13C zakończył misję. Polskie kanały przeniesione na Hot Birda 13G

Rychu Czw Cze 08, 2023 3:45 pm

Talerz na balkonie? Tak się bawiłem 20 lat temu. TV z kosmosu w dzisiejszych czasach to jednak przeżytek.
Awatar użytkownika
Panascanic

Panascanic Czw Cze 08, 2023 5:37 pm

A wg Eutelsata na orbicie nadal wiszą 13 B,C,E - https://www.eutelsat.com/en/satellites/ ... tbird.html
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Czw Cze 08, 2023 9:55 pm

I tak powinno być - po okresie naturalnego zużycia, zużyty sprzęt jest wycofywany. Natomiast w Polsce Emitel woli co kwartał wyłączać na pół dnia każdy nadajnik, w celu tzw. konserwacji. Absurd.
Awatar użytkownika
GoracyPtaszek

GoracyPtaszek Czw Cze 08, 2023 10:53 pm

Biedactwo, spłonie jak wiodąca partia, na jesień.
Awatar użytkownika
tyt

tyt Pią Cze 09, 2023 1:39 am

"Rychu" napisał(a): Talerz na balkonie? Tak się bawiłem 20 lat temu. TV z kosmosu w dzisiejszych czasach to jednak przeżytek.

Racja. Dziś światłowody, IPTV i TV Naziemna (DVB-T2)
Awatar użytkownika
DX+

DX+ Pią Cze 09, 2023 4:46 am

"tyt" napisał(a):
"Rychu" napisał(a): Talerz na balkonie? Tak się bawiłem 20 lat temu. TV z kosmosu w dzisiejszych czasach to jednak przeżytek.

Racja. Dziś światłowody, IPTV i TV Naziemna (DVB-T2)

Oboje bredzicie, bo talerz, to talerz, dzieci tego nie zmienią i w tym Wy, a światłowód ułomny, zapytajcie głąbów z UPC, jak się wnerwić.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości