[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Silver TV Michała Winnickiego zamiast ATM Rozrywki w naziemnej telewizji cyfrowej

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Terier

Re: Silver TV Michała Winnickiego nowym kanałem w naziemnej telewizji cyfrowej, zajmie miejsce ATM Rozrywki

Terier Czw Lut 25, 2021 3:18 pm

Z ciekawości włączę, bo ani jednego kanału z grupy rzeczonego Pana nie oglądałem. Może ktoś oglądał akiś kanał, ma wiedzę, co jest nadawane, ile trwają reklamy w trakcie programu/filmu?
Awatar użytkownika
John Botswano

Re: Silver TV Michała Winnickiego nowym kanałem w naziemnej telewizji cyfrowej, zajmie miejsce ATM Rozrywki

John Botswano Czw Lut 25, 2021 3:19 pm

Wybrano największy smród, brawo dziadersi z Krajowej Rady Ramoli i Rencistów, kabarety i telezakupy przez całą dobę to coś wspaniałego.
Awatar użytkownika
lol

lol Czw Lut 25, 2021 3:20 pm

Czyli wepchnięto nadawcę który nie miał czarnej planszy ostatnio. Jak widać opłaciło się nie przyłączać do protestu.
Awatar użytkownika
Krasnal

Krasnal Czw Lut 25, 2021 3:20 pm

Winnicki przepłucz usta!
Awatar użytkownika
swordfish

swordfish Czw Lut 25, 2021 3:21 pm

"lol" napisał(a): Czyli wepchnięto nadawcę który nie miał czarnej planszy ostatnio. Jak widać opłaciło się nie przyłączać do protestu.

ATM Rozrywka także nie miało czarnej planszy i nic im to nie pomogło.
Awatar użytkownika
Flipcio

Flipcio Czw Lut 25, 2021 3:21 pm

Jak widać - bycie reprezentowanym reklamowo przez TVP ma swoje zalety. Ciekawo, jesli sąd powie, że ATM jednak złożyło wnioski w odpowiednim terminie, to co się wtedy wydarzy?
Awatar użytkownika
on

on Czw Lut 25, 2021 3:26 pm

"swordfish" napisał(a):
"lol" napisał(a): Czyli wepchnięto nadawcę który nie miał czarnej planszy ostatnio. Jak widać opłaciło się nie przyłączać do protestu.

ATM Rozrywka także nie miało czarnej planszy i nic im to nie pomogło.
Bo już raczej było przesądzone że nie dostaną. Mamy nową tv kabaret w muxie
Awatar użytkownika
sg

sg Czw Lut 25, 2021 3:31 pm

Wazeliniarstwo i Kurskim i wazeliniarstwo do PiS się opłaciło.
Awatar użytkownika
tomik

tomik Czw Lut 25, 2021 3:32 pm

Kabaret, telezakupy i filmy z domeny publicznej. Brawo KRRiT
Awatar użytkownika
~jajaja

~jajaja Czw Lut 25, 2021 3:33 pm

pan W. sprzedaje reklamy w biurze reklam tvp więc oczywiste jest że wybrano jego ofertę mimo bycia absolutnie beznadziejną
Awatar użytkownika
Adrian

Adrian Czw Lut 25, 2021 3:33 pm

Kolejny śmieciowy kanał. Szkoda, że nie DMAX...
Awatar użytkownika
Krzysiek36

Krzysiek36 Czw Lut 25, 2021 3:42 pm

Oj szybciutko podjelii decyzje dzien po wygaśnięciu koncesji ATM może ktoś rączki zacierać.
Awatar użytkownika
power

power Czw Lut 25, 2021 3:49 pm

brawo dla LIUZUSA i człowieka roku pana kurskiego
Awatar użytkownika
Fan

Fan Czw Lut 25, 2021 3:52 pm

Przynajmniej dobrze, że nie TVP Dokument.
Awatar użytkownika
~jajaja

~jajaja Czw Lut 25, 2021 4:05 pm

"Flipcio" napisał(a): Jak widać - bycie reprezentowanym reklamowo przez TVP ma swoje zalety. Ciekawo, jesli sąd powie, że ATM jednak złożyło wnioski w odpowiednim terminie, to co się wtedy wydarzy?

sąd unieważni konkurs i jego wynik i dopiero się zacznie cyrk
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 29 gości