WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Widz nie wódz

Sieć Play otrzymuje skargi na reklamy z Barbarą Kurdej-Szatan. "Różne głosy klientów"

Widz nie wódz Pią Lis 12, 2021 7:42 am

Może i nie zamierza, ale jakoś dziwnym trafem we wszystkich reklamach Play jakie wczoraj widziałem występował tylko facecik :D
Awatar użytkownika
hehe

Re: Sieć Play otrzymuje skargi na reklamy z Barbarą Kurdej-Szatan. "Różne głosy klientów"

hehe Pią Lis 12, 2021 8:15 am

I dobrze, POgonić tę prymitywną i wulgarną Coorwej-Szatankę.
Awatar użytkownika
Ron

Re: Sieć Play otrzymuje skargi na reklamy z Barbarą Kurdej-Szatan. "Różne głosy klientów"

Ron Pią Lis 12, 2021 8:29 am

Wyrzucona za poglądy, mówi w tekście jakiś fircyk z domu mediowego. Otóż wulgarne bredzenie bez sensu o mordercach to są poglądy.
Co wy zażywacie w tej warszafce... Dajcie trochę... Też chcę odlecieć.
Awatar użytkownika
Jack

Jack Pią Lis 12, 2021 8:40 am

Artykuł który jest następną próbą obrony wulgarności celebrytki. Żenada. Oby Play dostał po piórach za popis tej schamiałej baby.
Awatar użytkownika
Rafi

Rafi Pią Lis 12, 2021 8:53 am

Niestety, za głupotę się płaci. Trzeba myśleć co się robi i mówi. Następnym razem za nim się kogoś objedzie trzeba się zastanowić czy mam rację, a takie słownictwo osoby publicznej i matki.... Dramat, rynsztok
Awatar użytkownika
janko

janko Pią Lis 12, 2021 9:03 am

A miałem przenosić się do Play - a teraz wybiorę Tmobile
Awatar użytkownika
Rafał

Rafał Pią Lis 12, 2021 9:03 am

Miała prawo do swoich emocji, oglądając te okrutne sceny z granicy. Człowieczeństwo! Gdzie jest Wasze, dosyć tej napaści. Zresztą przeprosiła, bez przesady, Wam się nie zdarza?
Awatar użytkownika
elgarret

elgarret Pią Lis 12, 2021 9:09 am

Klienci Play są pop... Ładnie brzmi?
Awatar użytkownika
w.w

w.w Pią Lis 12, 2021 9:18 am

Oto dzisiejsze przeprosiny że strony celebrytów: "Przepraszam przedstawicieli Straży Granicznej, których mogły urazić moje słowa wypowiedziane zbyt szybko i w emocjach". Jeśli słowo "mordercy kogoś wyraziło to przepraszam. Ale tylko za to, że mogło urazić, bo nie za wyrażenie takiej opinii o kimś.
Awatar użytkownika
Antek

Antek Pią Lis 12, 2021 9:23 am

No to bojkot Play - co się dziwić jak właściciel z francji, nie przejmuje się naszym krajem jak tvn z amieryki - ja zmieniam operatora.
Awatar użytkownika
Terier

Terier Pią Lis 12, 2021 9:45 am

Brawo! Baśka, kiepska aktorka, niech Play rozwiąże z nią umowę.
Awatar użytkownika
Romero

Romero Pią Lis 12, 2021 9:48 am

Tak tak, zmieniaj operatora tylko poczekaj aż ci sie umowa skończy - twardzielu. Nie dziwię się że Play ma to w du...
Same wypociny tej aktoreczki to fakt rynsztok i dno, przeprasza bo wystraszyła się, że straci angaż w serialu. Okazało się że za późno i wylatuje. Sam osobiście mam jej dosyć, mam wrażenie że wyskoczy mi z lodówki i to bezgraniczne poczucie "jestem celebrytka mogę napisać wszystko" wyparowało...
Awatar użytkownika
Albin

Albin Pią Lis 12, 2021 10:11 am

Niech sobie do kompletu jeszcze lempart wezmą - taki sam poziom braku kultury osobistej. To byłby duet...
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Pią Lis 12, 2021 10:18 am

Teraz Play w ramach poprawienia swojego wizerunku powinien zmienić BKS na inną osobę.
Awatar użytkownika
a

a Pią Lis 12, 2021 10:22 am

"Romero" napisał(a): Tak tak, zmieniaj operatora tylko poczekaj aż ci sie umowa skończy - twardzielu. Nie dziwię się że Play ma to w du...
Same wypociny tej aktoreczki to fakt rynsztok i dno, przeprasza bo wystraszyła się, że straci angaż w serialu. Okazało się że za późno i wylatuje. Sam osobiście mam jej dosyć, mam wrażenie że wyskoczy mi z lodówki i to bezgraniczne poczucie "jestem celebrytka mogę napisać wszystko" wyparowało...

nie trzeba czekać do końca umowy jeśli już była przedłużana, a u nich jak u każdego operatora raczy nie ma pierwszych umów, więc można wypowiedzieć natychmiast.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości