WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
P_M_

Re: Silver TV Michała Winnickiego nowym kanałem w naziemnej telewizji cyfrowej, zajmie miejsce ATM Rozrywki

P_M_ Czw Lut 25, 2021 4:08 pm

Gratuluje Panie Michale ! Pnie sie Pan ciagle do gory ! Brawo !
Awatar użytkownika
Acer

Re: Silver TV Michała Winnickiego nowym kanałem w naziemnej telewizji cyfrowej, zajmie miejsce ATM Rozrywki

Acer Czw Lut 25, 2021 4:22 pm

Różnicy dużej nie będzie, te same powtórki i telezakupy.
Awatar użytkownika
Giovanni

Giovanni Czw Lut 25, 2021 4:24 pm

Generalnie kiedy start tej lipy ?
Awatar użytkownika
Jan Down 2

Jan Down 2 Czw Lut 25, 2021 4:30 pm

"Fan" napisał(a): Przynajmniej dobrze, że nie TVP Dokument.

TVP Dokument nie brał udziału w konkursie POwski głąbie.
Awatar użytkownika
Alen.

Alen. Czw Lut 25, 2021 4:43 pm

Wy tu ciagle siedzicie i krytykujecie, a prawda jest taka, ze Winnicki w tym czasie (mimo waszego " gadania" ) robi swoje ! Byc moze tym gadaniem jeszcze bardziej go motywujecie, chodz patrzac jak preznie dziala, pewnie nawet nie czyta tych Waszych wypocin
Awatar użytkownika
Alen.

Alen. Czw Lut 25, 2021 4:43 pm

Wy tu ciagle siedzicie i krytykujecie, a prawda jest taka, ze Winnicki w tym czasie (mimo waszego " gadania" ) robi swoje ! Byc moze tym gadaniem jeszcze bardziej go motywujecie, chodz patrzac jak preznie dziala, pewnie nawet nie czyta tych Waszych wypocin
Awatar użytkownika
palantir

palantir Czw Lut 25, 2021 4:48 pm

Kanał do wywalenia z listy jak TV Sram.
Awatar użytkownika
czarno to widzę

czarno to widzę Czw Lut 25, 2021 4:49 pm

Obawiam się, czy to całe "wygaśnięcie koncesji" ATM to nie są jakieś próby machlojek rządu wobec mediów, najpierw badają wody i robią próby na mało znaczącym kanale telewizyjnym.
Awatar użytkownika
c

c Czw Lut 25, 2021 5:11 pm

smutne, że seniorzy w Niemczech mają SAT1 Gold, a u nas tylko Silver... ale to chyba dobrze oddaje różnicę w wypłacanych emeryturach
Awatar użytkownika
Amigos

Amigos Czw Lut 25, 2021 5:22 pm

"lol" napisał(a): Czyli wepchnięto nadawcę który nie miał czarnej planszy ostatnio. Jak widać opłaciło się nie przyłączać do protestu.
i reklamy jego kanałów sprzedaje biuro reklamy tvp. Czy to przypadek?
Awatar użytkownika
Antek

Antek Czw Lut 25, 2021 5:23 pm

"Terier" napisał(a): Z ciekawości włączę, bo ani jednego kanału z grupy rzeczonego Pana nie oglądałem. Może ktoś oglądał akiś kanał, ma wiedzę, co jest nadawane, ile trwają reklamy w trakcie programu/filmu?
oj lepiej nie, to może być ciężkie przeżycie ☺
Awatar użytkownika
Akari

Akari Czw Lut 25, 2021 5:34 pm

Widzę że jaki rząd taka telewizja naziemna XD
Awatar użytkownika
Seth40

Seth40 Czw Lut 25, 2021 5:42 pm

Czyli znów kabarety będą leciały...wolałem ATM Rozrywkę niż to coś...
Awatar użytkownika
YV

YV Czw Lut 25, 2021 5:45 pm

"niewybaczalne" napisał(a): silver tv, nazwa wprowadza w błąd

powinno być kabaret tv

Jest już taka - dla niepozanki nazywana TVP info
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Czw Lut 25, 2021 5:59 pm

A mogliśmy mieć straszę ciekawe film dzięki Red Carpet TV, wygrał jednak kolejny zapychacz czasu, zapewne zaczną tele zakupami i na tele zakupami swoją dzienną 'ramówkę' skończą.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 51 gości