WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskuje o kulturze i rozrywce

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Vipero

Serwis Plusmusic.pl zostanie zamknięty

Vipero Śro Cze 01, 2022 10:21 am

I tak teraz pozostanie słuchanie - za PIENIĄDZE, pobieranie do biblioteki TIDAL- za PIENIĄDZE. Dla użytkownika który nie ma pieniędzy, przebojami będą melodyjki z reklam i później dziw się na weselu, że wszycy bawią się przy disco-polo, bo nikt nie zna dobrej muzyki, bo trzeba płacić za to PIENIĄDZE.
Awatar użytkownika
widz

Re: Serwis Plusmusic.pl zostanie zamknięty

widz Śro Cze 01, 2022 12:14 pm

Fatalna decyzja, to był jedyny serwis, w którym można legalnie pobierać mp3. Nie każdy chce płacić za streaming, gdzie nic nie jest nasze.
Awatar użytkownika
fasa

fasa Śro Cze 01, 2022 3:32 pm

"widz" napisał(a): Fatalna decyzja, to był jedyny serwis, w którym można legalnie pobierać mp3. Nie każdy chce płacić za streaming, gdzie nic nie jest nasze.

Hahaha, naprawdę nie znasz innych takich serwisów? Na przykład itunesa?
Awatar użytkownika
/

/ Śro Cze 01, 2022 4:12 pm

"Vipero" napisał(a): I tak teraz pozostanie słuchanie - za PIENIĄDZE, pobieranie do biblioteki TIDAL- za PIENIĄDZE. Dla użytkownika który nie ma pieniędzy, przebojami będą melodyjki z reklam i później dziw się na weselu, że wszycy bawią się przy disco-polo, bo nikt nie zna dobrej muzyki, bo trzeba płacić za to PIENIĄDZE.

C O ?
Awatar użytkownika
Toffos

Toffos Śro Cze 01, 2022 7:50 pm

"fasa" napisał(a):
"widz" napisał(a): Fatalna decyzja, to był jedyny serwis, w którym można legalnie pobierać mp3. Nie każdy chce płacić za streaming, gdzie nic nie jest nasze.

za jedną płytę na itunes miałes 250 mp3 na plusmusic ale who cares
Awatar użytkownika
fasa

fasa Czw Cze 02, 2022 1:59 am

"Toffos" napisał(a):
"fasa" napisał(a):

za jedną płytę na itunes miałes 250 mp3 na plusmusic ale who cares

A to przecież inny temat.
Awatar użytkownika
k78k78

k78k78 Czw Cze 02, 2022 12:46 pm

Korzystałem przez co najmniej 8 lat. Za grosze można było mieć większość płyt i pojedynczych piosenek, które były dostępne w dniu premiery.
Dzięki Muzodajni nauczyłem się ściągać TYLKO ORYGINALNE mp3, zero piractwa, mogłem tworzyć dowolne kompilacje, wypalać CD jakie chciałem - teraz praktycznie nie będzie takiej możliwości. W zeszłym roku zamknęli sklep Google Play Music gdzie za mp3-ke płaciło się około 3zł, teraz został chyba tylko Empik dużo, dużo drożej a jakość pliku 256kbps....
Zaraz ktoś powie, czasy się zmieniają, jest Tidal. Spotify, YT Music.... ale ja nie chcę być ograniczony do słuchania z aplikacji, za płacenie co miesiąc za to za co już raz zapłaciłem. Z mp3 mogę zrobić co chcę, słuchać na czym chcę, miksować, przycinać, edytować, ściągnięte pliki będę miał przez X lat, póki ich sam nie skasuję nie płacąc już ani grosza...
Taka widać tendencja na świecie, za wszystko trzeba wielokrotnie płacić, za filmy, muzykę, oprogramowanie - nie płacisz, nie masz dostępu, nie masz nic.
Awatar użytkownika
kiziu

kiziu Śro Cze 15, 2022 1:10 pm

To smutne coraz mniej WOLNOŚCI, pozwalamy na to. No to koniec własnych kolekcji ukochanej muzyki skazani na sieczkę i byle co. Wyrównanie w szeregu, kontrolowanie naszej sfery, ma być jak starsi i mądrzejsi planują dla karmienia mas. Nic co by wystawało za margines ich tolerancji.
Awatar użytkownika
waclawkonarski

waclawkonarski Pon Cze 20, 2022 9:58 pm

idioci, opłacało się ale - nie chce im si.ę....idioci do kwadratu.
Awatar użytkownika
kamil

kamil Sob Lip 02, 2022 2:08 pm

A kupiona przeze mnie muzyka, która tam była w powiązanej z moim kontem "biblioteki" idzie w takim razie w drzazgi?
Niepoważne traktowanie klientów niestety.
Awatar użytkownika
zawiedziony

zawiedziony Sob Sie 13, 2022 5:23 pm

teraz się zastanawiam czy kupować dostęp "na zawsze" do filmów w internecie. Co płyta to płyta.
Wróć do Kultura-rozrywka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości