WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
res

Showmax łakomym kąskiem dla konkurencji. „Bibliotekę filmów i seriali chętnie przejmie każdy konkurent”

res Sob Gru 22, 2018 1:39 am

A co tam jest takiego cennego w tej bibliotece? Allo Allo? Chyba że tak.
Awatar użytkownika
widz

Re: Showmax łakomym kąskiem dla konkurencji. „Bibliotekę filmów i seriali chętnie przejmie każdy konkurent”

widz Sob Gru 22, 2018 3:53 am

Choćby serial "Rojst", na którym TVP na pewno zależy.
Awatar użytkownika
A co

Re: Showmax łakomym kąskiem dla konkurencji. „Bibliotekę filmów i seriali chętnie przejmie każdy konkurent”

A co Sob Gru 22, 2018 8:49 am

Bibliotek Showmax to SNL Polska, Ucho Prezesa, Rojst, seriale Vegi i uwaga - film "Kler" Smarzowskiego. I chyba walka o prawa do "Kleru" mogą być cenne. Niektórzy mogą walczyć, aby go pokazywać, a niektórzy, aby zrobić z niego półkownika.
Awatar użytkownika
Mójnik

Mójnik Sob Gru 22, 2018 9:49 am

Ja rozumiem politykę na tym serwisie ale akurat Showmax to faktycznie łakomy kąsek dla TVP. Raz dlatego, że ich oferta VOD to śmiech na sali pozbawiony ekskluzywnych treści których by wcześniej nie pokazywano w naziemnej tv. Poza tym część biblioteki można przerzucić do telewizji a TVP bardzo potrzebuje kontentu filmowego
Awatar użytkownika
widz

widz Sob Gru 22, 2018 10:55 am

Zapomniałem jeszcze o serialu "Egzorcysta" Walaszka ;)
Awatar użytkownika
WWA

WWA Sob Gru 22, 2018 11:28 am

"widz" napisał(a): Choćby serial "Rojst", na którym TVP na pewno zależy.

Dlaczego zależy?
Awatar użytkownika
kolis

kolis Sob Gru 22, 2018 2:13 pm

"res" napisał(a): A co tam jest takiego cennego w tej bibliotece? Allo Allo? Chyba że tak.

Jest tam trochę nowych seriali zagranicznych. Marvelowskie pewno tylko jeszcze przez chwilę, bo jak licencja wygaśnie to będą w Disney+, ale cała reszta może zostać tam na długo.
Awatar użytkownika
CDA ?

CDA ? Sob Gru 22, 2018 3:14 pm

Ciekawe czy CDA spróbuje swoich sił .. to by poprawiło ich ofertę premium. Gdyby trochę ogarneli serwis mogli by się stać ciekawą alternatywą. Bo obecnie średnio opłaca się premium oferta darmowa jest i tak bardzo bogata i coraz częściej faktycznie legalna xd inwestują w gry online (obecnie maja umowę z największym europejskim dostawcą ) ściągają materiały z Yt (umowy z sieciami partnerskimi) jakieś drobne pierwsze inwestycje w pierwsze własne materiały, ostatnio słyszałem że kupując jakaś markę TV dostaje się CDA premium na 6 miesiecy, wszystkie duże serwisy z serialami i filmami tzw. anime mają większość produkcji w dobrej jakość na CDA a to wszystko gromadzi wyświetlenia, kliknięcia, kase z reklam itd. taki showmax poprawił by ich ofertę premium, podbudował by wizerunek marki itd. Ciekawe jak się ten serwis rozwinie..
Awatar użytkownika
Polones Copue

Polones Copue Sob Gru 22, 2018 10:05 pm

Chciałbym obejrzeć legalnie i zapłacić za to kilka polskich filmów i seriali.
Posiadam telewizor Sony ze smart Vevd (Opera tv). Da się? Nie da się. Mam pieniądze, ale nikt nie chce ich ode mnie wziąć :-(
Awatar użytkownika
a

a Nie Gru 23, 2018 4:59 am

Oferta Showmax to żenada
Awatar użytkownika
Piotrek

Piotrek Nie Gru 23, 2018 2:11 pm

TVP będzie walczyć o Showmaxa ponieważ są tam produkcje, które nie muszą się podobać obecnej władzy. I tym oto sposobem znikną z anteny.
Awatar użytkownika
seba

seba Nie Gru 23, 2018 5:46 pm

TVP lepiej niech sama w siebie zainwestuje i zacznie ograniczać bezsensowne wydatki.
Zachodni sąsiedzi programy poranne ograniczają do małego studia i wielkiej kanapy parą prowadzących, pogodynkiem i kimś od wiadomości, u nas szopka na 3 fajerki.
TV newsowa to prawdziwe widomości a nie tępe dzidy, będąc w tak młodym wieku na wszystkim znać się przecież nie można.
Z jednej strony wypasione studio tvp info nadającej 20h na dobę i studio wiadomości z rzeczywistym czasem emisji pół h a z drugiej redakcja rolna czy ośrodki regionalne które w latach 90 się zatrzymały.
Dzisiaj oglądałem program Polska z Góry na Planete + i w dobie powszechnej techniki 4K zastanawiam się
Awatar użytkownika
Wojtek

Wojtek Czw Gru 27, 2018 11:04 am

Uff, jest i wypowiedz „ekspertki” z firmy krzak. A już się bałem, się się już deal na jej promocje skończył.
Awatar użytkownika
Insider

Insider Pią Gru 28, 2018 7:50 am

Oj „Wojtek” dałbyś już spokój.
Awatar użytkownika
Aaa

Aaa Pią Sty 18, 2019 3:33 am

Tylko ze jak TVP to przejmie to weekend update i SNL będą stracone przez piswską propagandę. Dlatego tez tak objechany jest u nas w kraju 1983. Ja tam widze bardzo duzo analogii do dzisiejszej sytuacji w kraju. I oni na bank tez. Szkoda showmaxa bo było spoko.
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości