WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Chris

Siedmiu chętnych na nadawanie programu radiowego w Białej Podlaskiej

Chris Śro Gru 01, 2021 11:51 pm

Czekamy na RMFMAXXX Biała Podlaska. Może w końcu będzie można słuchać fajnego radia CHR w tym mieście.
Awatar użytkownika
Wilkołak

Re: Siedmiu chętnych na nadawanie programu radiowego w Białej Podlaskiej

Wilkołak Śro Gru 01, 2021 11:56 pm

Oby wygrał RMF MAXXX, ale na powielonej z Warszawy częstotliwości 95.8.
Awatar użytkownika
Xyz

Xyz Czw Gru 02, 2021 1:36 am

Upadek radia lokalnego. Już chyba wolę, aby wygrała stacja z Chełma. Przynajmniej jest najbliżej Białej Podlaski i bardziej może rozumieć problemy mieszkańców niż stacje z Warszawy i z Krakowa.
Awatar użytkownika
RikoPB

RikoPB Czw Gru 02, 2021 2:16 am

Oby nie ta chała MAX. Już główna antena RMF gra to co Maxx. i te wieczne konkursy na melaxery i inne termochłamy.
Awatar użytkownika
widz_wymagający

widz_wymagający Czw Gru 02, 2021 7:00 am

Chciałem MAXA ale jak pare dni posłuchałem jak brzmi to radio...................tego nie da się słuchać
Awatar użytkownika
kozanostra1992

kozanostra1992 Pon Gru 06, 2021 1:37 pm

Zawsze jak widzę nazwę tej mieściny, to myślę, że to jest zapadła dziura zabita dechami... a najbardziej mnie śmieszy, że tam jest filia stołecznej AWF! :P
Awatar użytkownika
Od czasu

Od czasu Sob Gru 11, 2021 6:17 pm

kiedy krajowe sieciówki wykupiły małe, lokalne stacje radiowe, po czym zlikwidowały je przejmując częstotliwości, jestem przeciwny udzielaniu licencji komukolwiek spoza danego rejonu. Częstotliwość radia lokalnego ma być wyłącznie dla radia lokalnego, który działa i jest zarejestrowany w miejscu nadawania. A jeśli takiego nadawcy nie ma, to częstotliwość ma sobie leżeć i czekać. I nie może być też tam lokowana żadna stacja katolicka. Radio lokalne to radio lokalne.
Awatar użytkownika
Jurek

Jurek Śro Sty 05, 2022 10:24 pm

do ~Od czasu: sam sobie przeczysz, te małe lokalne stacje to były w zdecydowanej większości miejscowe firmy, które niestety nie miały potencjału, pomysłu i pieniędzy. I się sprzedały niestety. Ale wiele lokalnych rozgłośni ciągle jest i to jest bardzo pozytywne. W konkursie w Białej Podlaskiej startuje lokalne radio z Radomia. Jeśli spojrzeć na istniejące już Rekordy w Ostrowcu Świętokrzyskim i Ciechanowie, to widać, że tam są lokalne zespoły redakcyjne i radio nastawione na lokalność. Zresztą z dobrymi efektami i wynikami jak widać na profilach w mediach. Oby tylko finanse wytrzymały w konkurencji z sieciówkami.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości