WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ilona

Re: Siedmioro byłych dziennikarzy Trójki, których już nie słychać w żadnym radiu

Ilona Sob Sie 13, 2022 11:00 am

Roman Dziewoński, też zniknął. Kompletne nieporozumienie. Usuwają świetne audycje, prowadzone z kulturą i szacunkiem dla słuchaczy. Za to promują maratony audycji prezenterów z wadami mowy, gadających od rzeczy, pełne prostackich popisów i niekończących zakrapianych opowieści.
Awatar użytkownika
Ann

Re: Siedmioro byłych dziennikarzy Trójki, których już nie słychać w żadnym radiu

Ann Sob Sie 13, 2022 11:13 am

Szkoda Szydlowskiej, siedzi w jakiejś niszy, której nikt nie słucha.
Awatar użytkownika
sky

sky Sob Sie 13, 2022 11:35 am

Zawszy przy podawaniu słuchalności wieszczyłem że trójka spadnie do 3%. Ależ byłem optymistą...
Awatar użytkownika
Ender

Ender Sob Sie 13, 2022 11:38 am

"Ann" napisał(a): Szkoda Szydlowskiej, siedzi w jakiejś niszy, której nikt nie słucha.

Kiedyś starałem się słuchać prawie każdy "Program Alternatywny" i PS miała po północy dwie godziny z muzyką elektroniczną. Newonce nie chce mi się włączać ale trójki też nie słucham .
Awatar użytkownika
True

True Sob Sie 13, 2022 11:42 am

"Ender" napisał(a):
"Ann" napisał(a): Szkoda Szydlowskiej, siedzi w jakiejś niszy, której nikt nie słucha.

Kiedyś starałem się słuchać prawie każdy "Program Alternatywny" i PS miała po północy dwie godziny z muzyką elektroniczną. Newonce nie chce mi się włączać ale trójki też nie słucham .
Słucham, poza tym jeszcze Tygodnik Kulturalny. Jest cały czas aktywna i na bieżąco z wydarzeniami kulturalnymi. Przeszła swoje. Nawiasem przydałoby się opisać ilu dziennikarzy przypłaciło zdrowiem poczynania prezeski i zatrudnianie kierowników co mob@bingują.
Awatar użytkownika
True

True Sob Sie 13, 2022 11:43 am

"Rybak" napisał(a):
"True" napisał(a): Za to nowe gwiazdy prezeski Kaminskiej, Ciechanski, pan co to podwładnym każe do siebie mówić pan, wyzywający od dzbanów, wybitny popularyzator pieśni biesiadnej i fake news, oraz Łukowska, panienka od wulgaryzmów nadal na ciepłych etacikach w Trójce.

Pani Olu, proszę się pogodzić z tym, że pożegnano Panią z Trójki i zająć się wreszcie swoim życiem. Nie, nie wróci Pani.
Bez pozdrowień.
Rybak masz manię i to się leczy.
Awatar użytkownika
Lol

Lol Sob Sie 13, 2022 11:49 am

Zawszy przy podawaniu słuchalności wieszczyłem że trójka spadnie do 3%. Ależ byłem optymistą...

sky2022-08-13 11

Nawet w Bangladeszu już nie słuchają 🤣
Awatar użytkownika
Dr Lubicz

Dr Lubicz Sob Sie 13, 2022 1:27 pm

Tacy świetni, robili słuchalność, a nie przytuliło ich żadne radio komercyjne:))) Żenada. Było tak, w stanie wojennym wyrzucono z PR3 dziennukarzy, przyjęto kolaborantów, a teraz robią oni za ostoję PR3:)))
Awatar użytkownika
Andrju

Andrju Sob Sie 13, 2022 1:31 pm

Zadziałała niewidzialna ręka rynku i żaden z tych tuzów radiofonii nie trafił do innego radia? why?
Awatar użytkownika
kaczka

kaczka Sob Sie 13, 2022 1:32 pm

za chwilę Ola wystartuje ze swoimi podcastami to wszyscy klękną i będą żałować że jej nie zatrudnili.
Awatar użytkownika
zorientowany

zorientowany Sob Sie 13, 2022 1:46 pm

Oni wszyscy powinni pracować w Trójce do śmierci, a po ich śmierci nikt nie powinien nawet obok tych godzin zasiadać w studio i obowiązkowe popiersia przed radiem.
Awatar użytkownika
jasna strona

jasna strona Sob Sie 13, 2022 1:53 pm

"Rybak" napisał(a):
"True" napisał(a): Za to nowe gwiazdy prezeski Kaminskiej, Ciechanski, pan co to podwładnym każe do siebie mówić pan, wyzywający od dzbanów, wybitny popularyzator pieśni biesiadnej i fake news, oraz Łukowska, panienka od wulgaryzmów nadal na ciepłych etacikach w Trójce.

Pani Olu, proszę się pogodzić z tym, że pożegnano Panią z Trójki i zająć się wreszcie swoim życiem. Nie, nie wróci Pani.
Bez pozdrowień.

Nie chcą jej ani w Trójce, ani w 357, ani w Nowym Świecie. Ot, rozgwiazda.
Awatar użytkownika
Pollo

Pollo Sob Sie 13, 2022 1:54 pm

"Tomekk" napisał(a): Część z Nich spokojnie znalazła by pracę. Wszyscy pamiętają Piotrka Metza z Rmf-u. .Może jakby wrócił na dyrektora muzycznego może stacja zaczęła by grać porządna muzykę a nie siecieczkę.

Metz już tam był, jak w wielu innych stacjach. Mit Midasa szybko runął.
Awatar użytkownika
hello

hello Sob Sie 13, 2022 1:54 pm

Przestań psuć propagandę sukcesu newonce!
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Sob Sie 13, 2022 2:02 pm

A Jerzy Sosnowski, Roman Dziewoński, Tomek Żąda?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości