[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Show „Ameryka Express 2” oglądało 1,1 mln widzów. TVN zdecydowanym liderem w 16-49

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ola

Show „Ameryka Express 2” oglądało 1,1 mln widzów. TVN zdecydowanym liderem w 16-49

Ola Pią Maj 29, 2020 6:34 am

Czyli! Sukces czy nie sukces????Z tytułu raczej to nie wynika.
Awatar użytkownika
Qwert

Re: Show „Ameryka Express 2” oglądało 1,1 mln widzów. TVN zdecydowanym liderem w 16-49

Qwert Pią Maj 29, 2020 8:12 am

Słabo, jak na taki format. Choć uczestnicy chyba najlepsi z dotychczasowych.
Awatar użytkownika
Vip

Re: Show „Ameryka Express 2” oglądało 1,1 mln widzów. TVN zdecydowanym liderem w 16-49

Vip Pią Maj 29, 2020 8:47 am

Rok temu w tym paśmie był Agent, a je Starsza pani.
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Pią Maj 29, 2020 9:16 am

Ciekawe jak z nową edycją i z tym będzie trudniej z powodu koronawirusa (przepraszam że większość z was tak jak ja ma dość tego wirusa , ale muszę te słowo wypowiedzieć).
Awatar użytkownika
Ehh

Ehh Pią Maj 29, 2020 9:45 am

Ileż to błędów w jednym artykule może być
Awatar użytkownika
Hanek

Hanek Pią Maj 29, 2020 10:29 am

Słaba konkurencja nieco zamazuje obraz, bo ogólnie 13% w komercyjnej, jak na taki wysokobudżetowy show to słaby wynik. Agent w swoim ostatnim sezonie też mniej więcej tyle miał i spadł z anteny. Doliczając do tego obecną sytuację z koronawirusem, to wydaje mi się, że tego programu już raczej nie ujrzymy.
Awatar użytkownika
Marcin

Marcin Pią Maj 29, 2020 10:53 am

Gratuluję wygranym dziewczynom. Super dziewczyny!
W ogóle bardzo fajna edycja i pary.
Początkowo byłem bardzo sceptyczny do prowadzącej. Ale teraz mogę tylko powiedzieć, że najlepsza prowadząca na świecie! Super Super Super! Oby kontynuowała te rolę.
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Pią Maj 29, 2020 11:40 am

Tego badziewnego programu nie sposób było oglądać więc słaby wynik nie dziwi bo ten program to Dno totalne .
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Pią Maj 29, 2020 3:30 pm

Akurat.
I tak lepszy jest "Projekt Lady".
Awatar użytkownika
Daniel

Daniel Pią Maj 29, 2020 9:54 pm

Oglądałem 1. edycję (Azję Express) i była to bardzo udana edycja, potem przyszły gorsze, jednak ta ostatnia dorównuje pierwszej. Fajne pary, bardzo dobra prowadząca, lepsza od Woźniak-Starak dwa razy. Szkoda Collinsów, liczyłem na nich xd Mimo to, brawo dla Modelek! Super edycja. Pozdrawiam wszystkich gorąco.
Awatar użytkownika
Murowanyhit

Murowanyhit Sob Maj 30, 2020 8:39 am

Następny odcinek. Zakupy w Minneapolis
Awatar użytkownika
Bolek Pif-Paf

Bolek Pif-Paf Nie Maj 31, 2020 10:31 am

Okiem eksperta.
To Lisowej tam nie było ? Eee... tam.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości