WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
adwawd

Re: Sieci kablowe podniosą opłaty? Będzie wspólny apel do premiera

adwawd Czw Sie 11, 2022 4:34 pm

Więcej stracą operatorzy kablowi niż zyskają. Jeśli podniosą cenę za kablówkę. Nawet jeśli jest zapis w umowie, że mogą dać większą cenę bo umowa się skończy, a klient odejdzie na zawsze. Taki będzie finał.
Awatar użytkownika
Bubu

Bubu Czw Sie 11, 2022 5:36 pm

"toja" napisał(a):
"anna" napisał(a): W kablowkach i platformach satelitarnych jakieś 95 % kanałów nadaje reklamy non stop. O jakości intelektualnej współczesnej telewizji nie wspomnę. Powodzenia w podnoszeniu cen klientom. Sprowadzą was do parteru w try miga.

Na zawartość treści w kanale operator nie znikomy wpływ

wręcz przeciwnie bo operatorzy tacy jak Polsat i Canal+ mają swoje własne paczki kanałów
Awatar użytkownika
Jorg

Jorg Czw Sie 11, 2022 9:36 pm

Pies ich trącał
Awatar użytkownika
Gość 2

Gość 2 Pią Sie 12, 2022 2:53 am

Ludzie trzymaja kabel dla TVN 24,kanałów Sportowych m.in Polsat Sport, C+ Sport5, Eurosport czy kanałów przyrodniczo-dokumentalnych.W Internecie też za nie się płaci. Natomiast jestem zdecydowanie przeciwko zmiany cen jak ktoś jest na umowie wiążącej.
Awatar użytkownika
ezk

ezk Pią Sie 12, 2022 4:54 pm

"miki" napisał(a): Nie po to podpisałem umowe z kablowka az na 3 lata, zeby po roku mi zmienili cene.

Jeżeli podpisałeś umowę na 3 lata i nie prowadzisz firmy to znaczy, że zostałeś zrobiony w balona, umowa z abonentem może być zawarta max na 24 miesiące zgodnie z obowiązującym prawem.
Awatar użytkownika
Ant

Ant Sob Sie 13, 2022 8:41 am

To żegnaj kablówko, zostaje net i kanały filmowe oraz naziemna telewizja lub internetowa TV.
Awatar użytkownika
Biedak

Biedak Pon Wrz 12, 2022 7:12 pm

"ezk" napisał(a):
"anna" napisał(a): W kablowkach i platformach satelitarnych jakieś 95 % kanałów nadaje reklamy non stop. O jakości intelektualnej współczesnej telewizji nie wspomnę. Powodzenia w podnoszeniu cen klientom. Sprowadzą was do parteru w try miga.

ale reklamy nie wprowadza operator kablowy lecz nadawca treści zatem może zarabiający krocie na reklamach nadawcy nie powinni mieć możliwości/prawa do podnoszenia cen przy każdej nowej umowie za abonenta obciążając operatora kablowego a w konsekwencji klienta końcowego. Zawsze abonent ma pretensję do dostawcy usług uważając go zdziercę. Kablówka po za opłatami dla nadawców od kwoty abonamentu netto odprowadza para podatki na rzecz ISF i wielu z
Awatar użytkownika
Biedak

Biedak Pon Wrz 12, 2022 7:15 pm

Nikt nie mówi że telewizja jest za darmo, ale nie mogę być zmuszany do płacenia wyższego abonamentu niż który mam w umowie.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości