WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
pyk

Serial „Ludzie i bogowie” w TVP1 dopiero w 2020 roku. „Opowiada o egzekutorach zabijających Niemców i zdrajców”

pyk Pon Kwi 15, 2019 6:25 am

To czyli jesienią walną nową serię Dziewczyn ze Lwowa?
Awatar użytkownika
To ino ja

Re: Serial „Ludzie i bogowie” w TVP1 dopiero w 2020 roku. „Opowiada o egzekutorach zabijających Niemców i zdrajców”

To ino ja Pon Kwi 15, 2019 6:40 am

Spoko. Po wyborach nowa władza zmieni fabułę, wszak jak można mówić że Niemcy są odpowiedzialni za wojnę. Partnerzy na zachodzie byliby niezadowoloneni.
Awatar użytkownika
Niewątpliwy

Re: Serial „Ludzie i bogowie” w TVP1 dopiero w 2020 roku. „Opowiada o egzekutorach zabijających Niemców i zdrajców”

Niewątpliwy Pon Kwi 15, 2019 8:23 am

Nic się nie zmieni, bo po wyborach będzie ta sama władza co dziś.
Awatar użytkownika
Xxx

Xxx Pon Kwi 15, 2019 10:12 am

"To ino ja " napisał(a): Spoko. Po wyborach nowa władza zmieni fabułę, wszak jak można mówić że Niemcy są odpowiedzialni za wojnę. Partnerzy na zachodzie byliby niezadowoloneni.

Po wyborach na szczęście nadal będzie ta sama władza, więc nie będzie potrzeby zakłamywania historii.
Awatar użytkownika
Wdse

Wdse Pon Kwi 15, 2019 11:17 am

"Niewątpliwy" napisał(a): Nic się nie zmieni, bo po wyborach będzie ta sama władza co dziś.

Dokładnie, będzie ta sama patologia.
Awatar użytkownika
Habanera

Habanera Pon Kwi 15, 2019 11:20 am

Męczące są te nowe seriale wojenne. Nic nowego nie wnoszą. Jeden podobny do drugiego. A najgorsze, ze mają IMHO gorszą fabułę i grę aktorską niż peerelowska Stawka wieksza niż życie, Czterej pancerni lub Kolumbowie. Dla mnie te nowe filmy to gnioty.
Awatar użytkownika
Rozbawiony

Rozbawiony Pon Kwi 15, 2019 11:41 am

Janek, wiesz jak było! Była wojna! Pięć lat wojny, pięć lat okupacji, wiesz...
Awatar użytkownika
anoja

anoja Pon Kwi 15, 2019 12:14 pm

"Habanera" napisał(a): Męczące są te nowe seriale wojenne. Nic nowego nie wnoszą. Jeden podobny do drugiego. A najgorsze, ze mają IMHO gorszą fabułę i grę aktorską niż peerelowska Stawka wieksza niż życie, Czterej pancerni lub Kolumbowie. Dla mnie te nowe filmy to gnioty.

Dokładnie to samo można powiedzieć o paradokumentach konkurencji, z tym, że tam aktorstwo jest jeszcze gorsze. Tutaj przynajmniej jest jakiś element historii.
Awatar użytkownika
Olga

Olga Pon Kwi 15, 2019 2:17 pm

Można wiele zarzucić kurskiemu... czasem słusznie, czasami nie.
Ale robienie filnów i istorycznych seriali przez publiczną, to powinien być obowiązek. W prlu się lepiej z tego wywiązywali niż za czasów 3rp. Ja jestem na tak. Nawet za Koroną królów - telenowela nawet niskobudżetowa też spełnia jakąś swoją edukacyjną rolę. Za komuny w tvp było pełno edukacyjnych programów. Uczono muzyki, techniki, fizyki, matematyki, nawet lekcje angielskiego leciały. Teraz lecą ogłupiające programy dla kozich wypierdkuff...
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Pon Kwi 15, 2019 5:15 pm

Jesienią będzie Ranczo!
Awatar użytkownika
je

je Pon Kwi 15, 2019 7:39 pm

- 5 lat wojny, 5 lat okupacji, nam było ciężko.
- Wiem, 17 filmów mam o tym.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości