WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Zek

Serial "1983" Netfliksa to drewniane aktorstwo i papierowe dialogi (recenzja)

Zek Sob Lis 24, 2018 2:08 am

Wreszcie jakaś może , nie sterowana recenzja , ale eeeetam - uwaga na kolejne recenzje. bo kolejni opisywacze będą chcieli zabłysnąć znowu. Ze niby znowu budują i coś tam....
Awatar użytkownika
TakaPrawda

Re: Serial "1983" Netfliksa to drewniane aktorstwo i papierowe dialogi (recenzja)

TakaPrawda Sob Lis 24, 2018 2:19 am

Netflix od jakiegoś czasu ma problem z jakością seriali. Na platformę trafiają kolejne produkcje, które zawodzą. Jeszcze nikt o tym nie mówi, ale być może gdy platform vod będzie jeszcze więcej to do Netflixa przyklei się łatka maszynki do masowej produkcji seriali przeciętnej treści. Z tej recenzji wynika, że niestety pierwszy polski serial Netflixa może to potwierdzać
Awatar użytkownika
ALIBABA

Re: Serial "1983" Netfliksa to drewniane aktorstwo i papierowe dialogi (recenzja)

ALIBABA Sob Lis 24, 2018 2:24 am

Totalnie się nie zgadzam, Musiał zagrał świetnie, totalnie się tego nie spodziewałem po tym kurduplu. Wichlacz i Wieckiewicz - równo. Olszowka pokazała klasę... szkoda ze tak mało jest jej w polskim kinie. Najgorsze w tym serialu to to, ze się konczy i trzeba wrócić do gownianej Diagnozy i totalnego dna zwanego TVP Kurskiego.
Awatar użytkownika
Michał

Michał Sob Lis 24, 2018 3:32 am

ALIBABA, co chcesz do Diagnozy?
Awatar użytkownika
Dzięki

Dzięki Sob Lis 24, 2018 3:33 am

"ALIBABA" napisał(a): Totalnie się nie zgadzam, Musiał zagrał świetnie, totalnie się tego nie spodziewałem po tym kurduplu. Wichlacz i Wieckiewicz - równo. Olszowka pokazała klasę... szkoda ze tak mało jest jej w polskim kinie. Najgorsze w tym serialu to to, ze się konczy i trzeba wrócić do gownianej Diagnozy i totalnego dna zwanego TVP Kurskiego.

W jednym komentarzu obraziłeś Musiała, polską kinematografie i tvp, którą powiązałeś z serialami Netflixa. Wiele wskazuje na to, że jesteś debilem. Dla dobra świata unikaj proszę pisania komentarzy
Awatar użytkownika
@ALIBABA

@ALIBABA Sob Lis 24, 2018 9:15 am

Olszówka, niestety, powinna zniknąć. Ma zaflegmione płuca, zęby wskazują na to, że bardzo dużo pali. Gdy ją widzę, to cały czas mam ochotę odkasływać. A kiedy ona jeszcze podkłada głos pod postacie z bajek albo małe dziewczynki, to już jest katastrofa.

Moja ciocia miała dokładnie taki głos. Umarła na raka płuc.
Awatar użytkownika
mon

mon Sob Lis 24, 2018 9:16 am

"Dzięki" napisał(a):
"ALIBABA" napisał(a): Totalnie się nie zgadzam, Musiał zagrał świetnie, totalnie się tego nie spodziewałem po tym kurduplu. Wichlacz i Wieckiewicz - równo. Olszowka pokazała klasę... szkoda ze tak mało jest jej w polskim kinie. Najgorsze w tym serialu to to, ze się konczy i trzeba wrócić do gownianej Diagnozy i totalnego dna zwanego TVP Kurskiego.

W jednym komentarzu obraziłeś Musiała, polską kinematografie i tvp, którą powiązałeś z serialami Netflixa. Wiele wskazuje na to, że jesteś debilem. Dla dobra świata unikaj proszę pisania komentarzy
Nie jestem fanką polskiego kina i uważam że jest ono bardzo złe. Na tle innych krajów wypada fatalnie. Telewizja TVP to obecnie obraz upadku moralności telewizji. Lizanie tyłka PiSowi kościołowi pogarsza ten stan.
Awatar użytkownika
afsfdfdgfd

afsfdfdgfd Sob Lis 24, 2018 10:49 am

nie trzeba do tego wracać - możesz po prostu wyłączyć tv...
Awatar użytkownika
baśka

baśka Sob Lis 24, 2018 11:04 am

Jak dla mnie, to za dużo powstaje mrocznych,ciężkich i zagmatwanych seriali. Niczego innego od dawna nie można zobaczyć. Brak lekkiego,inteligentnego serialu. Wszystko jest takie dołujące,ze już się nie chce tego oglądać.Aktorzy nie muszą sie wysilać,grają w większości te same role w różnych serialach.
Awatar użytkownika
To ino ja

To ino ja Sob Lis 24, 2018 11:50 am

Czy jak napisze że serial p. Holland mi się nie podobał to będzie antysemityzm? Więc napiszę że się podobał.
Awatar użytkownika
Niki Nik

Niki Nik Sob Lis 24, 2018 12:46 pm

Zaciekawiło mnie zdanie o Suchoparskim: "Ten chłopak miał w sobie coś, co sprawiało, że mu kibicowałam, mimo że jest tu protagonistą." To błąd logiczny, czy serio kibicujemy teraz czarnym charakterom? ;)
Awatar użytkownika
dla mnie ok

dla mnie ok Sob Lis 24, 2018 12:51 pm

Nie mówię że to super produkcja ale i tak bije na głowę wszystkie seriale w tefauenach dla gospodnyn domowych
Awatar użytkownika
Konrad

Konrad Sob Lis 24, 2018 1:25 pm

Ludzie jak wy obejrzeliście ten serial jak jego premierę zaplanowano na 30 listopada?Kłamczuszkami są osoby tutaj wypowiadające.
Awatar użytkownika
Karol

Karol Sob Lis 24, 2018 1:31 pm

Nie uważam by był złym serialem.. Musiał dobrze gra swoją postać.. Oczywiście zawsze może być lepiej ale nie jest aż tak źle.
Awatar użytkownika
Typiara

Typiara Sob Lis 24, 2018 1:32 pm

„Ten chłopak miał w sobie coś, co sprawiało, że mu kibicowałam, mimo że jest tu protagonistą.”

Chyba antagonistą. Albo NIE jest protagonistą. Tak czy siak słaba warsztatowo recenzja.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 28 gości