WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
osoby prywatne

Re: Showmax tworzy polską wersję "Saturday Night Live”. “Nasze największe przedsięwzięcie”

osoby prywatne Pią Paź 20, 2017 12:27 pm

"to się nazywa bomba" napisał(a): Prawdziwe wizjonerstwo poparte ciężką pracą. Showmax. Nowa jakość i to na długo. Dzisiaj hejt, wyparcie, zaprzeczanie, potem będzie niedowierzanie, a następnie zachwyt. Wytrzymajcie chłopaki, zresztą wytrzymacie na pewno. Popieram i wspieram!

Maciek i Jurek
Awatar użytkownika
nope

Re: Showmax tworzy polską wersję "Saturday Night Live”. “Nasze największe przedsięwzięcie”

nope Pią Paź 20, 2017 1:39 pm

"epon" napisał(a):
"nope" napisał(a): Nie zgodzę się z poprzendimi komentującymi. Amerykański SNL to JEST kuźnia młodych talentów. Weźmy np Jimmyego Fallona lub Setha Mayersa. Zaczynali w SNL jako nic nieznaczące nazwiska, a teraz obaj prowadzą dwa z najbardziej popularnych late talk show w stanach. Tina Fey i Amy Poehler zaczynały jako scenarzystki w SNL, na scenę trafiły przypadkiem, a teraz są bardzo popularnymi aktorkami/producentkami/pisarkami/business woman. To są tylko 4 nazwiska, jest ich o wiele więcej.

Abstrahując od tego, ciekaw jestem jak wyjdzie ten program na naszym rynku. Z natury jestem dość negatywnie nastawiony do "polskich wersji" amerykańskich formatów, ale dam im szansę. Oby tylko nie przypominało "Szymon Majewski Show"...

No tak... Fallon i Tina Fey... przekonałeś/aś mnie... Czyli będzie sukces tylko trzeba znaleźć takich ludzi. Czasami ogladam kabaretony, polskie stand-upy... Życzę powodzenia

Dokładnie, myślę że dobra ekipa w tym przypadku to podstawa.
Awatar użytkownika
komedy central

komedy central Pią Paź 20, 2017 7:13 pm

utalentowani ludzie w Polsce są, ale polskojęzyczna widownia to za mały rynek, żeby nadać wymiar komercyjny projektowi z ambitniejszym humorem
Awatar użytkownika
Rinke

Rinke Pon Paź 23, 2017 6:49 am

Rochstar produkuje. Bijcie brawo Polska holoto
Awatar użytkownika
Fooly

Fooly Pon Paź 23, 2017 9:31 am

Sorry, robi to ekipa rochstar, czyli bedzie kwadratowy zart paru podstarzalych facetow
Awatar użytkownika
Wizjoner

Wizjoner Pon Paź 23, 2017 11:37 am

"to się nazywa bomba" napisał(a): Prawdziwe wizjonerstwo poparte ciężką pracą. Showmax. Nowa jakość i to na długo. Dzisiaj hejt, wyparcie, zaprzeczanie, potem będzie niedowierzanie, a następnie zachwyt. Wytrzymajcie chłopaki, zresztą wytrzymacie na pewno. Popieram i wspieram!

Wizjonerstwo? Kupowanie formatów z zachodu to wizjonerstwo?
Wszystko oparte na hajcie do obecnej władzy, udało się z Uchem prezesa. co zresztą też nie jest zasługą Show Maxu tylko Górskiego bo format został kupiony po pierwszej serii.

Po miesiącu format się znudzi i tyle, będzie drugie ucho prezesa tylko na żywo. Z resztą ucho też już "puchnie" od tych cienkich nudzących żartów a najlepszy odcinek to ten z totalną opozycją i z tego co słyszałem to do tego nawiązują w ostatnich odcinkach bo oglądalność na pysk leci.
Awatar użytkownika
MAX

MAX Pon Paź 23, 2017 2:17 pm

No ciekawie
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości